تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 33 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 328

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید ایرانسل CA60 .اولین مودم 4.5G یا +4

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مورد اول این که در تنظیمات اول بزنید 2.4g بعد زیر شاخش رو بزنید only n
    در مورد بعد من خودم دارم در خصوص آنتن تحقیق میکنم . انشالله گرفتم , جوابشو خدمتتون میگم
    ولی !!!
    اون آنتن مودم adsl برا وای فای هست که فرکانس کاریش 2.4 و 5 گیگاهرتز هست و اگر هم تبدیل SMA->ts9 هم بگیرید و وصل کنید نه تنها تاثیر نداره بلکه چون آنتن خارجی رو وصل که میکنید , آنتن داخلی رو قطع میکنه , بد تر هم میشه اوضاع.
    پس آنتنی رو بگیرید که در بازه فرکانسی 1800 تا 2600 حد اقل ((یا بازه بزرگتر که این رنج داخلش باشه مثل 700 تا 2600 )) کار کنه .

یعنی در همون بخش تنظیمات بزارم رو گزینه 802/11n only ؟

بله مال منم کنار پنجره و بالاش هم سرعت بهتر میشه هم 5 خط آنتن رو نشون میده و هم اینکه اکثرا رو + میره الان بنظتون آنتن بهتره؟چه آنتنی؟راستی من یه مودم adsl دارم که آنتنای قوی داره اما قسمتی که وصل میشه خیلی بزرگتر از سوکت مودم ca60 هستش میشه با تیدیلی چیزی اونو وصل کرد و از کارکرد آنتن مطمئن شد؟
    Last edited by reza3432; 31-03-2017 at 01:28.

2. این کاربر از reza3432 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ashkan22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مورد اول این که در تنظیمات اول بزنید 2.4g بعد زیر شاخش رو بزنید only n
    در مورد بعد من خودم دارم در خصوص آنتن تحقیق میکنم . انشالله گرفتم , جوابشو خدمتتون میگم
    ولی !!!
    اون آنتن مودم adsl برا وای فای هست که فرکانس کاریش 2.4 و 5 گیگاهرتز هست و اگر هم تبدیل SMA->ts9 هم بگیرید و وصل کنید نه تنها تاثیر نداره بلکه چون آنتن خارجی رو وصل که میکنید , آنتن داخلی رو قطع میکنه , بد تر هم میشه اوضاع.
    پس آنتنی رو بگیرید که در بازه فرکانسی 1800 تا 2600 حد اقل ((یا بازه بزرگتر که این رنج داخلش باشه مثل 700 تا 2600 )) کار کنه .
    آقا مرسی از راهنماییت فقط حتما در مورد آنتن منو هم درجریانش بزار چون منم میخوام بگیرم
    تنظیمات اینجوری باید باشه دیگه درسته؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ashkan22; 31-03-2017 at 09:47.

داره خودمونی میشه Ashkan1980's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوستان چند تا سوال داشتم :
    ١) اين مودم با ويندوز ١٠ كار مي كنه؟
    ٢) برد مفيدش چقدره؟
    ٣) اگه دائم تو برق باشه باتريش خراب ميشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    خسته نباشید.
    من ۲ روز قبل از عید این مودم رو خریدم، ۱هفته بیشتر کار نکرد. خیلی اتفاقی دکمه پاورش زدم، لوگوی ایرانسل اومد، و خاموش شد.
    دیگه هم بالا نیومد. بردمش نمایندگی، گفتن بذار بمونه که بعد از تعطیلات بفرستیمش مرکز، که یا درستش کنن یا عوضش کنن واست.
    خیلی عجیبه همچین اتفاقی. این همه هزینه یهو همچین بشه.
    در مورد خود مودم باید خدمتتون عرض کنم که نمیشه رو باتریش حساب باز کرد زیاد.
    ولی سرعتش واقعا عالیه. واقعا خوشم اومد ازش.
    کسی اینجا آنتن این مودم رو سراغ نداره که بنده بتونم ازشون بخرم؟! کل شیراز رو چرخیدم، هیچجا پیدا نکردمش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

۱) آره داداش. ویندوز خودم ۱۰ هستش. تنها چیزی که ممکنه اذیت کنه، تنظیمات مودم هستش که با مرورگر اینترنت باز میشه. بستگی به دیفالت ویندوزتون با اِج،فایرفاکس،کروم ...
    ۲) برد مفیدش تقریباً توو مایه های مودم های معمولیه ولی ضعیفتر. چون آنتن اکسترنال نداره. واس فاصله کوتاه ساخته شده.
    ۳) معمولاً که خراب میشه. کلی واس من زیاد مهم نیست. من مودم بیسیم همراه نمیخواستم. مودم میخواستم که با USB به شارژر یا لب تاپ وصل بشه و نت بده. منتهی نسل CAT 6 باشه. تنها مودمی که در حال حاضر گیر میومد همین بود. انصافاً سرعتش و کارکردشم خوبه.
    ....

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

۱) آره داداش. ویندوز خودم ۱۰ هستش. تنها چیزی که ممکنه اذیت کنه، تنظیمات مودم هستش که با مرورگر اینترنت باز میشه. بستگی به دیفالت ویندوزتون با اِج،فایرفاکس،کروم ...
    ۲) برد مفیدش تقریباً توو مایه های مودم های معمولیه ولی ضعیفتر. چون آنتن اکسترنال نداره. واس فاصله کوتاه ساخته شده.
    ۳) معمولاً که خراب میشه. کلی واس من زیاد مهم نیست. من مودم بیسیم همراه نمیخواستم. مودم میخواستم که با USB به شارژر یا لب تاپ وصل بشه و نت بده. منتهی نسل CAT 6 باشه. تنها مودمی که در حال حاضر گیر میومد همین بود. انصافاً سرعتش و کارکردشم خوبه.
    ....
    ممنون
    بردش يه خونه ٧٠ متري رو جواب بده كافيه.
    چون من ميخوام ٢٤ ساعت تو خونه روشن باشه، بايد همش به برق باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ممنون
    بردش يه خونه ٧٠ متري رو جواب بده كافيه.
    چون من ميخوام ٢٤ ساعت تو خونه روشن باشه، بايد همش به برق باشه.

ما خونمون ۱۰۰ متره و این مودم گوشه خونه کنار پنجره هست . کل خونه کار میکنه . منتهی اگه استفاده ندارید از دو تا آنتن وایرلسش یکیشو خواموش کنید .
    این مودمها چون بیس کارکردشون باطری هست (من باطریشو جدا کردم و کار نکرد دیگه با برق تنها)
    مثل موبایل میمونه و اگر میخواید با برق فقط کار کنید ، باطریش هم خراب بشه بازم کارتون رو راه میندازه.
    حقیقتا منم ۵ روزه تقریبا گرفتمش ، همش تو برقه و روشنه و تا حالا که طوریش نشده !!!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    خسته نباشید.
    من ۲ روز قبل از عید این مودم رو خریدم، ۱هفته بیشتر کار نکرد. خیلی اتفاقی دکمه پاورش زدم، لوگوی ایرانسل اومد، و خاموش شد.
    دیگه هم بالا نیومد. بردمش نمایندگی، گفتن بذار بمونه که بعد از تعطیلات بفرستیمش مرکز، که یا درستش کنن یا عوضش کنن واست.
    خیلی عجیبه همچین اتفاقی. این همه هزینه یهو همچین بشه.
    در مورد خود مودم باید خدمتتون عرض کنم که نمیشه رو باتریش حساب باز کرد زیاد.
    ولی سرعتش واقعا عالیه. واقعا خوشم اومد ازش.
    کسی اینجا آنتن این مودم رو سراغ نداره که بنده بتونم ازشون بخرم؟! کل شیراز رو چرخیدم، هیچجا پیدا نکردمش.
    منم تو شیراز هرچی گشتم پیدا نکردم و حقیقتا بیشتر داشتم به مغازه دارها تفاوت کانکتور sma با ts9 رو توضیح میدادم تا در آخر بهم بگن نداریم [emoji35]
    از راستین بازار میتونی بخری

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ما خونمون ۱۰۰ متره و این مودم گوشه خونه کنار پنجره هست . کل خونه کار میکنه . منتهی اگه استفاده ندارید از دو تا آنتن وایرلسش یکیشو خواموش کنید .
    این مودمها چون بیس کارکردشون باطری هست (من باطریشو جدا کردم و کار نکرد دیگه با برق تنها)
    مثل موبایل میمونه و اگر میخواید با برق فقط کار کنید ، باطریش هم خراب بشه بازم کارتون رو راه میندازه.
    حقیقتا منم ۵ روزه تقریبا گرفتمش ، همش تو برقه و روشنه و تا حالا که طوریش نشده !!!

آره باتري توش باشه و با برق كار كنه مهم نيست باتريش خراب شه، فقط كار كنه كافيه.
    آنلاين سفارش بدم يا حضوري بگيرم بهتره؟
    همه نمايندگيها دارن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

نمایندگی های چی ؟
    خرید آنتن ؟
    تو سایت راستین بازار
    قیمتشم خوبه
    سر کانکتورش ts9

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •