تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 33 اولاول ... 2127282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 328

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید ایرانسل CA60 .اولین مودم 4.5G یا +4

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

2. 3 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    یعنی تموم آنلاک کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به همین زودی !!!!!!!!!!!!!!! به خدا شگفت زده شدم . واقعا کارش بیست هست . احسنت .

4. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

آره واقعا دمش گرم علاوه بر این که انلاک کرده تمام ایرادات مودم رو هم راه حل هاش رو مشخص کرده ولی در کل میگه از حافظه فلش بی کیفتی توش استفاده شده

6. 4 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آره واقعا دمش گرم علاوه بر این که انلاک کرده تمام ایرادات مودم رو هم راه حل هاش رو مشخص کرده ولی در کل میگه از حافظه فلش بی کیفتی توش استفاده شده
    پس این مشکلات رو آرم ایرانسل گیر کردن یا رو حالت welcome موندن و بعضی وقتها خطای no sim دادن هم حل میشه ؟ انشاالله از کی شروع به قبول آنلاک میکنید .
    همیشه ایشون و شما موفق و پایدار باشید .

8. 4 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

صابر جان خودش احتمالا میاد تو سایت اینارو جواب میده ولی فک کنم هر موقع بفرستید کاراشو انجام بده
    هزینه ها هم
    به اینصورته که رو ولکام گیر کنه و یا بعد ولکام خاموش بشه 50 تومن و اگر کلا روشن نمیشه 80 تومن هزینه داره، هزینه انلاک هم 70 تومن، در مورد no sim چیزی بهم نگفته
    در واقع این هزینه ها هم برا این هست که من سرمایه گذاری کردم رو این قضیه و گرنه حمید نه این مودم رو داشت نه دنبال انلاک و تعمیراتش بود
    Last edited by MH.Mousavi; 29-01-2019 at 10:12.

10. 4 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صابر جان خودش احتمالا میاد تو سایت اینارو جواب میده ولی فک کنم هر موقع بفرستید کاراشو انجام بده
    هزینه ها هم
    به اینصورته که رو ولکام گیر کنه و یا بعد ولکام خاموش بشه 50 تومن و اگر کلا روشن نمیشه 80 تومن هزینه داره در مورد no sim چیزی بهم نگفته
    در واقع این هزینه ها هم برا این هست که من سرمایه گذاری کردم رو این قضیه و گرنه حمید نه این مودم رو داشت نه دنبال انلاک و تعمیراتش بود
    یک تاپیک مجزا در این مورد باز کنید و شرایط رو اعلام کنید و اطلاع رسانی کنید تا هر کس خواست این مودم رو انلاک کنه و یا مشکلاتش رو حل کنه به اونجا مراجعه کنه و شرایط رو مطالعه کنه و طبق توضیحات مودم رو ارسال کنه . خدا خیرتون بده

12. 5 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

از دوستان کسی آخرین آپدیت عرضه شده برای این مودم رو برای فریمور ایرانسل رو داره؟ اپدیت 22 فکر کنم اخریش بوده باشه. من قبلا ک اون لینک کار میکرد همه رو دانلود کردم منتها متاسفانه پاک شده اگر از دوستان کسی اون فایلهارو داره ممنون میشم لینک بده .

14. 2 کاربر از x23are بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام.شاید باورتون نشه با ca60 آنلاک صبح با ایرانسل ۲۵ مگابایت میگرفتم . از سایت سافت ۹۸ با idm. با کابل هارد اکسترنال زده بودم.فکر کنم مرغوبیته کابلم تاثیر داره.

16. 3 کاربر از amirbarca بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام.شاید باورتون نشه با ca60 آنلاک صبح با ایرانسل ۲۵ مگابایت میگرفتم . از سایت سافت ۹۸ با idm. با کابل هارد اکسترنال زده بودم.فکر کنم مرغوبیته کابلم تاثیر داره.
    عجیب نیست بستگی به منظقه داره منم مودمم رو دو جا استفاده میکنم تو یکی از جاها مودم CA60 م حدودا دو برابر b612 سرعت میده ولی تو جای دیگه نه b612 سرعتش بیشتره
    Last edited by MH.Mousavi; 13-09-2019 at 22:14.

18. 2 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

صبح سایت سافت 98 . مهم اینه از سرور داخلی و خارجی و در دو بازه زمانی همون صبح و یا بامداد و بازه دوم ساعات شلوغ مثل عصر یا شب ساعت 9 الی 10 هم تست کنید . در ضمن 100 درصد منطقه و دکل هم در سرعت شما دخیله

20. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •