تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: ✔☑تایپـــک نرم افزار VOODOOSHIELD ☑✔

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض ✔☑تایپـــک نرم افزار VOODOOSHIELD ☑✔

سلام دوستان

میخوام یه نرم افزار امنیتی رو بهتون معرفی کنم ک هم کاربردیه هم یه نسل جدیده از سری نرم افزار های امنیتی و اونVoodooShield هست

این نرم افزار برخلاف انتی ویروس ها ک کارشون اسکن کردن سیستم واسه بدافزار و فایلهای مخرب است کارش ارزیابی و پردازش فرایند ها و برنامه هایی هست ک در ویندوز اجرا میشه

طرز کار این نرم افزار بر اساس لیست سفید هست به این صورت ک وقتی ی نرم افزار اجرا میشه کد های برنامه رو چک میکنه و همینطور با 52 انتی ویروسی ک در سایت virustotal موجود هست تطابق میده و و ی نمایی کلی از پروسه ای ک قراره اجرا بشه بهتون میده و میزان امن بودن یا خطرناک بودنش رو بهتون نشون میده و شما میتونید انتخاب کنید ک نرم افزار مورد نظر اجرا بشه بلاک بشه یا در حالت سندباکس اجرا بشه یا به صورت انلاین انالیز بشه همینطور اگه پروسه خطرناکی رو تشخیص داد بهتون اجازه قرنطینه کردن یا در صورت نیاز اجرای فایل رو میده

همینطور هر فایلی ک درخواست اجازه بخواد بهتون این قابلیت رو میده ک در سندباکس cuckoo اپلودش کنید و تمام اطلاعات اون فایل رو رو بهتون ارائه میده به همراه گزارش سایت ویروس توتال

این نرم افزار از تکنولوژی machine learning استفاده میکنه

همین طور از cuckoo sandbox بهره میبره ک یک سیستم متن باز و قدرتمند آنالیز بد افزاره

این نرم افزار قابلیت اجرا در کنار انتی ویروس رو داره به راحتی و حسنش اینه ک دیگه سیستم عاملتون به همین راحتی ها ویروسی نخواهد شد با فیلترینگ حساسی ک این نرم افزار داره و قدرت اختیار و انتخاب به کاربر میده ک انتخاب کنه چ پروسه ای در لیست سفید قرار بگیره همینطور اگه پروسه ای مشکل داشت خودش به صورت اوتوماتیک هشدار میده و اختیار قرنطینه کردنش رو بهتون میده

از مزایاش اینه ک:

سبک هست و قوی

هوش مصنوعی فوق العاده

همینطور بسیار کم حجم

چند لایه بودن سپر امنیتیش

حساسیت بالا

این نرم افزار دو نسخه داره
    نسخه رایگان
    و نسخه pro

من نسخه رایگانش رو گرفتم و دیدم واقعا عالیه و نیاز نیس ب کرکش یا خریدش با خرید نسخه پولی ی سری امکانات کوچیک علاوه بر اون قبلی ها بهتون میده ک خیلی هم مهم نیس

تفاوت نسخه رایگان و پولیش رو در عکس زیر میتونید ببینید

همونطور ک گفتم تفاوت چندانی نداره چون من خودم تنظیماتش رو نگاه کردم
    فقط در بخش ساپورت
    و
    استفاده enterprise
    و
    تنظمیات ویژَش تفاوت داره ک

همون تنظیمات ویژش هم چیز خاصی نیست همونطور ک گفتم واسه کسایی ک انتی ویروس دارن رو سیستمشون مکفی هست

VoodooShield’s three layers of protection include an application whitelisting lock, a machine learning / Ai
    decision engine and a multi-engine blacklist scan. The application whitelisting lock automatically toggles to
    ON when the computer is at risk to lock your computer and keep you safe while browsing the web or checking email.

While the machine learning / Ai and multi-engine blacklist scanners automatically scan new and unknown executable files
    to ensure that malware is not accidentally allowed by the end user.

من خودم نسخه رایگانشو استفاده می کنم پارسال داشتم این نرم افزار رو خودم ولی یکم هنگ میکرد و مشکل داشت پاکش کردم نسخه اخرش چند وقت پیش اومد باز تستش کردم دیدم فوق العاده عالیه و خواستم با شما ب اشتراکش بزارم

نسخه رایگان رو میزارم

کرکشم در ضمن هست اگه کسی نیاز داشت بگه واسش میزارم ولی ب نظر من اصلا استفاده نکنید

خب سایت سازنده:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم:13.3 MB

user guide:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خاطر اینکه این نرم افزار جدیده یکم کار باهاش سخته و اولش یکم پیچیدس ولی یکم ک کار کردید دستتوون روون میشه راهنمای نرم افزارم گذاشتم امیدوارم دوستان نصب کنند و در کنار هم استفاده کنیم و مشکلی هم اگه بود با کمک هم حلش کنیم
    Last edited by sunshineboy; 05-03-2017 at 09:59.

2. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •