تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 223 از 225 اولاول ... 123173213219220221222223224225 آخرآخر
نمايش نتايج 2,221 به 2,230 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تکراری حذف شود
    Last edited by mars1920; 07-03-2024 at 14:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

درود. من چهار سالی هست که از vdsl مخابرات استفاده میکنم البته شیراز هستم، اخیرا وقتی میخوام مودم رو روشن کنم همه چراغها درست متصل میشن اما هیچ سایتی بالا نمیاد باید مودم رو یکبار گاه دوبار یاسه بار روشن خاموش کنم تا درست بشه بعضی وقتها هم دیگه نمیشه زنگ میزنم پشتیبانی که درست میکنن میگن تنظیماتش برات تغییر دادیم، تا چند روزی درسته بعد دوباره همون چرخه تکرار که تقریبا ده روزی یکبار باید بزنم پشتیبانی. امروز گفتم چرا ایجوری میشه میگه مشکل ازسمت ما نیست مودم رو هیچگاه خاموش نکن (خو اگه از مخابرات نیست پس چطو از اونجا درستش میکنن!) بنظرتون مشکل از کجاست آیا مودم من مشکلی داره؟ راه حلی داره؟ tp_link 9960 هم هست
    سلام.جسارتا کدوم منطقه ی شیراز هستین که vdsl بهتون دادن؟فاصله تا مرکز یا کافو چقدر هست حدودا؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2024

پيش فرض

سلام دوست کسی درمورد فست کردن VDSL اطلاعی دارد؟
    نگید که نمیشه.. من 3...4 نفر دیدم که وی دی اس ال فست کردن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دفعه بعد که هیچ سایتی باز نشد اول از 8.8.8.8 پینگ بگیرید اگر پینگ داشتید مشکل از dns هست. اگر پینگ نداشتید وارد صفحه تنظیمات مودم بخش advanced و بعد صفحه status بشید و ببینید مقابل ip address مودم آی پی از مخابرات گرفته یا نه اگر نگرفته بود احتمالا در مسیر خط یا سیستم اکانتینگ مخابرات مشکلی پیش اومده اگر گرفته بود بعدش آدرس مقابل default gateway رو پینگ کنید اگر پینگ نداشتید مشکل از سمت مخابرات هست.
    درودی دوباره. بعد سه روز هنگام روشن کردن بازهم مشکل پیش اومد، پینگ گوگل نداشتم، در تنظیمات مودم ip وجود داشت و از gateway ip مودم هم پینگ داشتم، با این حساب بر اساس چیزی که گفتید بنظر میاد از مخابرات نباشه. چکار میتونم بکنم؟ مودم رو ریست دوباره تنظیم کنم فايده داره؟
    Last edited by arsinn; 10-03-2024 at 13:48.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام.جسارتا کدوم منطقه ی شیراز هستین که vdsl بهتون دادن؟فاصله تا مرکز یا کافو چقدر هست حدودا؟
    درود. صدرا و نزدیک مرکز مخابراتی هستیم، روزی که میخواستم بگیرم کارشناس گفت تا هشتصد متری باشید میدیم اما ما نزدیک تریم 200_300 متر حدودا اون زمان 38 تا پورت داشتن که من 17 همی شدم بقیه هنوز خالی بودن

6. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درودی دوباره. بعد سه روز هنگام روشن کردن بازهم مشکل پیش اومد، پینگ گوگل نداشتم، در تنظیمات مودم ip وجود داشت و از gateway ip مودم هم پینگ داشتم، با این حساب بر اساس چیزی که گفتید بنظر میاد از مخابرات نباشه. چکار میتونم بکنم؟ مودم رو ریست دوباره تنظیم کنم فايده داره؟
    هیچکس نمیتونه کمکی کنه؟ دهن ما سرویس شد از بس مودم روشن خاموش کردیم

- - - Updated - - -

هیچکس نمیتونه کمکی کنه؟ دهن ما سرویس شد از بس مودم روشن خاموش کردیم

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

سلام اگر از gateway پینگ داشتید ولی از 8.8.8.8 (نه گوگل) پینگ نداشتید مشکل از سمت مخابرات هست. من جایی گوگل رو اشاره نکردم چون گوگل آدرس دامنه هست و پینگ داشتن یا نداشتنش کمکی به پیدا کردن مشکل نمی کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2024

پيش فرض

سلام دوستان تا الان max rate 136 توی VDSL دیده بودین؟
    هفته اول که VDSL خریده بوده مکس ریت 80 و پینگ داخلی 25 داشتم
    بعد اون چراغ dsl خاموش شده و بعد از یک روز مکس ریت 136 با پینگ داخلی 38 دارم... هرچی تماس هم میگیرم نمیدونن چیکار کنند.

- - - Updated - - -

بعد اون چراغ dsl خاموش شده و بعد از یک روز مکس ریت 136 با پینگ داخلی 38 دارم... هرچی تماس هم میگیرم نمیدونن چیکار کنند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سرعت دانلود هم بیشتر شده؟ الان بخاطر پینگ تماس گرفتین؟
    Last edited by Amir1234646; 03-04-2024 at 09:51.

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

- - - Updated - - -

االان شما فقط با پینگ مشکل داری ؟
    اگر مکس ریت خطت اینقدر بالا رفته ببین میتونی تا 100 مگ بگی برات ست کنن و اگر پارامترهای کیفی خطتت سقوط نکرد ترد اف بدی با افزایش 13 تایی پینگ نیست.
    البته پروفایل اکانت هم باید عوض بشه و بیاد رو 30A یا 35B. من هر جا دیدم وی دی اس ال ارائه شده بهترین حالت رو 17a بوده و حوالی 70 مگ سرعت.
    Last edited by luches; 03-04-2024 at 20:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •