تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 98 از 225 اولاول ... 4888949596979899100101102108148198 ... آخرآخر
نمايش نتايج 971 به 980 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

بر خلاف تبلیغات, الان تو بدترین بحران 70 سال اخیر در کشور به سر می بریم
    این مرض چینی دنیا را بلعیده
    همه چیز در حال رکود است , سلامتی, اقتصاد, خدمات, رفاه...

ملاحظه کردین دستگاههای تبلیغات انگلیسی سوزاندن تجهیزات 5G چینی از سوی مردم انگلیسی, و اغراض تنفر از چینی ها, به حرکتی خرافاتی تفسیر میکند
    Last edited by dadash42; 15-04-2020 at 10:49.

2. 3 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

وزیر چرا اشناهای خودشو نمیفرسته تلفن جواب بدن ، این شغل یکی از افتضاح ترین شغل ها تو کشوری که کیفیت افتضاح سرویس دهی دارن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

نمیشه روی خود 9970 vpn زد ...
    یه روتر جدا بگر خیالت راحت باشه ...
    در مورد روتر مواققم ولی مودمی که تو سال 2020 میگیری باید l 2 t p داشته باشه حداقل. منصرف شدم از خرید 9970

ممنون ازینکه پاسخ دادین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بر خلاف تبلیغات, الان تو بدترین بحران 70 سال اخیر در کشور به سر می بریم
    این مرض چینی دنیا را بلعیده
    همه چیز در حال رکود است , سلامتی, اقتصاد, خدمات, رفاه...

ملاحظه کردین دستگاههای تبلیغات انگلیسی سوزاندن تجهیزات 5G چینی از سوی مردم انگلیسی, و اغراض تنفر از چینی ها, به حرکتی خرافاتی تفسیر میکند
    من پارسال زمستون قبل بحران کرونا، تبلیغ تانوما رو توی دفاتر خدمات ارتباطی و همه جا دیدم. بعدش رفتم و شرایط رو خوندم، خیلی شرایط عالی بود. مودم رایگان با قرارداد سه ساله و سرعت خیلی خوب به علاوه سیم کشی رایگان. وقتی مراجعه کردم، مسئولی اونجا بود و منطقه ما رو پرسید. البته تهران نیستم. منطقه رو بهشون گفتم و به من گفتند که اصلا نه تانوما و نه VDSL ارائه میدن. حتی تا اداره مرکزی مخابرات رفتم و با یکی از مسئولین بخش فیبر نوری حرف زدم. عملا به من گفتند که با ابن اوضاع تحریم و بی‌پولی مملکت، امیدی به فیبر و حتی VDSL نیست. منطقه ما منطقه حاشیه‌ای و پرتی هم نیست. این یک سمت ماجرا بود. حالا چند وقته که شهرداری داره پیاده‌رو‌های شهرمون رو بازسازی می‌کنه. بتن‌ریزی می کنه و سنگ‌فرش می‌کنه. من خیلی وقته می‌بینم که مخابرات همزمان با اونا میاد فیبرکشی می‌کنه. من امروز شخصا وقتی تا فاصله سه کیلومتری منطقه خودمون رو نگاه کردم، هیچ کافوی نوری رو ندیدم. وقتی میگم هیچی، یعنی هیچی. اوضاع توسعه شبکه واقعا افتضاح هست. شاید براتون عجیب باشه اما من امیدم به توسعه شبکه 5G خیلی بیشتر از فیبر هست. این طوری که مخابرات داره با شهرداری آروم آروم پیش میره، احتمالا آخرش فیبر هم منسوخ میشه. کما این که اگر به سرویس VDSL و تاریخچه‌اش خصوصا در اروپا نگاه کنید، می‌بینید که از سال 2007،اینا دارن VDSL واگذار می‌کنند. شرایط اصلا خوب نیست.

6. 2 کاربر از Theoden بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من پارسال زمستون قبل بحران کرونا، تبلیغ تانوما رو توی دفاتر خدمات ارتباطی و همه جا دیدم. بعدش رفتم و شرایط رو خوندم، خیلی شرایط عالی بود. مودم رایگان با قرارداد سه ساله و سرعت خیلی خوب به علاوه سیم کشی رایگان. وقتی مراجعه کردم، مسئولی اونجا بود و منطقه ما رو پرسید. البته تهران نیستم. منطقه رو بهشون گفتم و به من گفتند که اصلا نه تانوما و نه VDSL ارائه میدن. حتی تا اداره مرکزی مخابرات رفتم و با یکی از مسئولین بخش فیبر نوری حرف زدم. عملا به من گفتند که با ابن اوضاع تحریم و بی‌پولی مملکت، امیدی به فیبر و حتی VDSL نیست. منطقه ما منطقه حاشیه‌ای و پرتی هم نیست. این یک سمت ماجرا بود. حالا چند وقته که شهرداری داره پیاده‌رو‌های شهرمون رو بازسازی می‌کنه. بتن‌ریزی می کنه و سنگ‌فرش می‌کنه. من خیلی وقته می‌بینم که مخابرات همزمان با اونا میاد فیبرکشی می‌کنه. من امروز شخصا وقتی تا فاصله سه کیلومتری منطقه خودمون رو نگاه کردم، هیچ کافوی نوری رو ندیدم. وقتی میگم هیچی، یعنی هیچی. اوضاع توسعه شبکه واقعا افتضاح هست. شاید براتون عجیب باشه اما من امیدم به توسعه شبکه 5G خیلی بیشتر از فیبر هست. این طوری که مخابرات داره با شهرداری آروم آروم پیش میره، احتمالا آخرش فیبر هم منسوخ میشه. کما این که اگر به سرویس VDSL و تاریخچه‌اش خصوصا در اروپا نگاه کنید، می‌بینید که از سال 2007،اینا دارن VDSL واگذار می‌کنند. شرایط اصلا خوب نیست.
    تهران هستی اقلاٌ میتونی زیتل بگیری, 4G سرعت بالا با حجم نامحدود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حیف فقط تو تهران و کرج سرویس میده, سراسری عالی میشد
    Last edited by dadash42; 15-04-2020 at 13:03.

8. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahsmahs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

منطقه تهرانپارس فکر نمیکنم اصلا VDSL بدن (مخابرات شهید عاطف)

مشترک گرامی
    ضمن تشکر از همراهی و اعتماد جنابعالی، پیش ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است. به محض فراهم شدن امکانات VDSL ، اطلاع رسانی از طریق این پنل برای ثبت نام قطعی و تحویل سرویس انجام می شود.

زیتل هم تو تهرانپارس پوشش دهی نداره

10. 3 کاربر از mahsmahs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یه 5،6ماه پیش اومدن کافو محل مارو به قول خودشون فیبر نوری کردن و حتی شماره تلفن هامون هم عوض شد و پینگ گوگل که همش رو حدود 300بود حالا شده 70،80 هرچند سر بحث کرونا و... اینترنت داغونه تا 160هم میره و من که آنلاین بازی می کنم برام نت افتضاح شده
    حالا نمیدونم مایی که تهران و قم نیستیم و یه استان دیگه کی vdsl میدن بهمون از مودم v304f هم خوشم اومده نمیدونم چرا، تو این چند روز که قیمتشو دنبال میکردم حدود 200،300رفت روش ولی میخوام بدونم مودم کابلی و نه بی سیم vdsl تو ایران هست؟ مثله adsl? چون من اکسس پوینت دارم و واجب نیست مودم گرون بی سیم و... داشته باشه بخرم
    ممنون

داره خودمونی میشه S!AVASH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

آقا سیاوش عزیز؛ کلا منتظر باشیم این vdsl برسه مثلا شهر من شیراز؟
    امیدی هست؟ (من که ندارم)
    درود

حقیقتا اطلاعاتم در حد مخابرات تهران هستش و در مورد سایر استانها اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم اما انشاالله که برسه

13. 2 کاربر از S!AVASH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه S!AVASH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

پس با چی خاموشش میکنن؟ چقدر پیشرفته که یه دکمه خاموش روشن نداره

درود

فقط باید از پریز کشید !!!!

در آغاز فعالیت era_923's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان، کسی اینجا هست از منطقه مخابراتی پیام نور تهران (شمال غرب) تونسته باشه vdsl بگیره؟ واقعا از نظر پاسخگویی و خدمات یکی از افتضاح ترین مراکز مخابراتی تهران هستن. تا سالها که برای گرفتن پورت ADSL باید چند ماه منتظر میموندی به خاطر کمبود پورت، الان هم برای VDSL میگن فعلا سرویس نمیدیم به منطقه شما و حتی تخمینی هم نمیدن کی ممکنه امکاناتش رو فراهم کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. bankggs

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •