تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 18 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 176

نام تاپيک: Samantel 3G & 4G / شرکت سامانتل

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

رایتل خودش تقریبا مجازیه!!!!

2. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان،
    روز چهارشنبه یک عدد از این سیمکارت ها را در نمایشگاه تلکام تهران دریافت کردم.
    ۵هزار تومان شارژ اولیه و یک گیگابایت اینترنت هدیه داشت.
    بر روی رایتل فقط آنتن می دهد.
    پیش شماره دائمی آن ۰۹۹۹۹و اعتباری ۰۹۹۹۸ است.
    شماره پشتیبانی آن ۰۹۹۹۹۹۹۰۰۰یا از خطوط خودش ۹۹۹می باشد.
    این عکس سیم کارت

.

بسته های اینترنت:

.

.
    Last edited by iran100; 20-10-2017 at 05:14.

4. 2 کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

گرون.... با این بازار یابی محکوم به شکسته

6. 2 کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

شاید قیمتها بالا باشد اما خب بنظرم باید کیفیت هم تست کرد و بعد نظر داد
    حجم 48 گیگ با قیمت 109 هزار تومان یعنی هر گیگ تقریبا 2270 هزار تومان میشود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

این اپراتور های مجازی با این شیوه محکوم به شکست هستند . طرح های متفاوتی ندارن !!! اینترنت های گرون در زمانی که خود اینترنت از مجاری غیر مجازی گرون هست !!! نداشتن امکانات دیگری نسبت به اپراتور های مادر !!! ناقص لانچ شدن همشون که شامل نداشتن سرویس های اولیه .....و متاسفانه من با چند خط هم تست کردم بعضی از این شماره ها هنوز در بعضی مناطق رجیستر نیست !!! در اخر اینکه پهنای استفاده شده از اینترنت به خاطر مجازی بودن اصلا مجزا نیست و اگر دکلی برای رایتل شلوغ باشد شامل این اپراتور ها هم می شود . من متوجه نیستم با این کمبود باند شدید که در کشور هست که متاسفانه اینترنت 4جی رو به اندازه 3جی دارن سرعت تحویل مردم میدن چطور میشه از اپراتوری رونمایی کرد که خودش باید پهنای باند رو اشغال کنه !!!!
    به این شیوه کار می گن بی برنامگی !!!! فقط تبلیغ ... و خدا می دونه به چه بهونه ای پول مصرف کردن !!!!!!!!!!!!

9. 3 کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

این اپراتور های مجازی با این شیوه محکوم به شکست هستند . طرح های متفاوتی ندارن !!! اینترنت های گرون در زمانی که خود اینترنت از مجاری غیر مجازی گرون هست !!! نداشتن امکانات دیگری نسبت به اپراتور های مادر !!! ناقص لانچ شدن همشون که شامل نداشتن سرویس های اولیه .....و متاسفانه من با چند خط هم تست کردم بعضی از این شماره ها هنوز در بعضی مناطق رجیستر نیست !!! در اخر اینکه پهنای استفاده شده از اینترنت به خاطر مجازی بودن اصلا مجزا نیست و اگر دکلی برای رایتل شلوغ باشد شامل این اپراتور ها هم می شود . من متوجه نیستم با این کمبود باند شدید که در کشور هست که متاسفانه اینترنت 4جی رو به اندازه 3جی دارن سرعت تحویل مردم میدن چطور میشه از اپراتوری رونمایی کرد که خودش باید پهنای باند رو اشغال کنه !!!!
    به این شیوه کار می گن بی برنامگی !!!! فقط تبلیغ ... و خدا می دونه به چه بهونه ای پول مصرف کردن !!!!!!!!!!!!
    رفیق، این موضوغ باعث بدتر شدن نمیشه، نکته مهم اینه که باعث بهتر شدن نمیشه!!!
    خونه شما ، اطرافش یه دکل هست و تعداد افراد منطقه نسبتا ثابت ان، و قرار نیست کسی که از این شرکت جدید سرویس میگیره فرد جدیدی باشه، صرفا خود شما هستی ک جابهجا شدی....
    اما قبول دارم طرح مسخره ایه... مخصوصا رایتل ک خودش گند زده... همون مثل موش تو سوراخ نمیرفت ،جارو به دمش ......

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

همه جا آنتن میده یا جاهایی که رایتل دکل داشته باشه ؟
    یعنی مثل رایتل از رومینگ ملی استفاده میکنه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

رفیق، این موضوغ باعث بدتر شدن نمیشه، نکته مهم اینه که باعث بهتر شدن نمیشه!!!
    خونه شما ، اطرافش یه دکل هست و تعداد افراد منطقه نسبتا ثابت ان، و قرار نیست کسی که از این شرکت جدید سرویس میگیره فرد جدیدی باشه، صرفا خود شما هستی ک جابهجا شدی....
    اما قبول دارم طرح مسخره ایه... مخصوصا رایتل ک خودش گند زده... همون مثل موش تو سوراخ نمیرفت ،جارو به دمش ......
    من یکی از این سیم مجازی ها رو تست کردم فرقی نداره با سیم اپراتور اصلی که ازش نت گرفته ...... موضوع اینه هدف اینا دادن سیم کارت مثلا مجازی سامانتل به رایتلی هاست؟؟؟؟ هدف گروه های دیگست ....یعنی معمولا تو دنیا اینجوریه که بازار این سیم کارت ها تعریف شدست حتی مهاجر ها و دانشجو های در کشور های خارجی بازارشونه....باید اول مشخص کنن دقیقا چه بازاری هدفشونه !!!! البته اگر تمام خصوصی بشه مثلا به منم اجازه بدن اپراتو مجازی بزنم اون موقع میشه گفت یه هدفی داره دنبال میشه در غیر این صورت اگر قرار باشه دولتی ها باهم با اسم های مختلف سیم کارت بفروشن که هیچ هدفی وجود نداره رسما

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دو حالت داره، یا مجازی شکست میخوره یا قیمت پایین میاد....
    البته این طرح در صورتی ک یه اپراتور بیاد هم با ایرانسل قرارداد ببنده هم همراهداول، عالیه. تقریبا همه جا پوشش داره اما رایتل ک ...

14. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بسته های جدید پرحجم اپراتور مجازی سامانتل

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •