تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خرید SDD برای درایو ویندوز

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض خرید SDD برای درایو ویندوز

سلام میخوام یه SDD برای ویندوز بگیرم که سرعت سیستم رو بالا ببره . بودجه حدود 140-130
    1-کدوم یکی از SDDهای بازار مناسبتره؟
    2- تو دیجی کالا گشتم Premier SP600 رو پیدا کردم قیمت 145 ظرفیت32 گبگ که برام کافیه . چطوره؟
    3-اصلا این هارد ها اونقدر سرعت ویندوز رو بالا میبرن که 140 تومن ارزش خرید داشته باشن؟

Last edited by pars20; 22-02-2017 at 01:58.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز شما برای ویندوز 7 حداقل فضایی که نیاز دارید ( ویندوز + برنامه ها + مقداری فضای خالی برای کش برنامه ها و اجرای روان ) 120 گیگابایته!
    32 گیگ اصلا مقدار مناسبی نیست! بهتره به فکر ظرفیت 120 گیگ یا 250 باشید!
    مقرون به صرفه ترین ssd از نظر قیمت و سرعت فعلا هاردهای 850 EVO از سامسونگ هستند! من دو تاشو خریداری کردم یکی برای دسکتاپم یکی هم برای لپتاپ! سرعتشون عالی ، قیمتشون هم نسبت به مدل های PRO ارزان تر

3. 4 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما برای ویندوز 7 حداقل فضایی که نیاز دارید ( ویندوز + برنامه ها + مقداری فضای خالی برای کش برنامه ها و اجرای روان ) 120 گیگابایته!
    32 گیگ اصلا مقدار مناسبی نیست! بهتره به فکر ظرفیت 120 گیگ یا 250 باشید!
    مقرون به صرفه ترین ssd از نظر قیمت و سرعت فعلا هاردهای 850 EVO از سامسونگ هستند! من دو تاشو خریداری کردم یکی برای دسکتاپم یکی هم برای لپتاپ! سرعتشون عالی ، قیمتشون هم نسبت به مدل های PRO ارزان تر
    شما رو چه حسابی میگید 120 گیگ؟ خودم ویندوز 10 دارم و حدود 25 گیگ فضا اشغال کرده اونم با کلی برنامه که روش نصب کردم

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما رو چه حسابی میگید 120 گیگ؟ خودم ویندوز 10 دارم و حدود 25 گیگ فضا اشغال کرده اونم با کلی برنامه که روش نصب کردم
    شما temp ندارید؟ نرم افزارها کش ندارند؟ معمولا در کنار فضایی که برای نصب ویندوز در نظر میگیرید باید حداقل 40 گیگ فضای خالی هم در نظر بگیرید! مگر اینکه اصلا نرم افزاری نصب نکنید و فقط و فقط از خود ویندوز استفاده کنید! نه نرم افزارهایی مثل آفیس ، فتوشاپ و ...
    این صحبت هم صرفا از روی تجربه بود! شما اگر فکر میکنید 32 گیگ جوابتون رو میده بخرید
    Last edited by sayanermia; 26-02-2017 at 16:28.

6. 2 کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

شما
    شما temp ندارید؟ نرم افزارها کش ندارند؟ معمولا در کنار فضایی که برای نصب ویندوز در نظر میگیرید باید حداقل 40 گیگ فضای خالی هم در نظر بگیرید! مگر اینکه اصلا نرم افزاری نصب نکنید و فقط و فقط از خود ویندوز استفاده کنید! نه نرم افزارهایی مثل آفیس ، فتوشاپ و ...
    این صحبت هم صرفا از روی تجربه بود! شما اگر فکر میکنید 32 گیگ جوابتون رو میده بخرید
    سلام با دوستمون کاملا موافقم
    من روی لپ تاپ 64 داشتم سوخت مجبور شدم یکی از 32 گیگ های سیستم رو بزارم الان قید افیس و فتوشاپ رو زدم و فقط نرم افزار های کوچیک رو نصب کردم که ی مقدار خالی داشته باشه + هایبرنت غیرفعاله و پیج فایل 1 گیگابایته
    اما با 64 مشکلی نداشتم
    شما خودتون حساب کنید حدود 220 بدید 120 بهتره یا 145 مدل 32 گیگابایتی؟ + عمر کمتری هم چیپ های حافظه براتون دارند (و بستگی به مدل ssd سرعت متفاوت)
    ویرایش: اگه براتون سوال هم شد چرا من دوتا 32 برای کامپیوتر و 64 برای لپ تاپ گرفته بودم چون 64 رو 4 سال قبل (حدود 300 تومن) و 32 رو نزدیک به 7 سال قبل دونه ای 130 گرفتم که اختلاف قیمت ها خیلی زیاد بود مثلا اگه جای 32 میخواستم 64 بگیرم هم حدودا مثل قیمت دوتا 32 میشد پس دوتا 32 گرفتم و raid کردم اما حالا کمتر از 120 ارزش خرید نداره
    Last edited by amirpcp30; 26-02-2017 at 12:01.

8. 2 کاربر از amirpcp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با تشکر از شما .به این نتیجه رسیدم که 32 گیگ کمه . میخوام یه سیتم بگیرم و اینا راهنمایی خواستم ممنون میشم اگر در این مورد نطر بدید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

10. این کاربر از pars20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •