تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشاوره خرید لپ تاپ تا سقف 5 میلیون و چند نکته مهم برای کسایی که دنبال خرید لپ تاپ هستند!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض مشاوره خرید لپ تاپ تا سقف 5 میلیون Y700 یا PE60 6QE و چند نکته مهم برای کسایی که دنبال خرید لپ تاپ هستند!

سلام دوستان
    بنده اول رفتم سراغ Asus Zen AIO بعد دیدم این جور دستگاه ها LCD ش بشکنه بایستی دور ریخت
    بعد رفتم توی Mini PC دیدم توی ایران با قیمت مناسب و کانفیگ من مینی پی سی نیست
    به دلایل خودم سراغ PC و اسمبل هم نمیخوام برم

و اما لپ تاب
    ===============
    Core i7 سری 6
    گرافیک Nvdia حتماً
    رم ِ DDR4 باشه (8 به بالا)
    هارد 1 ترا به همراه حتماً 128 گیگ به بالا SSD (شاید البته دوستان مدلیو معرفی کنند که بعداً با تغییر هارد داخلی به SSD قیمت و کانفیک خوبی بشه)
    15 اینچ به بالا (برای خونه میخوام و 17 اینچ هم مناسبه برام)
    مثلاً مدل Lenovo Ideapad Y700 و MSI PE60 6QE چطورند؟
    بنده واقعاً میدونم جنس خوب لپ تاپ اصلاً نیست هر چیم خرج کنی یا باید بین کانفیگ بالا و جنس آشغال و یا جنس عالی و کانفیگ بد یکیو انتخاب کنی اما من رو همه چی حساسم و تا الان 3 تا لپ تاپ گرفتم DEL Vaio Asus و همه کانفیک خوب و از همش ناراضی بودم ممنون میشم یه چیز عمری معرفی کنید والا من یه لپ تاپ سال 2008 خریدم از همه این لپ تاپا موجود در بازار راضی ترم
    کیبرد مناسب و با کیفیت و صفحه نمایش که خیلی نورو منعکس نکنه و برای چشم ضرر نداشته باشه و multi touch هم باشه از ملزوماته
    روی برندم حساس نیستم میخواد MSI HP یا هر چی باشه فقط جنس عالی فن بی صدا و اینترفیس خوب (چه کیبرد و چه مانیتور) داشته باشه

ممکنه یکی نظرش فقط کانفیگ خوب باشه یا بگه من بهت اینو پیشنهاد میکنم از نظر فنی از فلان مدل بهترم هست اما لطفاً در نظر بگیرید فقط کانفیگ نه من جنس چیپ نمیخوام 2 ملیون یه اسوس گرفتم رفتم خونه دیدیم انقدر جنس LCD پلاستیک ضایعاته با دست در میاد و کیفیت صفحه نمایشم خیلی خیلی بد. درحالی ASUS خیلی چیزا خوبم زده و از شانس من همیشه از هر برندی جنس ضایعات گیرم اومده اونم با کلی تحقیق و خوندن review و پرسو جو برای همین نمیخوام برای چندمین بار از چاله به چاه بیفتم

به معتبرترین سایت های guide خارجی هم اعتماد ندارم چون از یه چیزی کلی تعریف کردند بعد کلی یوزر که اونو خریدند اومدند از یه عالمه مشکلش گفتند!
    این نکاتم که گفتم دوستانی که دنبال خرید لپ تاپ هستند حتمادقت کنند اینارو کسی میگه که جنس کانفیگ خوب بزک شده خریده و رفته دیده چقدر سرش کلاه رفته امیدوارم این مسئله برای کسی اتفاق نیفته حتی شما همه چیم بررسی کنید برید خونه بعد 1 ماه 50 درصد اون چیزایی که فکر میکردین هم نمیشه. مثلاً DELL یه برندی بود 80 درصد جنس عالی میزد الان 90% جنس آشغال میزنه کسایی که قبلاً داشتن میدونند قصد بی احترامی به دلداران ندارم این مسئله در مورد vaio هم صادقه و برادرم خریده و موسش خرابه چون جدیدا مردم دنبال جنس خوبند شما توی رنج 2 تومن که اصلاً نمیتونی چیز خوبی پیدا کنی تو بازار و من پیشنهاد میکنم آدم جنس دست 2 خوب پیدا کنه قدیمی من خودم FW190 دارم اینقدر شیک با کیفیت و سرعت مناسبه که حاضر نیستم با این اسباب بازیا توی بازار عوضش کنم.
    به سایت های سازنده هم اصلاً کار نداشته باشید روی نقاط قوتشون خیلی مانور میکنند مثلاً همین ASUS بدنه عالی فلز براش استفاده کرده بسیار دلربا اما درشو باز میکنی ماتم میگیری و توی عکسای سایت ها فقط روش و باریکیش گذاشته شده و نه واقعیت.
    وقتیم یه چیزیو پیدا کردین اصلاً به توصیه های فروشنده ها هم توجه نکنید (مثلاً در مرکز کامپیوتر پایتخت-میرداماد)، اونا فکر فروش جنسشونن نه رضایت شما، فقط برین اون مدلو ببینید و ملاکایی که گفتم روش بررسی کنید از نزدیگ و تصمیمتونو 100% کنید
    ضمناً خیلی مدل ها هستند اسم مشابه با کانفیگ متفاوتی دارند حواستون باشه سرتون کلاه نره و وقتی رفتین ویندوز...نصب شد روش همه مشخصات رو ریز به ریز بدون عجله چک کنید و همه مشخصات هم توی فاکتور رسمی بگین براتون بزنند بعداً سند بشه.
    مورد بعدی چک کردن پیکسل به پیکسل display هست که جزو گارانتی نیست و اگر پیکسل سوخته یا کم رنگ داشته باشید تا آخر باید تحملش کنید خیلی حواستونو جمع کنید این موردم سرم اومده بعضی گارانتیا میگن تا زیر 5 پیکسل سوخته باشه شامل گارانتی نمیشه! یعنی مثلاً شما یه پیکسل پیدا کردی با روشی باید بزنی 4 تا دیگشم بسوزونی تا بتونی ببری گارانتی!!!!

هیچ وقت یه لپ تاپی تازه اومده نخرید، 1 سال بگذره هم افت قیمت کنه و هم review بیاد بیرون و ببینید افراد چی گفتند! مثلاً من سراغ Ideapad Y700 17 احتمالاً میرم و به نسبت کانفیگ کیفیت بدنه و قیمت و سال ورود عالی به نظر میرسه

اینارو نوشتم اگر کسی جواب سوالامو نداد شاید روزی یه بنده خدا بخونه بدردش بخوره

با تشکر
    Last edited by dm800pvr; 04-03-2017 at 16:32.

2. 4 کاربر از dm800pvr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

بنده y700 ، 17 اینچ دیروز خریدم و بسیار بسیار راضیم
    به همراه DVD external+Mouse Pad گیم

داره خودمونی میشه Gabit0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اینقد نوشتی من نفهمیدم بودجه ت چقدره ولی بهترین لپ تاپ سبک و قدرتمندی که میتونم بهت معرفی کنم MSI GS43VR هست . . . باهاش کار کردم و خیلی فوق العاده ست

در آغاز فعالیت hamidreza2300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام من بین ASUS G551VW - Aو ASUS N501JWنمیدونم کدوم و بخرم هارد برام مهمه و سرعت بالا و کیفیت تصویر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017
    محل سكونت
    کاشمر خراسان رضوی

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز هر لب تابی یک سری قابلیت های داره یک سریع معایب یا مشکلات
    مثلا لنوو بدرد افرادی میخوره که میخوان کار روز مره انجام بدن ونه بازی کنن نه نرم افزار های سنگین نصب کنن/مثلا شما اگه دو تا برنامه سنگین رو شون نصب کنید حتی همین مدل جدید هاشون با وجود ارتقا سی پی یو هنگ می کنن/لب تاب msa معمولا بدلیل گرافیکی بودنشون گیم اینگ هستن و توصیه ما به مشتریانمون که میخوان کار گرافیکی انجام بدن یا فقط بازی کنن این لب تاب ها هستن خوب نصبتا قیمتهاشون بالا تره یعنی خیلی نسبت به نمونه های مشابه /درمورد Hp بستگی داره برای چه کاری بخواهی چون هر سری سی پی یو بدرد کاری میخوره واگه می خوای سخت جون باشه برو دنبال سری صنعتی یا الیت بوک ها وکلا قیمت های Hp به صرفه هست واگه میخوای پول مارک بدی برو سراغ asus ولی سی پی یو هاش یکمی قوی تر از hpاست و معمولا بین 200 تا 500 از لب تاب های هم نوع Hp خودش گرونتره /اگه خواستید تخصصی تر توضیح بدم یعنی بازتر ش کنم براتون بگید در خدمت هستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

به نظر من میتونی یه چیز خوب از اچ پی بگیری!من مدلای زیادی دست دوستام دیدم ارزششو داره برو ببین!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •