تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 61

نام تاپيک: سعـی کنیــم با فرهنــگ باشیــم

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

آسایشت واسه چی بهم میریزه ؟
    چون نمیخوام تو منطقه ما انحرافات اخلاقی باشه. اینجا خانواده و بچه رد میشه دیدن این صحنه ها خوشایند نیست.

چون اون میتونه سوار کنه و تو نمیتونی ؟
    هنوز به این درجه از بدبختی نرسیدم زن خیابونی سوار کنم

یا هر جور تو خوشهالی ملت هم باید همونجوری به سازت برقسن ؟!
    ملت کیه؟ من در مورد یه سری بی خانواده ناهنجار صحبت میکنم نه ملت.

=====

فرضا اگر شخصی بنا به خواست خودش با کسی ارتباط دلخواه خودش را داشته باشد این به ما مربوط نمیشود. و ما هم اجازه نداریم مردم رو زیرنظر بگیریم یادمان باشد نگاه بی مورد، زل زدن و خیره شدن به افراد و روابطشون خودش یک نوع بی فرهنگیست . چه برسه به اینکه با الفاظ رکیک و زننده تو ذهن خودمان خیالات و داستان هایی رو درباره مردم پرورش دهیم و به مردم الفاظ زشت و ناروا رو نسبت بدیم
    این عکس صرفا جهت توضیح این مسئله (نگاه نکردن، زل نزدن و توجه نکردن به روابط شخصی دیگران)گذاشته شده و هیچ گونه تعبیر و تحلیل دیگری ندارد! :

خودت تاپیک زدی که تو جامعه چیکار کنیم و چیکار نکنیم تا حقوق دیگران رو رعایت کنیم و با فرهنگ باشیم بعد میگی رفتار ما تو جامعه به کسی ربطی نداره. درضمن اوباما بی فرهنگی کرده که اون حرکت رو جلوی چشم همکاراش انجام داده بندگان خدا رو مجبور کرده به در و دیوار نگاه کنن!! تازه اون معاون آخریش داره زیر چشمی نگاه میکنه

در خصوص پاراگراف اول همه افراد بشر لیاقت آزادی رو در تمام ابعاد اون دارند این گفته شما مال افرادی هست که به زورگوئی خو کردند یا تمایل دارند سلایق خودشون رو به عنوان خطوط قرمز ظرفیت های آزادی دیگران قرار بدهند . (اینکه یه شخصی از قانونی تخطی کنه ربطی به ظرفیت آزادی نداره)
    همه افراد بشر لیاقت آزادی در تمام ابعاد رو دارن؟ آمریکا به عنوان آزادترین کشور جهان بیشترین تعداد زندانی در دنیا رو داره. پس چرا به این زندانی ها آزادی نمیده؟ اگه جوابت این هست که این افراد از قانون تخطی کردن خوب قانون رو کی نوشته؟ بالاخره قانون نویس ها هم با سلیقه خودشون قانون می نویسن و ایران هم قوانین خاص خودش رو داره اگه شما با قوانین ایران موافق نیستی و میخواهی قوانین خودت رو اجرا کنی (مثل اون زندانی های توی آمریکا) یعنی اینکه میخواهی سلیقه خودت رو بکار بگیری و آزادی یه سری دیگه رو سلب کنی.
    Last edited by تانکر; 19-04-2017 at 11:04.

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

تازه اون معاون آخریش داره زیر چشمی نگاه میکنه
    فک نکنم شعور جنسیشون در حد شما پایین باشه که با یه نگا زیر چشمی ارضا بشن (امسال شما که با دیدن یه تار موی زن هم به گناه و اقتضاح کشیده میشن) در ضمن اگه میخاست مستقیم هم نگاه میکرد اصلا هم کسی به فکرش چیزای بی شرمانه ای که به فکر شما رسید نمیرسه .
    چون نمیخوام تو منطقه ما انحرافات اخلاقی باشه.
    اونوقت از انحراف اخلاقی هم حرف میزنید کلا شما خودت یه غده انحرافی هستی تو جامعه

3. 3 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

فک نکنم شعور جنسیشون در حد شما پایین باشه که با یه نگا زیر چشمی ارضا بشن. در ضمن اگه میخاست مستقیم هم نگاه میکرد اصلا هم کسی به فکرش چیزای بی شرمانه ای که به فکر شما رسید نمیرسه .
    بله شما هم انقدر شعورت بالاست که متوجه نشدی اونجارو دارم شوخی میکنم!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

چند روز پیش در ترمینال مسافربری اتوبوس ها بودم. تصمیم گرفتم تا زمان رسیدن اتوبوس بر روی یک صندلی بنشینم. صندلی های پایانه اکثرا چهار نفره بودند. جای مناسبی در کنار آقایی که در صندلی اول نشسته بودند پیدا کردم و بنده در آن طرف یعنی صندلی چهارم نشستم. حدود 20 دقیقه بعد ۳ تا خانم مسافر با کلی اساس و وسیله و با غرغر زیاد از جلوی بنده رد شدند و توجه بنده رو جلب کردند. تقریبا ۵ دقیقه بعد آن سه تا خانم مسیر رو برگشتند و رو به روی بنده ایستادند. یکی از آن سه تا خانم به دوستش گفت: "وسایل رو بزار زمین و بشین رو صندلی!" من خودم رو کمی جمع و جور کردم که دو نفر از آنها راحت بنشینن، ظاهرا یکی از آنها رفته بود تنقلات بخره. حال شما حساب کنید ۵ نفر آدم، که ۳ نفر هم خانم هستند چطور میخوان روی صندلی برای ۴ نفر بنشینند. یکی از خانم ها نشسته بود و نفر دوم ایستاده انگار منتظر چیزی بود! احتمالا منتظر بود ما دو تا آقا بلند شیم تا راحت بنشیند! من پنج دقیقه ای منتظر ماندم تا شاید خودشان بروند، اما نرفتند. با یک لبحندی تلخ از جایم بلند شدم و ۵ متر آن طرف تر یک صندلی ۴ نفره ی کاملا خالی وجود داشت و آنجا نشستم!

چیزی که برای بنده جای سوال داشت این بود که این ۳ تا خانم پیش خودشان چه فکری کردند که صندلی ۴ نفره ی خالی را رها کرده اند و قصد داشتند ۳ نفری در کنار دو نفر مرد در صندلی ۴ نفره بنشینند و احتمالا انتظار داشتند که ما هم بلند شویم!!! گاها شدت احترام به حدی بالا میرود که انتظارات بیش از حد پیش می آید

6. 7 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

رفتار درست در وسایل نقلیه عمومی (چیزی که بیشتر صحبتش شده در این تاپیک) مشخصا ربطی به جنسیت نداره یا حتی راننده و مسافری نداره.
    حتی اگه سه تا آقا و یا سه تا خانم هم تو تاکسی کنار هم بشینن، باید حواسشون باشه که هم خودشون و هم بغل دستیشون تحت فشار نباشه و اذیت نشه. راننده نباید صندلیش رو تا ته عقب کشیده باشه که سر از روده مسافر پشتی در بیاره. مسافر نباید با زانو یا پاش روی کنسول ماشین فشار وارد کنه و...
    .
    سوای این موضوع گاهی اوقات ما به خودمون هم احترام نمی گذاریم و بعدش شاکی میشیم که چرا بهمون احترام گذاشته نمیشه. در رفت و آمد های عجیبه که حتی غیر از پیک شلوغی خیابان ها، باز مردم عجله دارند. انگار همیشه باید عجله داشته باشند.
    در صورتی که وقتی فرد از لحاظ زمانی عجله ای نداره، باید به کیفیت استفادش از وسایل نقلیه توجه کنه. وقتی داریم سوار تاکسی یا اتومبیل مسافر کشی میشیم، میتونیم صبر کنیم تا روی صندلی کنار راننده بشینیم یا سوار صندلی عقب اتومبیلی غیر از پراید بشیم. سوار صندلی های تاشوی ون ها که برای جذب مسافر بیشتر تعبیه شده نشیم. هنگام استفاده از BRT و اتوبوس، سوار اتوبوسی بشیم که صندلی خالی داشته باشه و یا خلوت تر باشه. در مترو سوار واگن هایی نشیم که مقابل درب خروج و ورود مترو هستند، چون همه دنبال این هستند که زودتر وارد مترو و یا از آن خارج شوند.
    خیلی از موارد هستند که در اختیار ما هستند و هر کس میتونه به خاطر شخص خودش، اون فرهنگ مناسب رو داشته باشه.
    .
    بماند که قطعا مواردی هم هستند که در کنترل آدم نیستند. کسانی که با گونی پر! و یا چمدان در مترو جای چند نفر رو گرفته اند یا کسانی که روی زمین نشسته اند بی توجه به اینکه ممکنه ایستاده ها در تکان های مترو تصادفا بهشون آسیب بزنند. دستفروش ها و گداهای مترو، گروه های موزیک BRT، مسافران تاکسی که بار حجیم همراهشونه، راننده های سیگاری و مسافرین حراف و...

8. 7 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

...............................
    Last edited by Masoud-2014; 14-09-2017 at 20:53.

10. این کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دقت کردین وقتی وارد پارک ها میشین همون اول نوشته به پارک بدون دخانیات وارد میشوید بعد با خودت میگی آخ جون بدون دخانیات ...
    میری رو یه صندلی میشینی ناگهان متوجه میشی از چند جناح مختلف امواج دخانیات! بصورت ضربدری دقیقا جلو فیس شما همدیگر و قطع میکنن و در واقع به نقطه تعادل میرسن و جالب اینکه طرف دیگه ای هم نمیرن و کسی هم که این امواج و ساطع میکنه عین خیالشم نیست و حتما با خودش میگه به به چه امواج مثبتی ... استفاده کنید استفاده کنید
    نه تنها پارک بدون دخانیات ، همه جا ... دو دقیقه میری یه جا وایستی دوباره سرو کله این امواج پیدا میشه و ساطع کننده ای دیگر
    تو فضاهای بسته !!!!!

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

من از مردم ایران انتظار هیچ کاری ندارم که حالا با فرهنگی یکیش باشه ..من حاضرم فرهنگ اروپایی رو تقلید کنم تا اینکه مثل این جماعت باشم این یک حقیقت هست

13. 2 کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

چند روز پیش در ترمینال مسافربری اتوبوس ها بودم. تصمیم گرفتم تا زمان رسیدن اتوبوس بر روی یک صندلی بنشینم. صندلی های پایانه اکثرا چهار نفره بودند. جای مناسبی در کنار آقایی که در صندلی اول نشسته بودند پیدا کردم و بنده در آن طرف یعنی صندلی چهارم نشستم. حدود 20 دقیقه بعد ۳ تا خانم مسافر با کلی اساس و وسیله و با غرغر زیاد از جلوی بنده رد شدند و توجه بنده رو جلب کردند. تقریبا ۵ دقیقه بعد آن سه تا خانم مسیر رو برگشتند و رو به روی بنده ایستادند. یکی از آن سه تا خانم به دوستش گفت: "وسایل رو بزار زمین و بشین رو صندلی!" من خودم رو کمی جمع و جور کردم که دو نفر از آنها راحت بنشینن، ظاهرا یکی از آنها رفته بود تنقلات بخره. حال شما حساب کنید ۵ نفر آدم، که ۳ نفر هم خانم هستند چطور میخوان روی صندلی برای ۴ نفر بنشینند. یکی از خانم ها نشسته بود و نفر دوم ایستاده انگار منتظر چیزی بود! احتمالا منتظر بود ما دو تا آقا بلند شیم تا راحت بنشیند! من پنج دقیقه ای منتظر ماندم تا شاید خودشان بروند، اما نرفتند. با یک لبحندی تلخ از جایم بلند شدم و ۵ متر آن طرف تر یک صندلی ۴ نفره ی کاملا خالی وجود داشت و آنجا نشستم!

چیزی که برای بنده جای سوال داشت این بود که این ۳ تا خانم پیش خودشان چه فکری کردند که صندلی ۴ نفره ی خالی را رها کرده اند و قصد داشتند ۳ نفری در کنار دو نفر مرد در صندلی ۴ نفره بنشینند و احتمالا انتظار داشتند که ما هم بلند شویم!!! گاها شدت احترام به حدی بالا میرود که انتظارات بیش از حد پیش می آید

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی.انگار به صورت پیشفرض اگر جوون باشی و مرد باشی حتما باید جاتو بدی.اینکه بعضیا انسانیت به خرج میدن و اینکارو انجام میدن به این معنی نیست که همه وظیفشونه اینکار.من خودم غیر از پیر مردها پیرزن ها یا آدمهایی که خودم تشخیص بدم طرف فوری احتیاح داره بشینه جامو به هیچکس نمیدم.الان تو مترو شما نگاه کن بعضی از خانمها میان واگن آقایون فقط برای اینکه یه آقا بلند بشه که بشینن همگی دیدیم خیلی این اتفاق میفته و اتفاقا آقایون همکاری میکنن.حالا از اونور شما به اشتباه یا اجبار سوار واگن خانمها بشو.با چشمای خودم دیدم تا طرفو بیرون نکردن ولش نکردن.لطف مکرر تبدیل به وظیفه میشه همینه.یا این آخوندای گردن کلفت قشنگ تو چشماشون میتونی ببینی توقع دارن پیشفرض جا بهشون تعارف کنن بشینن.

من از مردم ایران انتظار هیچ کاری ندارم که حالا با فرهنگی یکیش باشه ..من حاضرم فرهنگ اروپایی رو تقلید کنم تا اینکه مثل این جماعت باشم این یک حقیقت هست
    انسان در همه جای دنیا اگر آموزش درست ببینه میتونه با فرهنگ باشه.به نظرم من اصلا اینجوری نیست که از بدو تولد ایرانی بهتره یا اروپایی بهتره.اول از همه باید سیستم سالم باشه بعد افراد جامعه آموزش درست ببینن تا به قول شما با فرهنگ بشن.

15. 3 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

رفتار درست در وسایل نقلیه عمومی (چیزی که بیشتر صحبتش شده در این تاپیک) مشخصا ربطی به جنسیت نداره یا حتی راننده و مسافری نداره.
    حتی اگه سه تا آقا و یا سه تا خانم هم تو تاکسی کنار هم بشینن، باید حواسشون باشه که هم خودشون و هم بغل دستیشون تحت فشار نباشه و اذیت نشه. راننده نباید صندلیش رو تا ته عقب کشیده باشه که سر از روده مسافر پشتی در بیاره. مسافر نباید با زانو یا پاش روی کنسول ماشین فشار وارد کنه و...
    .
    سوای این موضوع گاهی اوقات ما به خودمون هم احترام نمی گذاریم و بعدش شاکی میشیم که چرا بهمون احترام گذاشته نمیشه. در رفت و آمد های عجیبه که حتی غیر از پیک شلوغی خیابان ها، باز مردم عجله دارند. انگار همیشه باید عجله داشته باشند.
    در صورتی که وقتی فرد از لحاظ زمانی عجله ای نداره، باید به کیفیت استفادش از وسایل نقلیه توجه کنه. وقتی داریم سوار تاکسی یا اتومبیل مسافر کشی میشیم، میتونیم صبر کنیم تا روی صندلی کنار راننده بشینیم یا سوار صندلی عقب اتومبیلی غیر از پراید بشیم. سوار صندلی های تاشوی ون ها که برای جذب مسافر بیشتر تعبیه شده نشیم. هنگام استفاده از BRT و اتوبوس، سوار اتوبوسی بشیم که صندلی خالی داشته باشه و یا خلوت تر باشه. در مترو سوار واگن هایی نشیم که مقابل درب خروج و ورود مترو هستند، چون همه دنبال این هستند که زودتر وارد مترو و یا از آن خارج شوند.
    خیلی از موارد هستند که در اختیار ما هستند و هر کس میتونه به خاطر شخص خودش، اون فرهنگ مناسب رو داشته باشه.
    .
    بماند که قطعا مواردی هم هستند که در کنترل آدم نیستند. کسانی که با گونی پر! و یا چمدان در مترو جای چند نفر رو گرفته اند یا کسانی که روی زمین نشسته اند بی توجه به اینکه ممکنه ایستاده ها در تکان های مترو تصادفا بهشون آسیب بزنند. دستفروش ها و گداهای مترو، گروه های موزیک BRT، مسافران تاکسی که بار حجیم همراهشونه، راننده های سیگاری و مسافرین حراف و...
    دقیقا همینطوره و فقط مرتبط با جنسیت نیست. مثلا در مورد نشستن، من بارها پیش اومده که در صندلی عقب تاکسی نشستم و مرد کناریم به طرز چندش آوری تا آخرین حد ممکن پاهاش رو باز کرده
    درجه فقدان شعور به حدی است که گاهی وقتی تو با پات میخوای پاش رو کنار بزنی و به نوعی میخوای بهش بفهمونی که باید جمع بشینه کمترین واکنشی نشون نمیده. پاش مثل فنر برمیگرده به جای قبلی..

17. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •