تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: کیبورد بی صدا چی بخرم

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اینکه تا 200 تومن چی میتونید بگیرید نمیدونم باید برید بازار قیمت کنید چون من قیمت کیبورد رو ندارم ولی میدونم ای 4 تک هم کیفیتش خوبه هم قیمتاش همون ای 4 تک کیبوردای مدلای دیگم داره ک گیمینگ نباشه باید بپرسید یا ی سرچی بکنیدت واینترنت ولی قیمت ای 4 تک من فک کنم از همه مناسب تر باشه تایوانی هم هست در ضمن
    نصف کیف کامپیوتر به همین کیبورده و صدای کلیک موس با گوشه ای از صدای هارد اینا ک نباشه حال نمیده ک بگذریم رفیقم کیبردش ژله ایه سر این موضوع گرفته یعنی بکوبی به دیوار صدا از خودش نمیده چ برسه ب صدای کلیک فشردنش سرچ کن کیبرد ژله ای هستش ولی کیفیت خوبی نداره 20 تومنش هست کشیده شه خراب میشه شخصا اینو بهت پیشنهاد میکنم goo.gl/LquvY3
    الان از بازار میام و این کیبورد رو خریدم
    توی دیجی کالا 162 تومن بود ولی متاسفانه بازار مشهد 185 تومن میداد و چون باید تستش میکردم مجبور شدم دیگه بخرم
    کیبورد عالیه شدت صداش خیلی خیلی کمه دیگه از اتاقم بیرون نمیره
    متاسفانه فقط کمی وزنش زیاد است و برای من که همش با کیبورد ور میرم و کیبورد را جابجا میکنم کمی سخته تحملش ولی به مرور حتما عادت میکنم...
    کیبوردهای کاملا سایلنت هم داشت که فاصله کلیدها ولی متاسفانه اصلا نبود ضریب خطا موقع تایپ رو بالا می برد
    تا کمی دستم با این روون بشه خیلی طول می کشه چون کیبورد قبلیم فراسو بود و بعد 5 سال اون کیبورد عالی رو کنار گذاشتن کمی سخت است ولی مطمئنم جنس خوبی خریدم و از پیشنهاد شما ممنونم بزرگوار
    موفق باشید

2. 2 کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

توی دیجی کالا 162 تومن بود ولی متاسفانه بازار مشهد 185 تومن میداد و چون باید تستش میکردم مجبور شدم دیگه بخرم
    متاسفانه فقط کمی وزنش زیاد است و برای من که همش با کیبورد ور میرم و کیبورد را جابجا میکنم کمی سخته تحملش ولی به مرور حتما عادت میکنم...
    کیبوردهای کاملا سایلنت هم داشت که فاصله کلیدها ولی متاسفانه اصلا نبود ضریب خطا موقع تایپ رو بالا می برد
    تا کمی دستم با این روون بشه خیلی طول می کشه چون کیبورد قبلیم فراسو بود و بعد 5 سال اون کیبورد عالی رو کنار گذاشتن کمی سخت است ولی مطمئنم جنس خوبی خریدم و از پیشنهاد شما ممنونم بزرگوار
    موفق باشید
    پاک شود لطفا
    Last edited by MMDFullHD; 16-03-2017 at 20:54.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

موفق باشید
    اقا مبارکه ایشالا براتون ی عمر کار کنه
    شک نکنید بهترین جنس رو خریدید پشیمون نمیشید من یه مودم ایسوس دارم 7 ساله دارم مثل بنز ازش کار میکشم 24 ای روشن هست اخ نگفته واقعا هر جنسش عالیه
    ایسوس تو سگ عمری و کیفیت خیلی عالیه
    فقط لایت چراغ هاش قابل تغیره یعنی میشه نورو کم و زیاد کرد؟ اگر امکانش هست تو تاریکی یه عکس بندازید من تو شب که میشه با اینکه تایپ میتونم کنم ولی خطا نوشتاریم زیاد میشه و یه سری کلید ها مثلا کلید های f1 اینارو حفظ نیستم
    منم به سرمه دمه عیدی یه حالی به سیستمم بدم

5. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

موفق باشید
    سلام بعله عادت میکنید صداش به این خاطر کمه ک مدل گیمینگ هست کیبوردتون یکماه ک کار کنی دستت روون میشه
    مبارکت باشه و امیدوارم واست کارایی داشته باشی

7. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اقا مبارکه ایشالا براتون ی عمر کار کنه
    شک نکنید بهترین جنس رو خریدید پشیمون نمیشید من یه مودم ایسوس دارم 7 ساله دارم مثل بنز ازش کار میکشم 24 ای روشن هست اخ نگفته واقعا هر جنسش عالیه
    ایسوس تو سگ عمری و کیفیت خیلی عالیه
    فقط لایت چراغ هاش قابل تغیره یعنی میشه نورو کم و زیاد کرد؟ اگر امکانش هست تو تاریکی یه عکس بندازید من تو شب که میشه با اینکه تایپ میتونم کنم ولی خطا نوشتاریم زیاد میشه و یه سری کلید ها مثلا کلید های f1 اینارو حفظ نیستم
    منم به سرمه دمه عیدی یه حالی به سیستمم بدم
    سلام
    معذرت کمی دیر شد چون هم سرم خیلی شلوغه هم اینکه گذاشتم کمی دیگه با این کیبورد کار کنم بعد بهتر نظر هم بدم
    ابتدا عکس را که از کیبورد در تاریکی گرفتم به پیوست دریافت کنید - الان در حال کار با همین شرایط هستم چون خانومم خوابه منم برق اتاقم رو خاموش کردم نور بیرون نره
    من هنوز وقت نکردم که نور کلیدها را زیاد یا کم کنم ولی میشه به نظر و اینکه حتی فکر کنم بشه نور را به صورت سفارشی برای کلیدهای مختلف به رنگ های گوناگون درآورد
    حداقل این چیزیه که پشت کارتونش به چشم می خوره ولی من هنوز تست نکردم وقت نداشتم سعی می کنم تا هفته بعد یک عکس هم از کارتونش بذارم
    جایگاه حرف پ در این کیبورد با کیبورد قبلی من متفاوته و همین باعث شده کمی خطا داشته باشم و کمی طول بکشه تا عادت کنم ولی می تونم بگم توی این 20 سالی که شاید من کامپیوتر دارم این بهترین کیبوردیه که داشتم
    روونی و فاصله این کیبورد نظیر کیبورد قبلیمه که اونم کیبورد فراسو و یکی از بهترین ها برای من بود
    ولی نمی دونم چرا نسبت به این کیبورد اینقدر حس خوبی دارم شاید یکیش همین باشه که دیگه شدت صدای کار با کیبورد خانومم رو اذیت نمیکنه
    البته کیبوردهای کاملا بدون صدا هم بود ولی خوب عدم وجود فاصله بین کلیدها باعث می شد که ضریب خطا بره بالا و به کل بیخیالشون بشم
    این بهترین خریدیه که داشتم و ممنونم از معرفی
    فروشنده نداشت و از یکی از همکارانش گرفت برام و خودش هم بعد از باز کردن جعبه تایید کرد کیبورد خیلی خوبیه
    البته همانطور که گفتم قابلیت های این خیلی بیشتر است ولی خوب من اصلا وقت نداشتم تا الان...
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک IMG_20170321_011436_908.jpg  

9. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •