تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 225 اولاول ... 333940414243444546475393143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه ir.ghost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

طبق این نمودار تو مسافت 200- 300 خیلی هم فرق دارن !!! تو مسافت بیشتر از 700 متر مثل هم میشن.

هزینه ای که من واسه مودمم کردم تا همین 6 ماه پیش 900 تومن بود و الان 1.6 میلیونه یه تصمیم آینده نگرانه محسوب میشه.

مورد بعدی این که کدوم مودم پورتش 100 مگابیتیه ؟! هر سه مدل مودم های ذکر شده حداقل 4 پورت 1 گیگابیتی داره که از وایرلس سریع تره !!! حداقل قبل جواب دادن یه بررسی می کردید این مدل ها رو.

مورد آخر هم جوابش هم رو این نمودار مشخصه و هم پست قبلیم ! قرار نیست تا ابد تعداد کافو ها همین تعداد بمونن و کنسرسیوم اون چند شرکت هم به زودی اقدام به نصب کافو می کنه. اون وقت به هر کافو که نزدیک تر باشم، از همون سرویس می گیرم.
    درسته ولی به نظر من تا زمانی که ایران به vdsl2+ برسه دیگه این تکنولوژی خیلی قدمی و منسوخ شده .
    هزینه 450هزارتومن هم برای این مودم بالا بوده

تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

به این زودی ها قرار نیست شما 350مگابیت 35b رو دریافت کنید ؟
    رفتم برای ftth پرسیدم میگن فقط 30مشترک به بالا فیبر میکشیم
    بعد این فیبر که به شما کانکشن گیگابیتی میده و مودم شما چند میلیونی می خرید

آیا 1گیگابیت دانلود میکنید؟ عملا 50مگابیت ته پهنای باند ارائه شده هست

حالا تصمیم من این بوده که ته تهش 450هزارتومن هزینه کنم برای این مورد
    Last edited by ir.ghost; 24-08-2019 at 23:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگه ADSL دارید و می‌خواهید به VDSL تغییر دهید / یا کلا ظرفیت خطتان را متوجه شوید، Downstream Attenuation را اینجا وارد کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اگه ADSL دارید و می‌خواهید به VDSL تغییر دهید / یا کلا ظرفیت خطتان را متوجه شوید، Downstream Attenuation را اینجا وارد کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    واسه VDSL خیلی دقیق نیست. فعلا تنها عاملی که مشخص می کنه شما میتونید VDSL بگیرید اینه که خط رفته باشه زیر پوشش کافوی نوری و مخابرات تو اون کافوی نوری، کارت DSLAM مخصوص VDSL رو نصب کرده باشه.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    اینکه میگن سیستم uno هست یعنی همون کافوی فیبرنوری هست؟
    ما از اولین قربانیان همین فیبر نوری بودیم و چندین ساله فقط از مخابرات میتونیم بگیریم.حالا با پشتیبانی فنی مخابرات صحبت میکردم میگفت خط شما فیبر نیست و فقط اون تجهیزاتی که در کافوی محل شماست برای هواوی هست و فقط شرکتهایی که این تجهیزات رو داشته باشن میتونن به شما خدمات بدهند که فعلا مخابرات هست اما ممکنه برخی شرکتها بتونن باید ازشون استعلام بگیرید.

حالا با این اوصاف،قضیه ftth که کلا فعلا به ما نمیخوره چون کابل تا درب منزل مسی هست.اما vdsl میتونم بگیرم؟میخوام ببینم آیا کسی شرایط دقیقا مشابه من رو داشته و به کجا رسیده؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام....اما vdsl میتونم بگیرم؟میخوام ببینم آیا کسی شرایط دقیقا مشابه من رو داشته و به کجا رسیده؟
    من 3 روز منتظر پاسخ از مخابراتم. چند روز پیش کارشناس گفت موجوده و باید از قسمت فروش پیگیری کنم. قسمت فروش هم میگه باید قسمت کارشناس برسی کنه.
    امروز کارشناس گفت تماس میگیره اونم نکرد, فردا دوباره میپرسم

7. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    ما از اولین قربانیان همین فیبر نوری بودیم و چندین ساله فقط از مخابرات میتونیم بگیریم.حالا با پشتیبانی فنی مخابرات صحبت میکردم میگفت خط شما فیبر نیست و فقط اون تجهیزاتی که در کافوی محل شماست برای هواوی هست و فقط شرکتهایی که این تجهیزات رو داشته باشن میتونن به شما خدمات بدهند که فعلا مخابرات هست اما ممکنه برخی شرکتها بتونن باید ازشون استعلام بگیرید.

حالا با این اوصاف،قضیه ftth که کلا فعلا به ما نمیخوره چون کابل تا درب منزل مسی هست.اما vdsl میتونم بگیرم؟میخوام ببینم آیا کسی شرایط دقیقا مشابه من رو داشته و به کجا رسیده؟
    دلیل این که بقیه شرکت ها نمیتونن سرویس بدن، برند تجیهزاتشون نیست، برعکس مراکز مخابراتی، تو یک کافو اونقدر فضا وجود نداره که هر شرکت بیاد DSLAM خودش رو نصب کنه. به زودی بقیه شرکت ها هم میان واسه نصب کافو و ارائه سرویس. سرویس FTTH یا تانومای مخابرات کابل کشی رو رایگان انجام میده اگه تو منطقه شما اومده باشه، اگه نیومده باشه میتونید VDSL درخواست بدید. تو اکثر کافوها به صورت پیش فرض DSLAM های VDSL رو نصب کردن یا در صورت وجود تقاضا نصب می کنن. پیشنهاد می کنم حضوری مراجعه کنید واسه VDSL.

9. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام

بله بنده هم به همین صورت بودم به این سرویس ها میگن FTTC یعنی فیبر تا کافو هست و بعد از اون سیم مسی
    بسته به فاصلتون میتونید VDSL بگیرید

11. این کاربر از ir.ghost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

من 3 روز منتظر پاسخ از مخابراتم. چند روز پیش کارشناس گفت موجوده و باید از قسمت فروش پیگیری کنم. قسمت فروش هم میگه باید قسمت کارشناس برسی کنه.
    امروز کارشناس گفت تماس میگیره اونم نکرد, فردا دوباره میپرسم
    شما حضوری پیگیری کردید انقدر طول کشید؟

دلیل این که بقیه شرکت ها نمیتونن سرویس بدن، برند تجیهزاتشون نیست، برعکس مراکز مخابراتی، تو یک کافو اونقدر فضا وجود نداره که هر شرکت بیاد DSLAM خودش رو نصب کنه. به زودی بقیه شرکت ها هم میان واسه نصب کافو و ارائه سرویس. سرویس FTTH یا تانومای مخابرات کابل کشی رو رایگان انجام میده اگه تو منطقه شما اومده باشه، اگه نیومده باشه میتونید VDSL درخواست بدید. تو اکثر کافوها به صورت پیش فرض DSLAM های VDSL رو نصب کردن یا در صورت وجود تقاضا نصب می کنن. پیشنهاد می کنم حضوری مراجعه کنید واسه VDSL.
    بله باید حضوری برم.به 2020 زنگ زدم گفتم کافو اینجوریه گفت باید برید مرکز مخابراتی.

بله بنده هم به همین صورت بودم به این سرویس ها میگن FTTC یعنی فیبر تا کافو هست و بعد از اون سیم مسی
    بسته به فاصلتون میتونید VDSL بگیرید
    ممنون. عکسی که از مودم گذاشتید مثل اینکه برای شما تا 100 مگابیت هم باز بود.خودتون چه سرویسی گرفتید و آیا هزینه ها مثل همین تعرفه سایت هست؟
    برای همه سرویس های vdsl پهنای باند رو باز میزارن؟
    و برای شما از درخواست تا ارائه چقدر زمان برد؟
    ممنون

تعرفه مخابرات اینه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

شما حضوری پیگیری کردید انقدر طول کشید؟

بله باید حضوری برم.به 2020 زنگ زدم گفتم کافو اینجوریه گفت باید برید مرکز مخابراتی.

ممنون. عکسی که از مودم گذاشتید مثل اینکه برای شما تا 100 مگابیت هم باز بود.خودتون چه سرویسی گرفتید و آیا هزینه ها مثل همین تعرفه سایت هست؟
    برای همه سرویس های vdsl پهنای باند رو باز میزارن؟
    و برای شما از درخواست تا ارائه چقدر زمان برد؟
    ممنون

تعرفه مخابرات اینه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای من ثبت نام و رانژه 1روز
    اون پروفایل فقط برای تست خط بوده
    50مگابیت

14. این کاربر از ir.ghost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •