تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: عفونت دندان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض عفونت دندان

سلام دوستان عزیز.

من حدود دو ماه پیش بخاطر درد یکی از دندان های فک بالا به دندانپزشک مراجعه کردم که بعد از بررسی عکس گفت که عصب کشی نیاز هست که خب انجام داد در دو مرحله( عصب کشی و یک هفته بعد پر کردن) ،بعد از چن هفته من دوباره درد در همان دندان پر شده احساس کرذم که بعد از مراجعه آنتی بوتیک تجویز کرد و گفت یکماه بعد مراحعه کنم،بعد از حدود یک ماه که دوباره معاینه کرد گفت عوفت داره پیشروی میکنه و به متخصص ریشه معرفی کرد،هفته پیش باز این بار متخصص جراحی ریشه دندان پر شده رو باز کرد و دوباره عصب کشی! پانسمان کرد و گفت برای ادامه درمان یک هفته دیگه مراجعه کنم وای الان که 3 روز میگذره و آنتی بیوتیک هم باز مصرف میکنم ولی درد بشدی زیاد هست که عملا نمیشه تحمل کرد،ایشون هم تا چن روز دیگه نیستن ! میخواستم بدونم آیا درمان ریشه شکست خورده و باید دندان کشیده بشه؟ چون با وجود عصب کشی مجدد و مصرف آموکسی کلاو و مترونیدازول باز درد بقدری شدید هست که عملا نمیتونم چیزی در اون سمت دهانم بخورم!

ممنون.

2. این کاربر از saman123123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    بنده 20 سال پیش یک دندان آسیابِ به اصطلاح کرم خورده داشتم که درد و عفونت نداشت
    دکتر گفت پوسیدگی عمیقه و اگه فقط پر بشه احتمال پیشرفت پوسیدگی و رسیدنش به عصب هست , اگر هم بخوایم همه ی پوسیدگیها رو بتراشیم به عصب خیلی نزدیک میشهخلاصه پیشنهاد عصب کشی داد و انجام شد و الان هم مشکلی نداره فقط یکی دو روز اولش دردی خفیف حس میکردم که میگن این درد طبیعیه چون داخل دندان زخمه

دندان شما احتمالاً درست عصب کشی نشده و عفونت هم مزید بر علت شده چون عفونت هم خودش درد داره . اما وقتی درد خیلی شدیده یعنی عصب درگیر هست .
    معمولاً برای کنترل عفونت آنتی بیوتیک میدند و بعضی از دندانپزشکان تا دندون عفونت داره روش کار نمیکنند .
    اطلاعات بیشتر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تا مینونین دندون رو نگه دارید و نکشینش . دندان خیلی با ارزشه و کاشت دندان هم هزینه ی سنگین داره و مثل دندان طبیعی هم نمیشه
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 13-03-2017 at 11:57. دليل: تصحیح

4. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.

من حدود دو ماه پیش بخاطر درد یکی از دندان های فک بالا به دندانپزشک مراجعه کردم که بعد از بررسی عکس گفت که عصب کشی نیاز هست که خب انجام داد در دو مرحله( عصب کشی و یک هفته بعد پر کردن) ،بعد از چن هفته من دوباره درد در همان دندان پر شده احساس کرذم که بعد از مراجعه آنتی بوتیک تجویز کرد و گفت یکماه بعد مراحعه کنم،بعد از حدود یک ماه که دوباره معاینه کرد گفت عوفت داره پیشروی میکنه و به متخصص ریشه معرفی کرد،هفته پیش باز این بار متخصص جراحی ریشه دندان پر شده رو باز کرد و دوباره عصب کشی! پانسمان کرد و گفت برای ادامه درمان یک هفته دیگه مراجعه کنم وای الان که 3 روز میگذره و آنتی بیوتیک هم باز مصرف میکنم ولی درد بشدی زیاد هست که عملا نمیشه تحمل کرد،ایشون هم تا چن روز دیگه نیستن ! میخواستم بدونم آیا درمان ریشه شکست خورده و باید دندان کشیده بشه؟ چون با وجود عصب کشی مجدد و مصرف آموکسی کلاو و مترونیدازول باز درد بقدری شدید هست که عملا نمیتونم چیزی در اون سمت دهانم بخورم!

ممنون.
    سلام
    امکان داره بفرمائید نتیجه چی شد؟

6. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    امکان داره بفرمائید نتیجه چی شد؟
    سلام سال نوتون مبارک.

دوباره پر شد ولی درد کم نشد،ارجاع داد به جراح فک و صورت بررسی کردن گفتن مجبورن دندنون رو بشکن،باز اعتماد نکردم رفتم پیش یک متخصص دیگه اون هم همین رو گفت ،آخر سر متاسفانه این دندان از دست رفت سر هیچ و پوج، سر یه انتخاب نادرست بار اول برای عصب کشی در شهرستان:(

8. این کاربر از saman123123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •