تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمایی جهت خرید ps4 pro .ممنون اگر راهنمایی کنید

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض راهنمایی جهت خرید ps4 pro .ممنون اگر راهنمایی کنید

دوستان من می خوام ps4 pro بگیرم اما تا شما راهنماییم نکنید نمیتونم خرید کنم پس ممنون میشم کمکم کنید

1- ps4 pro ورژن 1 بهتره یا 2 و چرا ؟

2- جعبه دستگاه باید پلمپ باشه ؟ و کلا چه چیزهایی تو جعبه اش هست ؟

3- آیا دسته تقلبی براش اومده که ممکن باشه عوض کنن یا وسایل دیگه ی توی جعبه رو ؟

4- اختلاف قیمت مغازه ها توی توپ خانه برای ورژن های مشابه زیاده دلیلش چیه ؟

5- بازی فیزیکی براش بخرم یا پول هدر دادن هست و از اول برم سراغ بازی های هکی ؟؟

6- بعد از عید ممکنه چقدر قیمت پایین تر بیاد ؟ ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟

7- خرید پلی استیشن پلاس حتما لازمه ؟ ( برای بازی آنلاین )

8- اکانت های هکی و بازی های غیر فیزیکی چه محدودیت هایی نسبت به بازی فیزیکی دارن ؟ و ممکنه باعث بن شدن بشن ؟ و میشه باهاشون با خیال راحت آنلاین بازی کرد ؟

9-هدفون پلاتنیوم برای ps4 که حدود 800 قیمت داره واقعا ارزش خرید داره ؟

10- جای خیلی مطمئن هم برای خرید میشناسید ممنون میشم در پیغام خصوصی معرفی کنید

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید و ببخشید سوال زیاد پرسیدم ولی کامل جواب بدید بقیه هم استفاده میکنن

2. این کاربر از dooste.man83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tygod4everything's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام مارکو

اولا چرا میخوای پرو بخری؟
    پرو تو اجرای بازی ها یکی هستش اف پی اس
    ولی بعضی بازی ها مثل اینفیموس مثلا تو کنسول 30 هستش تو پرو 40 50 60. ولی 90% بازی ها یکی هستش
    یا مثلا بازی ها تو پرو اف پی اس کمتر افت می کنه. یعنی مثلا تو معمولی از 30 میاد رو 25 گاهی یا 20 تو یک انفجار مثلا یا صحنه سنگین
    ولی تو پرو همون 30 میمونه انگار

اگر تلویزیون 4کا نداری؟ پرو به دردت نمیخوره. ولی اگر پول زیادی داری؟ بخر پرو
    چون بالاخره قدرتش بیشتره ممکنه در آینده بازی های جدید رو این 60 اف پی اس بشن
    مثلا اسنایپر الایت 60 اف پی اس هستش تو پرو ولی تو معمولی و اسلیم 30 :-؟ ولی خوب بازیش خبری نیست اون قدر

یعنی بازی های مهم مثل هریزان زیرو دان یکی هستش اف پی اس

ولی من خودم اگر پول زیاد داشتم احتمالا پرو میگرفتم :-؟ پول زیاد داری بگیر

بریم سر سوالات شرعی

1.ورژن منظورت ریجن هستش دیگه؟ ریجن 2 و 1 و 3 هیچ فرقی نداره
    همون 2 بگیر ( چون دی ال سی ها فلان تو ایران رو 1 میفروشن که اکانت رو برای 1 میسازی روی همون 2 و مشکلی نیست. 1 تو مدل معمولی بعضی هاش مشکل داشت. )

2.پلمپ خاصی نداره. یک چسب گرد شیشه ای هستش زدن روی درش :-؟ برای اسلیم که اینطور بود

3.تو ایران همه چیز ممکنه. بهترین کار این هستش یک ویدئو تو یو ی ت و ب ببینی . هم دسته اش رو ببینی چه شکلیه و هم وسایلش و هم قضیه پلمپ رو. ps4 pro unboxing همچین چیزی بزنی میاره فکر کنم

4.اختلاف قیمت مثلا در حد 50 100 تومان طبیعی هستش. من تو قم مثلا یک مغازه پرسیدم میگت 1330
    1مغازه اون طرفتر میگفت 1270 ( که من چون تو نت دیده بودم 1250 هستش ) همون 1250 ازش خریدم
    یعنی 80 تومان از 2 متر اون طرف تر ارزون تر. هیچ فرقی هم نداره

ولی مواظب باش از یک مغازه معتبر بخری

5.بازی فیزیکی بخری هم دزدی نیست هم خیالت راحت تره ( البته سونی میگه بازی کارکرده نخرید گه میخوره .) ولی بازی که میاد مثلا 250 هستش چند ماه بگذره ازش میاد روی 150 160 170 باز صبر کنی ارزون تر هم میهش. الان مثلا بازی آنچارتد 4 70 80 تومانه

هکی هم دزدیه هم خطری. تو دیوار برو
    کنسول میفروشن 800 چرا؟ چون نمیشه باهاش آنلاین بازی کرد. به خاطر همین قضیه هکی فلان دستگاه طرف بن شده. بعضی ها میگن نه. ولی 2حالت داره
    یا شانس آوردن هنوز. یا فروشنده هستند. حاالا خودت میدونی

6.والا این رو نمیدونم. ولی دلار تو این مملکت هی میره بالا. وقتی دلار بره بالا قیمت کنسول هم میره بالا. حالا شاید بعد از عید ارزون بشه کنسول ( اگر دلار تکون نخوره که بعیده)

7.اگر بخوای آنلاین بازی کنی حتما نیازه. اگر نه نه نیازی نیست
    اونم باز هکی فلان داره که توصیه نمی کنم

8.توضیح دادم بالاتر

9.شما هدفون 800 900 تومان پول بدی که چی بشه ؟ چایی برات میاره؟ بابا بیخیال. صدای تلویزیون خوبه. پول زیادی داری بده به من

10.نه باید تحقیق کنی و قیمت بگیری. ولی گول این حرفها رو نخور که ما گرون میدم چون اصلیه فلان
    گ ه میخورن
    یکی هستش همشون

موفق باشی
    Last edited by tygod4everything; 07-03-2017 at 13:10.

4. 5 کاربر از tygod4everything بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

داداش خیلی لذت بردم از راهنماییت
    کاش همه آدم های این روزگار مثل شما با حوصله و صادق بودن

خیلی آقایی

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره .... از اونور دوست عزیزمون در بالا گفتن بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد )

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم ))

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید
    Last edited by dooste.man83; 15-03-2017 at 20:50.

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم
    1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟
    2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
    3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟
    4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟
    جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید
    ممنون از همگی

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام مجدد
    دوستان من دوستی دارم در کانادا که ps4 pro داره و اکانت پلاس
    تازه خودم ps4 گرفتم می خواستم بدونم میتونم مشخصات اکانت ایشون رو بگیرم و به کنسول خودم بزنم و از پلاس اش استفاده کنم ؟
    2- از بازی هایی که خریده میتونم استفاده کنم ؟( چه آنلاین چه آفلاین ) یا ظرفیت دوم و سوم و... میشه ؟
    3- میتونیم باهم اگر هر دو دیسک فیزیکی فیفا داشته باشیم آنلاین بزنیم با همدیگه ؟
    4- ایشون مشخصات اکانتش مال آمریکای شمالی ( north america ) هست میشه همون ریجن 1 یا میشه ریجن 2 ؟ ( بخاطر بازی هایی که میخرم و می خوام dlc بگیرم میپرسم )

ممنون پاسخ بدید

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام. چرا پست های اخری رو کسی جواب نمیده ؟ توی چند تاشون سوال های منم بود و لازم نیست دوباره تکرار کنم
    مدیران قسمت کنسول و بازی کجان ؟

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان یک پلاس 1 ساله می خوام بگیرم چند سوال داشتم
    1- از اینترنت می خوام خرید کنم فروشنده فقط کد رو برام باید بفرسته ؟ یا اسکن کارت فیزیکی هم باید بفرسته ؟
    2- از کجا بفهمم پلاس 1 ساله قانونی هست و هکی و ... نیست ؟
    3- شنیدم اگر تا چند روز دیگه الکانت 1 ساله پلاس بخری 3 ماه هم اضافه میده ... آیا ار فروشنده ها بخرم و کد رو وارد کنم یک سال و سه ماه رو میده یا حتما باید از خود PSN باشه ؟
    4- من قیمت پلاس 185 یکساله گیر آوردم قیمت بنظرتون مناسبه یا پایین ترم هست بگردم ؟
    جایی میشناسید مطمئن و با قیمت خوب بهم معرفی کنید
    ممنون از همگی
    ۱- بله کد میفرستن و بعضیها هم اسکن کارتو ضمیمه میل میکنن
    ۲-پلاس هکی کد نیست رو اکانته
    ۳-بله میشد با همین کارتها هم میشد
    ۴-کتر هم یافت میشه
    ۵-از طریق شرینگ میشه و قانونی استفاده کرد
    ۶-بله مشکل نیست
    ۷- NAمیشه رجن ۱

11. این کاربر از Gamemaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •