تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: درخواست معرفی نرم افزار هارد کردن زیرنویس روی فیلم با سرعت بالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض درخواست معرفی نرم افزار هارد کردن زیرنویس روی فیلم با سرعت بالا

سلام،همونطور که دوستان میدونن،خیلی از ریسی -ورها و دستگاههای پخش خانگی با زیرنویس فارسی مشکل دارن(با بیش از 10 فرمت زیرنویس هم امتحان کردم).من به یه نرم افزار نیاز دارم که زیرنویس رو روی فیلم بصورت هارد قرار بدم،میدونم که برا این کار تا دلتون بخواد برنامه هست،ولی اونایی که تا الان امتحان کردم در واقع غیر از هارد کردن زیرنویس رو فیلم در واقع خود فیلم رو هم تبدیل میکنن و بنابراین زمان بسیار زیادی رو میگیرن.لطفا برنامه ای رو معرفی بفرمایید که همونطور که عرض کردم ساب رو رو فیلم بصورت هارد قرار بده(که دیگه مشکل دیکد کردن زیرنویس نباشه)و در عین حال این کار رو سریع انجام بده(سریع مثل حالتی که ما فایل زیرنویس رو با برنامه MKVtoolNIX به دیتای فایل اضافه میکنیم).ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگر دنبال يك چيز سرعتي هست پس كلا بي خيالش شو
    ميتوني از چند تا سايت و فروم عالي بهره بگيري ولي برنامه هايي كه بعضي از سايتها براي هارد كردن استفاده ميكنند اونهايي كه رايگان هستند شديدا كيفيت صدا و تصوير رو از بين ميبرند اونهايي هم كه پولي هستند خوب قيمتهاشون بالاست و اگر كارتون تجاري نيستش به نفعتون نيست
    در ضمن هيچ نرم افزار و سخت افزاري توي دنيا نيومده كه بتونه مثل زيرنويس هاردساب انگليسي بتونه هاردساب فارسي رو OCR كنه و اگر خودتون دستي اينكارو بخواهيد انجام بديد كه فكر كنم چندين روز براي يك ساعت فيلم زمان ببره
    سايتهاي معروف و غيره هم از همون نرم افزار معروف Edius بهره ميبرند مثل تايني چون ميبينيد كه دوبله رو بصورت فريم فريم روي تصوير كار ميكنند تا درست بشه
    Videohelp.com
    avsforums.com
    myce.club.com
    digidigest.com

شايد كمكتون كنه
    موفق باشيد

3. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •