تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشاوره درمورد خرید کیس با بودجه 1.200

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض مشاوره درمورد خرید کیس با بودجه 1.200

سلام. میخوام یه کیس بگیرم با قیمت حدود 1.200 با سی پی یوی اینتل . برای استفاده روزمره . بدون هارد و دی دی دی رایتر یعنی فقط قطعات:
    CPU
    مادربرد
    RAM
    پاور
    و خود کیس

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام. میخوام یه کیس بگیرم با قیمت حدود 1.200 با سی پی یوی اینتل . برای استفاده روزمره . بدون هارد و دی دی دی رایتر یعنی فقط قطعات:
    CPU
    مادربرد
    RAM
    پاور
    و خود کیس

سلام
    امیدوارم برای جواب دیر نباشه!

تازگیا من خودم با همین بودجه دنبال کیس بودم. با این بودجه شما میتونید یه کیس با سی پی یو i3 6100 و رم 8 جمع کنید.
    سی پی یو خوبیه ، گرافیک مجتمع خوبی هم داره که برای خیلی از بازیا هم جواب میده. شرح تقریبی قطعات:
    6100:480 (قیمتش لحظه ای جابجا میشه ، تو یه هفته اخیر تا 550 هم رفته. ولی دیروز تو یه سایتی 470 هم دیدم.)
    مادربرد از خانواده h110 :حدود270الی 300
    رم 8 : حدود 200-250
    پاور:120
    کیس :120

فقط به من توصیه کردن فعلاً نخرم ، بزارم برای بعد عید که قیمتها یه کمی افت میکنن.
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    کاربریتو نگفتی چیه؟! ولی اگه برای بازی و کار گرافیکی سنگین نمیخوای، مدل های مختلف تین کلاینتها (کامپیوترهای کوچیک) هستن که میتونه گزینه مناسبی برات باشه- و برندایی که من تا حدی آشنایی دارم باهاشون HP و PAT هستند- که پردازنده پت ها اینتل هستند- PAT-T640 و PAT-T540 V رو یه چک بکن از سایت Minicomputer/ir

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    کاربریتونو ذکر نکردید- ولی با توجه مبلغی که میخواین هزینه کنید و اگر کار گرافیکی سنگین و گیم نداری، فک میکنم بد نیست مینی کامپیوترها رو هم یه چک بکنید- برند PAT پردازنده اینتل داره و قیمتاش هم مناسبه نسبتا
    مدلایی که پیشنهاد میدم چک کنی PAT-T640 و PAT-T540 هستند- که میتونی از وبسایت Minicomputer/ir چکشون کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام
    برای استفاده روزمره یعنی در حد کار اداری و آفیسی (اینترنت، وورد، اکسل و آفیس) بهتون تین کلاینت
    PAT-540 ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و
    HP-T520 ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) معرفی میکنم،
    و اگر مشاهده فیلم هم دارید HP-620 ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) چهار هسته ای گزینه خیلی خوبیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •