تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تغییر هارد 500 گیگ به 1ترا بایت در vostro 1520

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض تغییر هارد 500 گیگ به 1ترا بایت در vostro 1520

سلام من یه هارد اینترنال 500 گیگ توی لب تابم دارم و می خام اون رو تبدیل به 1 ترابایت بکنم
    1.ایا مدل لبتاب من هاردی با حجم بیشتری رو پشتیبانی می کنه؟
    2. قیمت هارد 1 ترابایت یا بالاتر چقدر است؟ و از کجا تهیه کنم؟ و اطلاعات هارد 500 گیگ خودم رو چطور وارد هار 1 ترابایتم بکنم؟
    3.ایا اموزشی مبنی بر پارتیشن بندی هارد وجود دارد؟ ایا من باید از سیستم عامل داس یا همان فرمان fdisk برای پارتیشن بندی هارد خود اقدام نمایم یا راه بهتری نیز وجود دارد؟
    4.ایا لب تاب من هارد بالاتر را نیز پشتیبانی می نماید؟
    5 . همانطور که گفتم لب تابم dell vostro 1520 می باشد
    6 اگر بخواهم هارد خود را یعنی همان 500 گیگ را بفروشم به چه قیمتی از من می خرند؟
    در پایان از تمامی مدیران انجمن تشکر می کنم و امیدوارم که جواب سوال این بنده ی حقیر را در اولین فرصت بدهند با تشکر

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یه هارد اینترنال 500 گیگ توی لب تابم دارم و می خام اون رو تبدیل به 1 ترابایت بکنم
    1.ایا مدل لبتاب من هاردی با حجم بیشتری رو پشتیبانی می کنه؟
    2. قیمت هارد 1 ترابایت یا بالاتر چقدر است؟ و از کجا تهیه کنم؟ و اطلاعات هارد 500 گیگ خودم رو چطور وارد هار 1 ترابایتم بکنم؟
    3.ایا اموزشی مبنی بر پارتیشن بندی هارد وجود دارد؟ ایا من باید از سیستم عامل داس یا همان فرمان fdisk برای پارتیشن بندی هارد خود اقدام نمایم یا راه بهتری نیز وجود دارد؟
    4.ایا لب تاب من هارد بالاتر را نیز پشتیبانی می نماید؟
    5 . همانطور که گفتم لب تابم dell vostro 1520 می باشد
    6 اگر بخواهم هارد خود را یعنی همان 500 گیگ را بفروشم به چه قیمتی از من می خرند؟
    در پایان از تمامی مدیران انجمن تشکر می کنم و امیدوارم که جواب سوال این بنده ی حقیر را در اولین فرصت بدهند با تشکر
    سلام .

1. این لپتاپ از هارد دیسکهای یک ترابایتی هم پشتیبانی میکنه ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . ضخامت هارد دیسک فعلی به احتمال زیاد 9.5 میلیمتری باید باشه ولی برای اطمینان با برنامه HD Tune از قسمت info یه عکس اینجا بذارید تا مدل هارد دیسک فعلی مشخص بشه .

2. دیجی کالا موجود داره . وسترن دیجیتال 236 هزار تومن و سیگیت هم 226 هزار تومن هست . برای انتقال اطلاعات از هارد دیسک قدیم به جدید هم میتونید از تبدیل SATA to USB استفاده کنید .

3. در مرحله نصب ویندوز میتونید هارد دیسک رو پارتیشن بندی کنید . این ساده ترین راه این هست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •