تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ناپدید شدن اطلاعات هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه Mohsen P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خونمون،خونتون،خونشون،راستش نمی دونم . . .

14 ناپدید شدن اطلاعات هارد اکسترنال

سلام.
    من یک هارد اکسترنال 1 گیگ WD My Passport Ultra دارم اطلاعاتش مخفی شده، حدود 230 گیگش مخفی شده( Used Space 230G در حالی که تمام پوشه های داخل هارد رو پراپرتیس میگرم 1 گیگ نشون میده).
    در حالی که در قسمت Folder Option هم تمام گزینه های مخفی بون فایل ها و حتی فایل های سیستمی هم بر میدارم چیزی مشخص نمیشه.
    حتی در CMD هم جهت برگرداندن attribute فایل ها اقدام کردم اما هیچ اتفاقی نمیفته.
    همچنین با نود اپدیت شده جهت ویروسی بودن سیستم بررسی صورت گرفته که سیستم ویروسی نبود یا اینکه الان ویروسی نیست.
    لطفا اگه کسی بلده کمک کنه.
    ممنون
    Last edited by Mohsen P; 24-02-2017 at 18:32.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من یک هارد اکسترنال 1 گیگ WD My Passport Ultra دارم اطلاعاتش مخفی شده، حدود 230 گیگش مخفی شده( Used Space 230G در حالی که تمام پوشه های داخل هارد رو پراپرتیس میگرم 1 گیگ نشون میده).
    در حالی که در قسمت Folder Option هم تمام گزینه های مخفی بون فایل ها و حتی فایل های سیستمی هم بر میدارم چیزی مشخص نمیشه.
    حتی در CMD هم جهت برگرداندن attribute فایل ها اقدام کردم اما هیچ اتفاقی نمیفته.
    همچنین با نود اپدیت شده جهت ویروسی بودن سیستم بررسی صورت گرفته که سیستم ویروسی نبود یا اینکه الان ویروسی نیست.
    لطفا اگه کسی بلده کمک کنه.
    ممنون
    سلام .
    1.شما برنامه MiniTool Power Data Recovery رو دانلود و نصب کنید . قبل از اجرا حتماً برنامه رو رجیستر کنید (با استفاده ار کرک یا کیجن) .
    2. گزینه Damaged Partition Recovery رو انتخاب کنید تا وارد صفحه لیست درایوهای موجود در سیستم بشید .
    3. داریو مورد نظر رو انتخاب کنید .
    4. دکمه Open که در قسمت پایین برنامه هست رو بزنید و ببینید اطلاعات دیده میشه یا خیر . در صورتیکه اطلاعات مورد نظرتان دیده میشه فایلهای مورد نظرتان رو انتخاب کنید و دکمه SAVE رو بزنید . دقت کنید که فایلها باید در جای دیگری ذخیره بشه نه همان درایوی که اطلاعات دیده نمیشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •