تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 195 از 223 اولاول ... 95145185191192193194195196197198199205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,941 به 1,950 از 2227

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام دوستان
    خط من دانلود رو تا 120 مگ و آبلود رو تا 55 مگ میکشه اما مخابرات تهران خط من رو روی 46 مگ دانلود و 11 مگ آپلود بسته و تماس هم میگیرم میگن دست ما نیست اما اینجا خط بعضی از دوستان بالاتر بسته شده
    راهکاری هست پیشنهاد بدید تا خطم رو رو ماکسیمم سرعت ببندند؟
    ممنون
    مخابرات جواب صادقانه به شما نمیده خب معلومه نمیان بگن آره دست ما هست سرعتتون را محدود کردیم.

2. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان خط من دانلود رو تا 120 مگ و آبلود رو تا 55 مگ میکشه اما مخابرات تهران خط من رو روی 46 مگ دانلود و 11 مگ آپلود بسته و تماس هم میگیرم میگن دست ما نیست اما اینجا خط بعضی از دوستان بالاتر بسته شده
    ممنون
    دقیقا منم مشکل شما رو دارم،هر راهی هم رفتم جواب نداد،شما اگه به نتیجه رسوندیش بگو

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

دوستان خط من دانلود رو تا 120 مگ و آبلود رو تا 55 مگ میکشه اما مخابرات تهران خط من رو روی 46 مگ دانلود و 11 مگ آپلود بسته و تماس هم میگیرم میگن دست ما نیست اما اینجا خط بعضی از دوستان بالاتر بسته شده
    ممنون
    سلام،باید خیلی پیگیر بشید و شاید باز هم جواب نگیرید
    اول 2020
    دوم تیکت تو پنل کاربری
    سوم OMC منطقه
    شما نیاز دارید تا با OMC منطقه صحبت کنید که پیدا کردن شماره شون کار بسیار مشکلی هست و اینکه اونجا اصلا جواب شمارو به عنوان اند یوزر میدن یا نه خیلی بعید هست،کلا یا منطقه یا ناک مرکزی(این که اصلا بعیده،اینا حتی جواب همکاراشونم نمیدن) میتونند دست بزنن به این چیزا،البته 2020 هم باید بتونه و الکی میگن نمیتونن،روی پنل هم تیکت بزنی جواب میدن ولی باید پنج بار بزنی تا بفهمن چی میخوای
    من تجربه داشتم که با اینکه میدونستن من شماره omc دارم ولی باز هم همکارای بازرسی شون قبول نکردن همون شماره رو بهم بدن،البته من خودم زنگ زدم منطقه و چون میدونستن داستانم چیه و از قبل هم باهاشون صحبت کرده بودم اونا بهم دادن
    بعد تازه انقدر سرشون شب شلوغ بود طرف خودش نبود و شیفت شبیا بودن،وقت نداشت باهام صحبت کنه،گفت از کجا میزنگی؟گفتم مشترکم گفت چی میخوایی؟تا بهشون گفتم گفت باشه.البته من مشکلم حل نشد ولی اون چیزی که خواستم انجام دادن و در کل همه کار میتونن بکنن
    انقدر سخته باهاشون صحبت کردن که حتی از قسمت فنی خود مخابرات ایران برام میخواستن پیگیری کنن کلی طول کشید تا همین شماره OMC منطقه پیدا کنند.

5. 2 کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

منطقه مخابراتی هایی که VDSL میدن رو جایی زده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان ترافیک اضافه به ماه بعد منتقل میشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان ترافیک اضافه به ماه بعد منتقل میشه؟
    نه، باید تمومش کنی

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

منطقه مخابراتی هایی که VDSL میدن رو جایی زده؟
    سلام عزیزم

نه نزده اما راه هایی هست برای متوجه شدن اینکه میتونید سرویس vdsl رو دریافت کنید یا اینکه خیر
    اونم اینه ک باید یه کافو نوری نزدیکتون باشه اصولا خط هایی ک فیبر نوری هستند میتونید درخواست بدید و ارتقا بدن دریافت کنید

روش اول زنگ بزنید به مخابرات اگر که ۲۰۲۰ هست (مطمعن ترین راه)

روش دوم اینه که ی عکس از کیفت خط اگه از مخابرات اینترنت دارید بذارید و بچه ها یا خودم بهتون بگن که خطتون فیبر هست یا خیر

روش سوم به سایت xdslplus.ir برید و شماره خط رو وارد کنید در صورتی که بزنه فقط مخابرات اینترنت میده اون خط فیبر نوری هست

روش چهارم به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و شمارتون رو وارد کنید اگر زده بود ک خط فیبر نوری هست امکان دریافت اینترنت نیست مثل عکس باز شانس گرفتن دارید

روش پنجم شرکت اسیاتک بیت استریم رو راه انداخته نشون میده ک خط امکانش هست یا نیست از استعلام و ثبت نام تست کنید ببینید نشون میده اما بازم دقیق نیست

10. 3 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام عزیزم

نه نزده اما راه هایی هست برای متوجه شدن اینکه میتونید سرویس vdsl رو دریافت کنید یا اینکه خیر
    اونم اینه ک باید یه کافو نوری نزدیکتون باشه اصولا خط هایی ک فیبر نوری هستند میتونید درخواست بدید و ارتقا بدن دریافت کنید

روش اول زنگ بزنید به مخابرات اگر که ۲۰۲۰ هست (مطمعن ترین راه)

روش دوم اینه که ی عکس از کیفت خط اگه از مخابرات اینترنت دارید بذارید و بچه ها یا خودم بهتون بگن که خطتون فیبر هست یا خیر

روش سوم به سایت xdslplus.ir برید و شماره خط رو وارد کنید در صورتی که بزنه فقط مخابرات اینترنت میده اون خط فیبر نوری هست

روش چهارم به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و شمارتون رو وارد کنید اگر زده بود ک خط فیبر نوری هست امکان دریافت اینترنت نیست مثل عکس باز شانس گرفتن دارید

روش پنجم شرکت اسیاتک بیت استریم رو راه انداخته نشون میده ک خط امکانش هست یا نیست از استعلام و ثبت نام تست کنید ببینید نشون میده اما بازم دقیق نیست
    سلام.
    من تهران هستم و با 2020 تماس گرفتم ولی گفت ما نمیتونیم امکان سنجی کنیم که vdsl میتونید بگیرید یا نه. باید ثبت نام کنید بعدا مرکز با شما تماس میگیره و میگه که امکانش هست یا نه، چون من در حال حاضر روی همین خط از آسیاتک سرویس دارم ثبت نام نکردم که مشکلی پیش نیاد.
    من داخل سایتی که شما گفتی شماره رو زدم و گفت که فقط مخابرات سرویس میده ولی همونطور که گفتم من در حال حاضر از آسیاتک سرویس دارم.

وضعیت کیفیت خط من به صورت زیر هست. به نظر شما امکان گرفتن vdsl روی این خط هست یا نه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام.
    من تهران هستم و با 2020 تماس گرفتم ولی گفت ما نمیتونیم امکان سنجی کنیم که vdsl میتونید بگیرید یا نه. باید ثبت نام کنید بعدا مرکز با شما تماس میگیره و میگه که امکانش هست یا نه، چون من در حال حاضر روی همین خط از آسیاتک سرویس دارم ثبت نام نکردم که مشکلی پیش نیاد.
    من داخل سایتی که شما گفتی شماره رو زدم و گفت که فقط مخابرات سرویس میده ولی همونطور که گفتم من در حال حاضر از آسیاتک سرویس دارم.

وضعیت کیفیت خط من به صورت زیر هست. به نظر شما امکان گرفتن vdsl روی این خط هست یا نه؟

خط شما تا 25 مگ میکشه !
    یعنی یا خونه تون چسبیده به مرکز مخابرات
    یا کافوی vdsl تو کوچه تون هست

13. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خط شما تا 25 مگ میکشه !
    یعنی یا خونه تون چسبیده به مرکز مخابرات
    یا کافوی vdsl تو کوچه تون هست
    تا مرکز مخابراتی حدود 3.5 کیلومتر فاصله داریم.
    فکر کنم اون عدد فیک و اشتباهه، نیست؟
    چون الان که روی 16 مگ بسته شده snr روی 7 هست. چجوری امکان داره با این میزان تا 25 بکشه؟
    Last edited by amir_taheri; 24-04-2021 at 19:11.

15. این کاربر از amir_taheri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •