تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: ---کمکم کنید من قاطی کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه saman1330's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض ---کمکم کنید من قاطی کردم

درود
    من یه انتی ویروس کومودو روی سیستم دارم که چند روز یه بار اپدیت میکنه(رایگان دیگه)
    با سیستم مشکلی ندارم ولی هر فلش مموری که وصل میکنم به لپ تاپ به نظر ویروسه(چون روی هر فولدر که کلیک میکنی یه پوشه جدید میسازه و هر چی پاک میکنی بازم از بین نمیره)
    و هر فلش مموری که میزنم همین داستانه
    ایا سیستمم ویروسیه؟
    در ضمن برای پاک سازی سیستم یا اسکن چی نصب کنم
    تاپیک های زیادی اینجا خوندم یکی تحریمه یکی ضعیفه یکی پولیه()...
    سپاس گذار میشم اگه کمک کنین

در آغاز فعالیت vb2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

اره سیستم ویروسیه آنتی ویروس

eset nod 32 antivirus
    ورژن 4 یا 8 نصب کن مشکلت حل میشه

3. این کاربر از vb2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

درود
    من یه انتی ویروس کومودو روی سیستم دارم که چند روز یه بار اپدیت میکنه(رایگان دیگه)
    با سیستم مشکلی ندارم ولی هر فلش مموری که وصل میکنم به لپ تاپ به نظر ویروسه(چون روی هر فولدر که کلیک میکنی یه پوشه جدید میسازه و هر چی پاک میکنی بازم از بین نمیره)
    و هر فلش مموری که میزنم همین داستانه
    ایا سیستمم ویروسیه؟
    در ضمن برای پاک سازی سیستم یا اسکن چی نصب کنم
    تاپیک های زیادی اینجا خوندم یکی تحریمه یکی ضعیفه یکی پولیه()...
    سپاس گذار میشم اگه کمک کنین
    سلام کومودورو ب صورت حداکثر حساسیت تنظیم کردی؟! چون تموم انتی ویروسا باید کانفیگ بشن اول یعنی تنظیماتش جوری بشه ک حداکثر حساسیت رو داشته باشه خب ویروسیه سیستمت ک فولدر جدید میسازه اسم فولدر جدیدی ک میسازه چیه ؟ کومودو ضعیفه کلا

5. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وارد لینک شو بر اسا 64 یا 32 بیت بودن سیستم دانلودش کن رو صفحه دسکتاپت سیوش کن
    کلیک راست run as an administrator

اسکن رو بزن منتظر بمون تموم بشه وقتی تموم شد دو تا لوگ بهت میده ب اسم
    FRST.txt
    Addition.txt
    اون دو تارو بزار اینجا
    بعد ی سوال چند وقته اینطوریه؟ مثلا یکماه؟ یکسال؟
    Last edited by sunshineboy; 06-03-2017 at 16:20.

7. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام کومودورو ب صورت حداکثر حساسیت تنظیم کردی؟! چون تموم انتی ویروسا باید کانفیگ بشن اول یعنی تنظیماتش جوری بشه ک حداکثر حساسیت رو داشته باشه خب ویروسیه سیستمت ک فولدر جدید میسازه اسم فولدر جدیدی ک میسازه چیه ؟ کومودو ضعیفه کلا
    با نام همون فولدری که تو فلش کپی میکنم
    کومودو حداکثر تنظیم شده

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

وارد لینک شو بر اسا 64 یا 32 بیت بودن سیستم دانلودش کن رو صفحه دسکتاپت سیوش کن
    کلیک راست run as an administrator

اسکن رو بزن منتظر بمون تموم بشه وقتی تموم شد دو تا لوگ بهت میده ب اسم
    FRST.txt
    Addition.txt
    اون دو تارو بزار اینجا
    بعد ی سوال چند وقته اینطوریه؟ مثلا یکماه؟ یکسال؟
    تقریبن 1 ماهه
    اینم لوگ ها

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

GVDownloadAgent.exe
    GV LicenseManager
    این دو تا کرکیه؟ اگه کرکیه باید پاکش کنی کلا اگرم نیاز داری هیچی بزار بمونه
    Service_KMS.exe
    internet dw manager
    DriverToolkit
    IObit Unlocker
    Uninstall Gold

اینارو پاک کن از اینجا:
    Control Panel\Programs\Programs and Features"

کلا نرم افزار های کرک شدت پاک کن اگه میخوای مشکل نداشته باشی هیچ وقت
    اگه نیاز داری ک دیگه هیچی این مشکلتم ب خاطر همین استفاده کردنت از این کرکاس حداقل اینترنت دانلود منیجر رایگان فلش گت رو نصب کن به جای idm
    اینکارایی ک میگم رو هم بکنی تضمینی نیس مشکلت رفع بشه چون تموم نرم افزارات نصفش کرک شدس!
    از نرم افزار های شرکت IObit هیچ وقت استفاده نکن!:

دی ان اس دستی وارد کردی درسته؟ مال کجاس؟! پاکش کن
    (217.218.155.155
    4.2.2.3!)؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از دی ان اس امن نورتن استفاده کن
    (TCP/IPv4)

Preferred DNS: 199.85.126.30
    Alternate DNS: 199.85.127.30

نصبش کن بریز رو دسکتاپ اجراش کن بدون تغییر دادن تنظیماتش منتظر بمون اپدیت بشه scan رو بزن اگه چیزی پیدا کرد لوگشو بده
    اینطوری هم ک من دیدم مشکلت اصلیت اینی ک نوشتی نیس این حالا حل شدنش به خیلی چیزا بستگی داره ک یکیش پاک کردن تموم نرم افزار های کرک شدت اگه نیمتونی باید بزاری بمونه!

اصن مشکلت اصلیت اینه Service_KMS.exe ( ک خبرم نداری) ک باهاش ویندوزت اکتیو کردی ازت جاسوسی میکنه! این مهمتره این ویروسیه ک باعث میشه تو فلشتم فایل شورتکات یا هر چی هست درس کنه
    Last edited by sunshineboy; 08-03-2017 at 14:59.

11. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

کلا همیشه اگه نرم افزار کرکی داری یا نرم افزاری ک با کیجن یا این چیزا فعال شده باشه بیخیال ویروس زدایی سیستمت بشو چون ک بی فایدس
    اگه تو انجمن های خارجی ک کارشون مبارزه با بدافزار هست بری
    اصلا اگه بفهمن تورنت داری مثلا رو سیستمت یا نرم افزار غیر قانونی کرک شده جوابت نمیدن پستتم بسته میشه
    چون واقعا هم بی فایدس
    اگه میخوای از نرم افزارها به صورت مجانی استفاده کنی ولی ایمن سعی کن از کلید استفاده کنی کلید اشتراکی یا دزدی هر چی هست یاکلید به صورت فایل ریجیستری
    مطمعنم هست
    مثلا مث من میخوام انتی ویروس اوست استفاده کنم کلیدش رو از اینترنت پیدا میکنم
    نخریدم و غیر قانونیم هست
    ولی از کرک استفاده نمیکنم نرم افزار کرکی کلا هم امنیت سیستمت رو به خطر میندازه هم سیستمت رو ویروسی میکنه مخصوصا واسه کسایی ک کارشون با سیستمشونه و کارای بانکی و مالی با سیستمشون انجام میدن احتمال هک شدن اکانتشون ایمیلاشون راحت همش هست!

اگه واقع ایه نرم افزار رو نیاز داری مثلا فوتوشاپو گرون هم هس خب مجبوری دیگه باید کرکشو بگیری ولی توقعم نباید داشته باشی از کومودو یا انتی ویروست ک سیستمت رو حفظ کنه

یه موقع هاییم هست تو با ی نرم افزار کار میکنی ولی مثلا میبینی گرون نیس به پول ما به پول ایران مثلا میشه 100 هزار تومن و میتونی هم پول در بیاری از نرم افزار خب 100 هزار تومن بده یکبار یکسال راحت باش
    ی کار دیگم میتونی انجام بدی جایگزین رایگان اون نرم افزار رو پیدا کنی مثلا فوتوشاپ میخوای خب؟

تو گوگل سرچ میکنی :Free Photoshop Alternatives

واست پیدا میکنه
    Last edited by sunshineboy; 08-03-2017 at 15:37.

13. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و توضیحات کاملتون
    راستش چون کار گرافیکی میکنم از چندین برنامه استفاده میکنم که اگه بخام اورجینال اینا رو بخرم اصن برام نمی صرفه(میتونم باهاش یه سیستم جدا بخرم)
    تا یه ماه پیش مشکلی نداشتم و این ویروس از طریق یه فلش usb وارد سیستمم شد که متاسفانه اونموقع کومودو هم خاموش بود(شاید میتونست پیداش کنه)
    بعد از اون هم از فلش از سیستم من وارد سیستم همکارم شد.
    الان حتا وقتی روی درایو فلش کلیک راست میکنم که فرمت کنم یا properties رو نگاه کنم سریع صفحه ی کلیک راست بسته میشه!
    تو سیستم مشکل ندارم(البته بعضی اوقات سیستم کند میشه و قاطی میکنه که شاید مال ویروس باشه)
    ولی بیشتر مشکل فلش دارم(حتا هارد اکسترنال هم مشکلی نداره)
    به هر شکل نیاز دارم یه اسکن کامل و ویروس کشی از سیستمم بشه(حالا اینکه چون کرک زیاد دارم و بی فایده است یا نه)
    در ضمن اون قسمت که گفتی activator windows مشکل داره.خوب اون مال خود سی دی ویندوز هست.چکار میتونم بکنم؟

راستی اینکه جدیدن بعضی وقتا چراغ وب کم چند ثانیه روشن میشه و زود خاموش میشه!(دید میزنن مارو)
    سپاس
    Last edited by saman1330; 13-03-2017 at 23:15.

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و توضیحات کاملتون
    راستش چون کار گرافیکی میکنم از چندین برنامه استفاده میکنم که اگه بخام اورجینال اینا رو بخرم اصن برام نمی صرفه(میتونم باهاش یه سیستم جدا بخرم)
    تا یه ماه پیش مشکلی نداشتم و این ویروس از طریق یه فلش usb وارد سیستمم شد که متاسفانه اونموقع کومودو هم خاموش بود(شاید میتونست پیداش کنه)
    بعد از اون هم از فلش از سیستم من وارد سیستم همکارم شد.
    الان حتا وقتی روی درایو فلش کلیک راست میکنم که فرمت کنم یا properties رو نگاه کنم سریع صفحه ی کلیک راست بسته میشه!
    تو سیستم مشکل ندارم(البته بعضی اوقات سیستم کند میشه و قاطی میکنه که شاید مال ویروس باشه)
    ولی بیشتر مشکل فلش دارم(حتا هارد اکسترنال هم مشکلی نداره)
    به هر شکل نیاز دارم یه اسکن کامل و ویروس کشی از سیستمم بشه(حالا اینکه چون کرک زیاد دارم و بی فایده است یا نه)
    در ضمن اون قسمت که گفتی activator windows مشکل داره.خوب اون مال خود سی دی ویندوز هست.چکار میتونم بکنم؟

راستی اینکه جدیدن بعضی وقتا چراغ وب کم چند ثانیه روشن میشه و زود خاموش میشه!(دید میزنن مارو)
    سپاس
    سلام خوبی؟
    خواهش میکنم حدس زدم کار گرافیکی میکنی
    نمیخواد بخری نرم افزار ک من کلی گفتم(راه حل هم دادم بهت چند تا) ولی تا حدی میتونی با این سیستمت تو سایتای بانکی این جاها نرو چون فایل کیجین این چیزا داری رو سیستمت تو خبر نداری یه فایل کیجنی باز کردی اون توش چی بوده ک !
    مشکلت حل میشه این مشکلی ک داری خب؟ با انتی یوروس میشه پاکش کرد این ویروس رو من گفتم بی خیال شی واسه این بود چون میدونم بازم بر میگرده همین یا یه مشکل دیگه میاد واسه این گفتم بی فایدس
    این فایل اکتیویتر ویندوز خودش مشکلی نداره خودش فایل امنی هستش و اصن چیز بدی نیس این یه پروسه ای رو انجام میده ک سیستمت اکتیو بمونه مهم اون سایتایی هست ک این رو واسه دانلود میزارن(واسه اینه من هر کی دارم میگم این فایل خطرناکه چون کسی نمیدونه از اونجایی ک دانلود کرده چی توش اضافه کردن گذاشتن رو سایت ممکنه دستکاریش کرده باشن مث همین سافت 9-8 یکیش مثلا تو نمیدونی این همون فایله یا نه راه حلش اینه بری از سایت امن دانلود کنی سری بعدی ک خواسی دانلود کنی بگو ادرس سایتشو بهت میدم یه سایت خارجیه نسخه اصلی این اکتیویترو میزارن
    نمیدونم چراغ وب کمت این یکی رو نمیدونم باید یه سرچی بکنی ببینی دلیل روشن خاموش شدنش چیع

راهل حل موقتیه حل مشک فلشت اینه ؟
    نرم افزار 3 مگابایتی رو دانلود میکنی این دیگه راحت ترین خلاصه ترینشه بدون اینکه بخوای سیستمت یه اسکن کامل کنیو هزار مرحله بلند رو طی کنی : )
    این به احتمال زیاد پاکش کنه ولی همون ویروس فلشت رو فقط
    دانلودش ک کردی روش کلیک کن (run as admin) وارد برنامه ک شد 100 درصد ک شد(فلشت وصل کن به سیستمت) clean رو بزن
    عوض کردم لینک دانلود رو نسخه اخرشو گذاشتم*ک دیپه نیاز به اپدیت نداشته باشه
    Last edited by sunshineboy; 14-03-2017 at 00:14.

16. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •