تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: فراری دادن گربه !

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

تفنگ بادی بخرید

سه بار که مورد هدف قرار بگیره مطمئن باشید دیگه اونطرف ها سبز نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزيز با مهندسي ، طراحي و ساخت تله خودكار به راحتي ميتونيد گربه هارا از حريم 200 متري منزلتان دور كنيد . من اين كار را 20 سال پيش انجام دادم ، تا قبل از خدمت سربازيم كلا هيچ گربه اي نزديك منزل ما نميشد. بحث فلفل،بطري آب ، آويشن ،فضله سگ ،همگي مقطعي هست، شما كافيه شبها تله را تنظيم و صبح به تله سر بزنيد ،گربه در اثر اسارت و ترس ،تجربه تلخي را توي اون شب تجربه ميكنه. قطعا بعد از يكي دو بار گير افتادن در تله و و تشريفات قبل از آزاد سازي ،فرهنگشون اعتلا پيدا ميكنه

3. این کاربر از parsa006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

گربه از پوست پرتغال فراریه یکم بریزیت توی باغچه نزدیک باغچه نمیشه امتحان کردم خودم. البته اگر پوست پرتغال گیر بیاد.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

شنیدم از حیار میترسه شدیدا

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه بار که بیاد تو حیاط خیسش کنید . شیلنگو بگیرید طرفش . شدیدا فرار میکنه . چند بار هم انجام بدید مطمئن باشید دیگه نمیاد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

تفنگ بادی بخرید

سه بار که مورد هدف قرار بگیره مطمئن باشید دیگه اونطرف ها سبز نمیشه
    من اینکار رو کردم و پشیمون شدم.
    یک گربه به شدت مزاحم رو چند بار با تیر زدم ولی باز میومد. که تصمیم گرفتم اینبار به سرش بزنم و کار رو تموم کنم. وتیر به هدف خورد و گربه از روی دیوار به زمین پشتی افتاد و فرار کرد.
    یک ماه بعد گربه با یک چشم کور بر روی دیوار دیده شد.
    صحنه دلخراشی بود..

دوست عزيز با مهندسي ، طراحي و ساخت تله خودكار به راحتي ميتونيد گربه هارا از حريم 200 متري منزلتان دور كنيد . من اين كار را 20 سال پيش انجام دادم ، تا قبل از خدمت سربازيم كلا هيچ گربه اي نزديك منزل ما نميشد. بحث فلفل،بطري آب ، آويشن ،فضله سگ ،همگي مقطعي هست، شما كافيه شبها تله را تنظيم و صبح به تله سر بزنيد ،گربه در اثر اسارت و ترس ،تجربه تلخي را توي اون شب تجربه ميكنه. قطعا بعد از يكي دو بار گير افتادن در تله و و تشريفات قبل از آزاد سازي ،فرهنگشون اعتلا پيدا ميكنه
    سیستم روانشناختی جالبی بود. مخصوصا اون قسمت تجربه تلخی را توی اون شب تجربه میکنه.
    تشريفات قبل از آزاد سازي
    فرهنگشون اعتلا پيدا ميكنه
    رضا خان همچین اندیشه ای داشت انصافا؟!!!!

شنیدم از حیار میترسه شدیدا
    یه بار که بیاد تو حیاط خیسش کنید . شیلنگو بگیرید طرفش . شدیدا فرار میکنه . چند بار هم انجام بدید مطمئن باشید دیگه نمیاد
    آقا مگه فیلم هندیه....!
    طرف گربس. آب بزن چیه...!
    شما تو محلتون میتونید گربه رو خیس کنین؟!
    Last edited by siava5h; 17-08-2018 at 11:43.

8. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

هر نوع آزار و اذیت حیوان فقط ظلم و سنگدلی انسان رو نشون می ده. گربه ها وبسیاری حیوانات دیگه برای دفع نیاز به خاک دارند و بهتره که اجازه بدیم گربه هاراحت کارشون رو بکنن تا مجبور بشن از بی خاکی در حیاط یا جای رو باز دفع کنند کهآلودگی محیط رو داره و خوشایند نیست. در ضمن گربه ها و حیوانات شهری به کمک و لطفانسان ها نیاز دارند. من خودم چند تا گربه در بین چند تا خونه ما و همسایه سالهاستزندگی می کنند. گاه گاه غذا براشون می برم. بخصوص تو تابستون بخاطر گرما در ظرفیآب براشون می زارم تو حیاط. بعضی وقتها هم نوازششون می کنم که احساس بسیار خوبی همداره و خودشون هم خوششون میاد. گربه ها هم مثل باقی حیوانات دیگر برای اکوسیستم وتعادل محیط و طبیعت حتی شهری مفید و لازمند و مثلا حشرات و بعضی آفتها رو شکار میکنند. پرندگان هم شکار می کنند. خوب اگر گربه ها نبودند جمعیت پرنده ها خیلی زیادمی شد و مشکلاتی رو برای طبیعت بوجود می آورد. همچنین موشها که تو تهران اونقدرزیاد هستند نیاز به وجود گربه ها رو ضروری می کنه. متاسفانه شهرداری احمق هر چندوقت به یک مشت آدم گرسنه احمق و لات تفنگ ساچمه ای میده که برن گربه ها رو بزنن وبکشن. در هر صورت بعضی رو دیدم که اینجا گفتن برای فراری دادن از فلفل و تفنگ و تیرو از این حرفها استفاده کنید که اصلا انسانی نیست و نشونه مشکل در شخصیت و روح وروان فرد داره که باید حتما درمان بشه. همزیستی و مدارا بهترین روش برخورد باانسانها و حیوانات هست نه شکنجه و کشتن و تله.

10. 3 کاربر از Nostophobia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

هر نوع آزار و اذیت حیوان فقط ظلم و سنگدلی انسان رو نشون می ده. گربه ها وبسیاری حیوانات دیگه برای دفع نیاز به خاک دارند و بهتره که اجازه بدیم گربه هاراحت کارشون رو بکنن تا مجبور بشن از بی خاکی در حیاط یا جای رو باز دفع کنند کهآلودگی محیط رو داره و خوشایند نیست. در ضمن گربه ها و حیوانات شهری به کمک و لطفانسان ها نیاز دارند. من خودم چند تا گربه در بین چند تا خونه ما و همسایه سالهاستزندگی می کنند. گاه گاه غذا براشون می برم. بخصوص تو تابستون بخاطر گرما در ظرفیآب براشون می زارم تو حیاط. بعضی وقتها هم نوازششون می کنم که احساس بسیار خوبی همداره و خودشون هم خوششون میاد. گربه ها هم مثل باقی حیوانات دیگر برای اکوسیستم وتعادل محیط و طبیعت حتی شهری مفید و لازمند و مثلا حشرات و بعضی آفتها رو شکار میکنند. پرندگان هم شکار می کنند. خوب اگر گربه ها نبودند جمعیت پرنده ها خیلی زیادمی شد و مشکلاتی رو برای طبیعت بوجود می آورد. همچنین موشها که تو تهران اونقدرزیاد هستند نیاز به وجود گربه ها رو ضروری می کنه. متاسفانه شهرداری احمق هر چندوقت به یک مشت آدم گرسنه احمق و لات تفنگ ساچمه ای میده که برن گربه ها رو بزنن وبکشن. در هر صورت بعضی رو دیدم که اینجا گفتن برای فراری دادن از فلفل و تفنگ و تیرو از این حرفها استفاده کنید که اصلا انسانی نیست و نشونه مشکل در شخصیت و روح وروان فرد داره که باید حتما درمان بشه. همزیستی و مدارا بهترین روش برخورد باانسانها و حیوانات هست نه شکنجه و کشتن و تله.
    حالا جنابعالی مارو اینجور‌محکوم نکنی...! خیلی بهتر‌میشد.

ما مجبور شدیم که اینکار رو کنیم وگرنه مرض نداشتیم. بدلیل داشتن دام در منزل، این گربه مشکلات زیادی رو ایجاد کرده و اندیشه آزار رسانی به ذهنش زده بود و تنها برای رفع نیازش دست به کاری نمیزد. بلکه از آزار رسوندن به دیگران لذت میبرد.

ما هم از حضور این گربه توی دردسر افتاده بودیم.

گربه همیشه عامل بهبود سیستم نیستن. بلکه با توان پاره کردن زباله موجب انتشار آلودگی و تکثیر حشرات و جانوران موزی میشن.

یه حد اعتدالی رو بایس در نظر گرفت

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

حالا جنابعالی مارو اینجور‌محکوم نکنی...! خیلی بهتر‌میشد.

ما مجبور شدیم که اینکار رو کنیم وگرنه مرض نداشتیم. بدلیل داشتن دام در منزل، این گربه مشکلات زیادی رو ایجاد کرده و اندیشه آزار رسانی به ذهنش زده بود و تنها برای رفع نیازش دست به کاری نمیزد. بلکه از آزار رسوندن به دیگران لذت میبرد.

ما هم از حضور این گربه توی دردسر افتاده بودیم.

گربه همیشه عامل بهبود سیستم نیستن. بلکه با توان پاره کردن زباله موجب انتشار آلودگی و تکثیر حشرات و جانوران موزی میشن.

یه حد اعتدالی رو بایس در نظر گرفت

من کلی به هر کسی که حیوان آزاری کند گفتم. من قاضی نیستم که محکوم کنم. شما مجبور نبودید بلکه راهش رو بلد نبودید و راحت ترین رو انتخاب کردید. منظورت از دام چیه؟ گاو و گوسفند که نیست؟ اگر مرغ و خروس و اردک دارید که می گن طیور نه دام. حتی اگر مرغ و خروس و پرنده هم داشته باشید باز راه داره که گربه مثلا نیاد مرغ شما رو بکشه. تو دهات و روستاه مرغ و خروس مردم واسه خودشون بدون اینکه صاحبشون مدام مراقب باشه واسه خودشون می چرخن و حتی بارها دیدم گربه ها هم اطراف و نزدیک مرغ و خروس و اردک بودن و کاری نداشتن. یک خروس به راحتی از پس گربه بر میاد و گربه هم مثل هر حیوان دیگه اونقدر هوش و غریزه داره که نزدیک نشه که چشم و چالش رو از دست نده. اینکه گفتید اندیشه آزار به ذهن گربه رسیده و برای آزار رسوندن لذت می برده که دیگه خنده داره و شما فرق بین حیوان که وابسته به غریزه هست و نمی دونه اندیشه و فکر چیه که بخواد به عقلش برسه و نقشه بکشه تا مثلا شما یا من رو اذیت کنه رو نمی دونید. مطمئن باشید گربه یا هر حیوان دیگه گرسنه یا تشنه باشه یا برای دفع به خاک نیاز داشته باشه یا برای فرار از گرما یا سرما دنبال پناهگاه در جایی باشه بدنبال چیز دیگه ای مثل اذیت و لذت بردن از اذیت کردن نیست. شاید شما اول باهاش بازی کردید و اون هم خوشش اومده که شما دوستش دارید و برای همین مدام خودشو نشون می داده. وگرنه در برخورد اول اگر می خواستید نزدیک منزل و محل شما نیاد مثلا کمی آب بهش می پاشیدید یا اگر بهش غذایی دادید نباید تکرار می کردید که وابسته بشه. اگر مرغ و خروس و اردک و یا جوجه دارید و پرورش می دهید؛ فرقی نمی کنه گربه باشه یا یک حیوان شکارچی دیگه و این در غریزه اون حیوان هست که دنبال شکار بگرده و مشکل اون نیست. مشکل ما و شرایط و محیط ما هست که باید دنبال راه حلی باشیم که نه سیخ بسوزه نه کباب. بدون اینکه مزاحم شما بشه یک جوری هم دوریش کنید بدون اینکه آسیب جدی ببینه. حیوانات هر کاری می کنند از سر غریزه و بازیگوشی و علاقمندی بین انسان و خودشون هست وگرنه فکر آزار و اذیت فقط در مغز انسان اتفاق می افته.
    تمام موجودات و ارگانیسم های طبیعت برای توازون یکدیگر هستند. اینکه گربه کیسه زباله رو پاره می کنه بخاطر این نیست که فکر کنه با خودش فکر کرده و نقشه کشیده که بیام کیسه زباله رو پاره کنم تا زباله ها بریزه بیرون تا همه جا رو کثافت برداره که این آدمها ادب بشن و به من گوشت بدن . بلکه از سر ناچاری و گرسنگی هست که این کار رو می کنه. چون کسی غذا نمی ده و گربه مثل هر موجودی نیاز به غذا داره تا نمیره. آدم هم باشه و گرسنه باشه و غذا گیرش نیاد کیسه زباله رو پاره می کنه. تو یه مستند درباره جنگ جهانی دوم می دیدم که مردم هلند از سر قحطی و گرسنگی داشتن تو سطل زباله رو با دست می کشیدن و به دهن می بردن و از کثافت و باقی مانده غذا تغذیه می کردن . گربه سانان از انسانها قدیمی تر هستند و انسانها محیط زندگی اونها و بسیار دیگر از جانواران رو با شهر سازی اشغال کردن و قانون اکوسیستم رو بهم زدن. به نظرم کمک و غذا دادن لطفی به این موجودات هست. چون اگر غذا ندهیم یا محافظت نکنیم تعدادشون کم میشه و اینها بر محیط زیست تاثیر منفی خواهد داشت. در محیط شهر بر خلاف طبیعت و حیات وحش این جانوارن نیازهایی به انسانها دارند و در طول هزاران سال وابستگی و همزیستی بین ما و آنها بوجود اومده که باید این رابطه رو سالم نگه داشت. غذا دادن به پرندگان بخصوص در زمستان و همینطور دیگه حیوانات و پناه دادن لازم است.
    در هر صورت من نمی گم هر کسی بره دو تا گربه رو بیاره خونش نگهداری کنه یا هر روز نیم کیلو گوشت بریزه جلو گربه خونشون و کوچه و خیابون. چون اولا و متاسفانه بسیاری از ایرانیان داخل ایران بخاطر فرهنگ غلط و ترس بیخود و نظر و حرف مردم از گربه فراری هستن و هزاران بار دیدم الکی گربه رو پیش پیش می کنن یا ازش فرار می کنن! و الکی بهداشت رو بهانه می کنن و می گن کثیفه! در حالیکه گربه یکی از تمیزترین جانواران هست و مدام در حال لیس زدن خودش هست که در زبان گربه سانان ماده ضد عفونی کننده و پاک کننده هست که خودشون رو با اون تا حدی محافظت می کنن. نکته ای که شما در مورد انتشار آلودگی گفتیدو بسیاری دیگر از مردم هم احتمالا اینطور فکر می کنند این است که قربانی کردن گاو و گوسفند در اعیاد اسلامی بخصوص در محرم در کوچه و خیابان و در همانجا پاک کردن این دامها خودش صدها برابر آلودگی بیشتر از تماس با گربه و پاره شدن کیسه زباله هست. خون و امعاء و احشا گوسفند رو در وسط کوچه ولو می کنند که به غیر از تاثیرات منفی روانی بر افراد بخصوص کودکان باعث انتشار انواع بیماری مرتبط بین دام و انسان خواهد شد. بیماری های مشترک بین دام و انسان بسیار بیشتر از بیماریهای مشترک بین گربه و انسان هست.

13. 3 کاربر از Nostophobia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

حیوون از گربه اشغال تر ندیدم
    خوکچه هندیمو میخواست بخوره
    دوتا از جوجه هامم تیکه پاره کرد دوتا پرهاشو سرشو دوتاپاشو خورده بود ، یکی دیگه هم فقط کشت نخورد
    گربه جزو حیوون هاییه که به جز برای خوردن برای تفریح هم میکشه
    با حیوون ازاری مخالفم ولی گربه رو باید. تیکه پاره کرد
    دوتا از حیوون های خودتو بخوره حمایت کردن یادت میره .
    Last edited by motedayn; 18-08-2018 at 18:54.

15. این کاربر از motedayn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •