تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 225 اولاول ... 4181878889909192939495101141191 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

KASDA KW5262B بد نیست به نسبت, ولی قدیمیه, FXS برای voip داره, بقیش عادی, 100mb LAN, usb2, 2.4GHZ قیمت اینترنتی چین حدوداً 35$ بود, اینجا چنده؟
    Last edited by dadash42; 13-04-2020 at 16:12.

2. 3 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

درود

من از بچه های مخابرات تهران هستم

امروز برامون مودم های جدید VDSL ارسال کردن که بین مراکز مخابراتی تقسیم کنیم
    2 مدل ارسال شده یکی UTEL V301 و یکی هم KASDA KW5262B

درود بر شما دوست عزیز .اصلا قرار هست که فیبر کشی کنن و تا کابینت فیبر بیارن و به نظرتون این روند واگذاری گسترده vdsl چقدر طول میشکه؟

4. 2 کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با سلام
    چون این روزها بسیاری از دوستان در فکر تهیه مودم vdsl هستند مطلبی در مورد مودم

دی-لینک مدل DSL-2877AL

دو سری از این مودم با اسم یکسان در بازار هست مواظب باشین اشتباه خرید نکنید

نقل از شهریار خواجه افضلی خریدار این مودم در دیجیکالا:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مودم D-Link 2877AL من خودم 2 ساله دارم. نقد کامل و انواع مدلش ها رو توی دی جی کالا همون موقع نوشتم ولی الان رفتم دیدم پاکش کردن و نظر من اونجا نیست.

در کل سه مدل وجود داره ازش که دو مدل وارد ایران شده. همشون به یک اسم هستن و فقط مدل سخت افزاریشون فرق داره و این مدل سخت افزاریش رو روی صفحه اول جعبه و کنار اسمش نمی نویسن و توی سایت ها هم نمی نویسن و فقط در کنار سریال نامبر هست یا قسمت اطلاعات خود مودم. فقط از روی عکس میشه فهمید کدوم یکیش رو دارید می خرید.

مدل آنتن داخلی (بدون آنتن خارجی) A1 هست و مدل آنتن خارجی (3 آنتن غیرقابل جداشدن) A3 هست. مدل A2 هم هست با 3 آنتن قابل جدا شدن که فکر نکنم ایران اومده باشه.

در کل مودم خوبی هست و از 17a و 30a پشتیبانی میکنه. تنظمیاتش در بعضی موارد سخت و پیچیدست. پشتیبانی نرم افزاریش نسبت به ایسوس باید گفت فاجعست. آپدیت فریمورش رو باید از زیر سنگ پیدا کرد.

6. 5 کاربر از Battlefield2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه S!AVASH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

درود بر شما دوست عزیز .اصلا قرار هست که فیبر کشی کنن و تا کابینت فیبر بیارن و به نظرتون این روند واگذاری گسترده vdsl چقدر طول میشکه؟

درود

فعلا خبری از از فیبر کشی نیست و فعلا به کسانی داده میشه که از قبل امکانات براشون فراهم بوده . در اصل اگر تا ماه پیش مرکزتون امکان دادن vdsl به شما را نداشته این موضوع فعلا هم ادامه داره و خبر جدیدی نیست . نصب تجهیزات جدید حداقل 1 ماه زمان میبره .

8. 7 کاربر از S!AVASH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

درود

فعلا خبری از از فیبر کشی نیست و فعلا به کسانی داده میشه که از قبل امکانات براشون فراهم بوده . در اصل اگر تا ماه پیش مرکزتون امکان دادن vdsl به شما را نداشته این موضوع فعلا هم ادامه داره و خبر جدیدی نیست . نصب تجهیزات جدید حداقل 1 ماه زمان میبره .
    تجهیزات جدید برای مراکز یا فیبر کشی مقصودتون هس؟ ینی برای مراکزی هم که vdsl داشتن یک ماه زمان می بره؟

داره خودمونی میشه S!AVASH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

تجهیزات جدید برای مراکز یا فیبر کشی مقصودتون هس؟ ینی برای مراکزی هم که vdsl داشتن یک ماه زمان می بره؟
    تا جایی که من اطلاع دارم فعلا خبری از ارتقاء تجهیزات نیست چه در خیابان ها و کوچه ها چه در مراکز . اگر مرکزتون تجهیزاتشو داشته باشه از قبل شرایط نصب و راه اندازیش زمانی نمیبره فعلا در حال انجام کارهای اداری و اولیش هستن برای واگذاری احتمال میدم از شنبه شروع کنن به فروش و فکر میکنم 3-4 روزه هم میان برای نصب و تحویل مشترک میدن
    شاید باورتون نشه حتی تو خود مراکز و ساختمانهای ستادی هم اطلاعات زیادی وجود نداره بین کارمندان چون خیلی سریع تصمیم گیری ها انجام میشه و در لحظه هستش

11. 11 کاربر از S!AVASH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

KASDA KW5262B بد نیست به نسبت, ولی قدیمیه, FXS برای voip داره, بقیش عادی, 100mb LAN, usb2, 2.4GHZ قیمت اینترنتی چین حدوداً 35$ بود, اینجا چنده؟
    chipset برادکام هم داره(bcm 63381) خودم این مدلو دارم 1 سال قبل خریدمش 270 تومن الان شاید قیمتش 2 برابر شده باشه ..از asus dsl-n16 که داشتم بهتره کنترل نویزش و با سرعت بالاتری هم میتونه سینک بشه ..

به telnet میشه وصل شد و با broadcom CLI command به صورت دستی snr رو تغییر داد ...

فایل update فرمورش هم گیر نمیاد ولی من دارم فایل همین نسخه ای که روش نصبه این هم لینک دانلودش:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه اینکه این مودم رو بگیرین شاید مجبور بشین که یک روتر هم بگیرین چونکه هنگ میکنه برا من ...

13. 4 کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

[emoji626][emoji626]بسته های جدید VDSL مخابرات در پنل اضافه شد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    واقعا شوخیه زشتی هست که دارن با مردم میکنن!!

15. 5 کاربر از amin_v30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

[emoji626][emoji626]بسته های جدید VDSL مخابرات در پنل اضافه شد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    با این بسته های مزخرف دیگه اصلا ارزش گرفتن VDSL را نداره

17. 3 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

درود

سلام
    چه جالب، اگه کسی امکان گرفتن vdsl رو از قبل داشته باشه خب میره همون بسته های قبل رو میگیره که قیمتهاش منطقی تر هست. چرا طرح جدید زدن که مودم رو اجباری بفروشن و تعرفه ها رو هم چند برابر به همون کاربر بدند؟جیب دولت رو ما پر کنیم؟

عزیز منطقه ما کافو فکر کنم قیبر هست اما خطوط همون مسی. چون از isp های دیگه نمیتونم سرویس بگیرم خود مخابرات هم میگه نمیتونیم بهتون vdsl بدیم. ابته 6 فروردین پرسیده بودم. الان ما هم باید منتظر باشیم یا شامل اون vdsl ها میشیم؟

19. 3 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •