تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مک آدرس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض مک آدرس

با عرض سلام من مودممDSL-2730Uمی باشد از کجا میتونم مک آدرسمو پیدا کنم.اگه میشه تصویری برام بفرستید آموزشش رو با تشکر

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با عرض سلام من مودممDSL-2730Uمی باشد از کجا میتونم مک آدرسمو پیدا کنم.اگه میشه تصویری برام بفرستید آموزشش رو با تشکر
    زیر خود مودم هم میزنن برای مودم خودم که 2740 دی لینک هست؛ زیرش نوشته

میتونید از نرم افزار wifi guard که نرم افزاری هست که دستگاه های متصل به مودم رو نشون میده هم استفاده کنید و مک مودم رو نشون میده

در این نرم افزار جایی که آدرس 192.168.1.1 رو نوشته مک مودم رو نوشته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

خوب من الان میخوام مودمو تنظیم کنم که بعدابا مک بهش وصل بشم آیا باید هنگام سرچ وایفای و بعد از اینکه مودم پیداشد به جای پسورد باید آدرس مک بهش بدم یا اینکه نمیخواد وباهمون پسورد تعریف شده برای مودم باید وصل بشم و این آدرس مک فقط برای بالابردن اممیت مودمه.اگه میشه در مورد وصل شدن گوشی هم توضیح بدید لطفا.با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض mac

خوب من الان میخوام مودمو تنظیم کنم که بعدابا مک بهش وصل بشم آیا باید هنگام سرچ وایفای و بعد از اینکه مودم پیداشد به جای پسورد باید آدرس مک بهش بدم یا اینکه نمیخواد وباهمون پسورد تعریف شده برای مودم باید وصل بشم و این آدرس مک فقط برای بالابردن اممیت مودمه.اگه میشه در مورد وصل شدن گوشی هم توضیح بدید لطفا.با تشکر

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

نیازی نیست مک آدرسو بدید

من که کانفیگ کردم مودم خودمو،2 گزینه داشت که یه جا زده بود که باید کد وارد کنی تا بتونی کانفیگ کنی یه جا هم زده بود بدون وارد کردن کد کانفیگ کن

این آدرس مک برای مسائل امنیتی هست بیشتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

پس آدرس مکو میدی امنیت میره بالا.بعد هم تنظیمات رو انجام دادی قبلا ورمز هم دادی به مودم همون رمزو استفاده میکنی.من بیشتر مودمو مخفی میکنم که دیده نشده.اگر از مک استفاده کنم دیگه نیازی به مخفی کردن نیست؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

پس آدرس مکو میدی امنیت میره بالا.بعد هم تنظیمات رو انجام دادی قبلا ورمز هم دادی به مودم همون رمزو استفاده میکنی.من بیشتر مودمو مخفی میکنم که دیده نشده.اگر از مک استفاده کنم دیگه نیازی به مخفی کردن نیست؟
    اون مک فیلتر وقتی وارد کنید که می بینید کسی شما رو هک کرده و مجبورید مک دستگاه هایی که باید وصل بشن رو وارد کنید

اصلا مک مودم مهم نیست،مهم مک آدرس دستگاه هایی که به مودم وصل میشن تا فقط همون دستگاه ها وصل بشن به مودم و دستگاه غریبه به مودم وصل نشه

برای امنیت هم تایپیکی هست که به نظرم همین ها رو رعایت کنید بعید میدونم مودم شما رو کسی بتونه هک کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •