تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 225 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

دوستان چک کنید مودم TPLink TD-W9970v2 با چیپست Broadcom BCM63381U
    پروفایل 17a هست یا 30a

الان وضعیت من با این مودم اینطوره

اگر 17a هست برم مودم رو بفروشم Dlink Dsl-224 بگیرم

سلام دی لینک که 30A داره ولی فقط سرعت ابلود رو زیادتر میکنه یعنی حداکثر سرعتش برای دانلود و ابلود 100 مگابیته ...توصیه میکنم ایسوس dsl-n16 رور بخری ..سرعت دانلود با مودم ایسوس حداکثر 200 و ابلود حداکثر 150 مگابیته..

w9970 بروفایل 30A نداره..
    Last edited by hosseinzfff; 05-10-2019 at 19:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ir.ghost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام دی لینک که 30A داره ولی فقط سرعت ابلود رو زیادتر میکنه یعنی حداکثر سرعتش برای دانلود و ابلود 100 مگابیته ...توصیه میکنم ایسوس dsl-n16 رور بخری ..سرعت دانلود با مودم ایسوس حداکثر 200 و ابلود حداکثر 150 مگابیته..

w9970 بروفایل 30A نداره..
    اونم فایده ای نداره پورت گیگ نداره

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

اونم فایده ای نداره پورت گیگ نداره
    اره بورت گیگابیتی نداره ولی از هیچی بهتره با وایفای وصل میشی فوقش...که با وایفای میشه سرعت بالای 100 مگ گرفت ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    Last edited by dadash42; 06-10-2019 at 09:48.

5. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان. یه مودم D-Link AC750 DSL-2877AL دو بانده با پشتیبانی از VDSL2 برای فروش دارم. کسی اگر خواست پیام بده

1 ماه کارکرد، کاملا نو به همراه جعبه و متعلقات

Last edited by xomax; 14-10-2019 at 08:09.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جدیدا اینترنت شرکت به پیشنهاد مخابرات به vdslتغییر دادیم .دوتا سوال دارم آیا خطوط به فیبر نوری تغییر پیدا کرده ینی لازمه vdslحتما فیبرنوریه یانه ؟اگه نه چطور میشه فهمید فیبرنوریه باکابلها مسی قدیمی؟.
    2.مودم تحویلی مخابرات مودم یوتل چطور مودمیه ؟؟واینکه پورت fxs کاربردش چیه ؟؟
    سوال آخر سرعت پورت 100مگا بیت زده ینی بیشتر از این اگه اینترنت بگیری جواب نمیده دیگه درسته ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

جدیدا اینترنت شرکت به پیشنهاد مخابرات به vdslتغییر دادیم .دوتا سوال دارم آیا خطوط به فیبر نوری تغییر پیدا کرده ینی لازمه vdslحتما فیبرنوریه یانه ؟اگه نه چطور میشه فهمید فیبرنوریه باکابلها مسی قدیمی؟.
    سوال آخر سرعت پورت 100مگا بیت زده ینی بیشتر از این اگه اینترنت بگیری جواب نمیده دیگه درسته ؟
    لازمه vdsl فاصله کم با مرکزمخابراتیه (انشعاب فیبر نوری منطقه). اگه فاصله زیاد باشه تا کافو فیبرنوری میکشن، بعد از اونجا مسی میاد تا توی واحد
    مخابرات نهایت سرعتی که میفروشه 50 مگابیته، نهایت سرعت فناوری مورد استفاده مخابرات هم 100 مگابیته واسه همین مشکلی از این نظر پیش نمیاد
    مگه اینکه واسه شبکه داخلی برنامه خاصی داشته باشید اون موقع محدودیت 100 مگ وجود داره
    پورت fxs هم اگه بخواید بهش تلفن و فکس و... وصل میشه

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

1- به خطوط شما فیبر نوری ont ، کافوی نوری و یا FTTC میگن. یعنی از مرکز تا کافوی محله فیبر نوری و از کافو تا شرکت شما خط مسی هست.
    2-یوتل فک کنم ایرانی-چینیه. طبیعتا اگه خودتون مودمی از برند بهتر تهیه کنید خوبه ولی همینم کار رو برای سرویسهای فعلی راه میندازه و اگه نیاز اضافه در جهت وایرلس بهتر داشت یک روتر (و نه مودم) بخرید و به مودم متصل کنید.
    3- پورت fxs برای اتصال تلفن به VoIP هست.
    4- اصولا بیشتر از 100 مگ از این سرویس نمیشه گرفت پس نگران نباشید.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1- به خطوط شما فیبر نوری ont ، کافوی نوری و یا FTTC میگن. یعنی از مرکز تا کافوی محله فیبر نوری و از کافو تا شرکت شما خط مسی هست.
    2-یوتل فک کنم ایرانی-چینیه. طبیعتا اگه خودتون مودمی از برند بهتر تهیه کنید خوبه ولی همینم کار رو برای سرویسهای فعلی راه میندازه و اگه نیاز اضافه در جهت وایرلس بهتر داشت یک روتر (و نه مودم) بخرید و به مودم متصل کنید.
    3- پورت fxs برای اتصال تلفن به VoIP هست.
    4- اصولا بیشتر از 100 مگ از این سرویس نمیشه گرفت پس نگران نباشید.
    خیلی ممنون اتفاقا یکی بهم گفت فیبر از مخابرات تا کافو میاد از اونجا کابل پس چرا تا خود مشترک نمیکشن؟
    پس مودم قبلیم 2740u قبلی هم که مخابرات بود راحت جواب میداد الکی برداشتن بردن اون فک کنم بهتر بود ولی تو دی جی کالا دیدم قیمت یوتل بالاتره !!!
    مقدار نویز قبل ازsnr=25 بود ولی حالا که به شده وی دی اس ال مقدارsnr=6 شده این مشکلی پیش نمیاره.؟
    تلفن voipباید درخواست بدی به مخابرات ؟؟وتحت اینترنت کار میکنه دیگه اون موقع به تلفن های ثابت های معمولی هم میشه تماس گرفت ؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

خیلی ممنون اتفاقا یکی بهم گفت فیبر از مخابرات تا کافو میاد از اونجا کابل پس چرا تا خود مشترک نمیکشن؟
    پس مودم قبلیم 2740u قبلی هم که مخابرات بود راحت جواب میداد الکی برداشتن بردن اون فک کنم بهتر بود ولی تو دی جی کالا دیدم قیمت یوتل بالاتره !!!
    مقدار نویز قبل ازsnr=25 بود ولی حالا که به شده وی دی اس ال مقدارsnr=6 شده این مشکلی پیش نمیاره.؟
    تلفن voipباید درخواست بدی به مخابرات ؟؟وتحت اینترنت کار میکنه دیگه اون موقع به تلفن های ثابت های معمولی هم میشه تماس گرفت ؟؟
    vdsl با همون سیم مسی از کافو نوری تا منزل میاد, خارج همینطوره
    برای vdsl مودم با قابلیت vdsl الزامی هست, 2740u فقط با adsl کار میکند
    نویز خط به نسبت فاصله از کافو و سرعت بالاتر vdsl بیشتر میشود, ولی گمان نکنم از snr25 به snr6 افت کند, باید از مخابرات بپرسی, شاید مشکل از جایی دیگه باشه. مثلا کافو نوری از کافوی صابق دورتر قرار دارد
    ولی بازم با snr6 و مودم vdsl مشکلی پیش نمیاد
    تو ابران voip از طرف مخابرات ارائه نمیشود و فعلاً پورت fxs لازم نیست, شاید در آینده.
    امروزه همه با گوشی با voip از طریق app های گوناگون مکالمه میکنند

بعضی مودم های adsl و vdsl قابلیت اضافه کردن sip/voip account در منیو دارند و از این طریق میشه از گوشی همراه با wifi به عنوان گوشی منزل استفاده کرد. حالا باید صبر کنیم مخابرات یه روزی این سرویس ارائه بده
    Last edited by dadash42; 20-10-2019 at 17:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •