تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 225 اولاول ... 226268697071727374757682122172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

تا حرف وزیر در سراسر ایران اجرایی بشه یه سه سالی طول میکشه چون دقیقا پارسال همین موقع ها بود که گفتن سرینو میخان بدن ولی اصلا خبری نشد شاید دو سه تا منطقه فعال کرده باشن . اینا منظورشون اینه هر جا کافو نوری نصب باشه و هزینه ای هم نداشته باشه به تدریج فعال میکنیم . خودشونو مسخره کردن. «adsl بده vdsl تحویل بگیر»

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اینجا کسی vdsl داره اسپیلتیترش فرق داره؟یا با همون قدیمی های بازار هم جواب میده؟؟
    فک کنم چون صدا رو فقط از ی فرکانس مخصوص جدا جدا میکنه و vdsl زیاد فرکانس های دیگه هم بکار میبره

چون اخه تو کارتن مودم من دو تا اسپیلتر داره یکی از همین معمولیای و پر بازاره یکی ازیناس

3. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اینجا کسی vdsl داره اسپیلتیترش فرق داره؟یا با همون قدیمی های بازار هم جواب میده؟؟
    فک کنم چون صدا رو فقط از ی فرکانس مخصوص جدا جدا میکنه و vdsl زیاد فرکانس های دیگه هم بکار میبره
    چون اخه تو کارتن مودم من دو تا اسپیلتر داره یکی از همین معمولیای و پر بازاره یکی ازیناس
    باید مودم vdsl مستقیم پریز تلفن بره, بدونه splitter
    علتش اینهadsl splitter جلوی فرکانس بالا vdsl را میگیره و اتصال محدود میکنه
    اون splitter برای وصل تلفن در پریز جداگانه است

ضمناً عکس از splitter برای پریز تلفن انگلستان است
    انگلیس سیستم ADSL/VDSL عین سیستم ایرانه, voip و sip اونجا جا نیفتاده
    Last edited by dadash42; 01-04-2020 at 18:40.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تا حرف وزیر در سراسر ایران اجرایی بشه یه سه سالی طول میکشه چون دقیقا پارسال همین موقع ها بود که گفتن سرینو میخان بدن ولی اصلا خبری نشد شاید دو سه تا منطقه فعال کرده باشن . اینا منظورشون اینه هر جا کافو نوری نصب باشه و هزینه ای هم نداشته باشه به تدریج فعال میکنیم . خودشونو مسخره کردن. «adsl بده vdsl تحویل بگیر»
    کلا این وزیر هروقت حرف زده یک گندی بالا اومده. شما دعا کنید که کسی حرفشو نشنیده باشه و این چند وقت وزیر بوندش تموم بشه بره.

6. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

کلا این وزیر هروقت حرف زده یک گندی بالا اومده. شما دعا کنید که کسی حرفشو نشنیده باشه و این چند وقت وزیر بوندش تموم بشه بره.
    ما را نترسون, این بره کی میاد, بدترش

8. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

حداقل یه حرفی میزنه، مردم چند سالی امیدوار میشن. وزرای قبلی که فقط مردم رو ناامید می کردند ولی بعد از برکناری همه حامی حقوق مردم می شدند. من یکی که هنوز تو همون ثبت نام سرویس تانوما موندم.

10. 2 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

باید مودم vdsl مستقیم پریز تلفن بره, بدونه splitter
    علتش اینهadsl splitter جلوی فرکانس بالا vdsl را میگیره و اتصال محدود میکنه
    اون splitter برای وصل تلفن در پریز جداگانه است

ضمناً عکس از splitter برای پریز تلفن انگلستان است
    انگلیس سیستم ADSL/VDSL عین سیستم ایرانه, voip و sip اونجا جا نیفتاده

من از سر در خونه یه سیم اوردم دو زوج مستقیم پشت فیوز های تو خونه بعد اسپیلتر وصل کردم بهش با لحیم مودم هم وصله به همین اسپلیتر کل سیم کشی های پریز خونه هم اومده وصل شده به بازم به همین اسپلیت
    یعنی باید الان دوباره این سیم رو جدا کنم از اسپلیت ی سیم جدا بگیرم از این سیم دو زوجی ک مستقیم اومده از پاین؟

مطمعنید؟ پس چطور نوشته که رو این اسپلیتر vdsl که خروجی برای مودم داره اینطوری بود که فقط صدا رو جدا میکرد؟ (فقط باید یه پورت داشت برای جدا سازی صدا پس پورت مودمش برا چیه)
    شما یه تلفن ور دارید بزنید به پورت مودمش هم صدای بوق رو دارید مطمعنا فقط پورت صدا هست که دیتا ازش جدا میشه

اگه اینکه vdsl با adsl تفاوت داره تو اسپیلیت بنظرتون میشه همین اسپلیتر انگلیسیه ارو بشکونم جا پورت سیم هاشو لحیم کنم؟ ایرانی طور ازش در بیارم جایگزین این اسپلیتر adsl کنم؟ کل سیم کشی پریزای خونه ارو بندازم رو همین vdsl اسپلیتره؟ چون کلا سیم کشی خونه معلوم نی تخم جن چی اورده توش سیم پودر شوده کیفیت نداره میخوام کلا سیم رو جدا بیارم از پاین به بالا باشه و سیم تیکه تیکه اس فک کنم اینی که توی فیوز ها هم هست روش نوشته که vdsl داره از تو خود کارتن مودم فابش بوده
    چون الان من ریت خونه با پریز ها 8 مگ هم نمیکشه ولی این حرکتو من از پاین زدم 16 مگ رو راحت اپ کرده!
    این سوال رو دارم هم برا بعدا میپورسم چون این vdsl سوال شوده بود
    Last edited by MMDFullHD; 02-04-2020 at 01:42.

12. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

من از سر در خونه یه سیم اوردم دو زوج مستقیم پشت فیوز های تو خونه بعد اسپیلتر وصل کردم بهش با لحیم مودم هم وصله به همین اسپلیتر کل سیم کشی های پریز خونه هم اومده وصل شده به بازم به همین اسپلیت
    یعنی باید الان دوباره این سیم رو جدا کنم از اسپلیت ی سیم جدا بگیرم از این سیم دو زوجی ک مستقیم اومده از پاین؟

مطمعنید؟ پس چطور نوشته که رو این اسپلیتر vdsl که خروجی برای مودم داره اینطوری بود که فقط صدا رو جدا میکرد؟ (فقط باید یه پورت داشت برای جدا سازی صدا پس پورت مودمش برا چیه)
    شما یه تلفن ور دارید بزنید به پورت مودمش هم صدای بوق رو دارید مطمعنا فقط پورت صدا هست که دیتا ازش جدا میشه

اگه اینکه vdsl با adsl تفاوت داره تو اسپیلیت بنظرتون میشه همین اسپلیتر انگلیسیه ارو بشکونم جا پورت سیم هاشو لحیم کنم؟ ایرانی طور ازش در بیارم جایگزین این اسپلیتر adsl کنم؟ کل سیم کشی پریزای خونه ارو بندازم رو همین vdsl اسپلیتره؟ چون کلا سیم کشی خونه معلوم نی تخم جن چی اورده توش سیم پودر شوده کیفیت نداره میخوام کلا سیم رو جدا بیارم از پاین به بالا باشه و سیم تیکه تیکه اس فک کنم اینی که توی فیوز ها هم هست روش نوشته که vdsl داره از تو خود کارتن مودم فابش بوده
    چون الان من ریت خونه با پریز ها 8 مگ هم نمیکشه ولی این حرکتو من از پاین زدم 16 مگ رو راحت اپ کرده!
    این سوال رو دارم هم برا بعدا میپورسم چون این vdsl سوال شوده بود
    سیم کشی جالبی کردی ولی چرا بقل فیوز گذاشتی, سیمهای برق روی خط تلفن اختلال ایجاد میکنن
    splitter ها برای فرکانس adsl ساخته شدن, splitter برای فرکانس vdsl کمیابه, اصلا پیدا نمیشه
    اون splitter ها تو جعبه مودم های ADSL/VDSL عادی هستند
    اگر استفاده کنی بازم کار میکنه ولی قسمتی از فرکانس vdsl از دست میره و نویز snr ایجاد میکنه
    باید مودم vdsl را مستقیم بدون splitter به پریز تلفن بزنی
    Last edited by dadash42; 02-04-2020 at 02:47.

14. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سیم کشی چالبی کردی ولی چرا بقل فیوز گذاشتی, سیمهای برق روی خط تلفن اختلال ایجاد میکنن
    splitter ها برای فزکانس adsl ساخته شدن, splitter برای فرکانس vdsl کمیابه, اصلا پیدا نمیشه
    اون splitter ها تو جعبه مودم ADSL/VDSL عادی هستند
    اگر استفاده کنی بازم کار میکنه ولی شاید نصف فرکانس vdsl از دست بدی
    باید مودم را مستقیم بدون splitter تو پریز بزنی
    قبلا از پنجره اورده بودم کنار لوله گاز یه چی بمب حرفه ای اما خب متاسفانه کنده شد شب از خواب پاشدم صبح دیدم
    بخاطر یه نت ذوقالی اینقد دردسر ما کشیدم

ولی از سر در من وصل کردم نویز حدود 23.9 بود رو مد فست و m
    الان که بقل پریزو فیوز و صله به اسپلیت 26.1 هست که متاسفانه نمیذاره کامل اپ شه خط تو شبانه روز نوسان زیاد داره روز کشش 15.8 مگه شب 17.4
    قبلا 19.1 هم روز اینا یادمه کشش داشت

این تقسیم و تیکه تیکه شدن تاثیری نداره؟ چون دیگ راهی ندارم جز اینکه بعدا از اسپلیت جداش کنم یه سر به مستقیم به مودم و ی سرشم به اسپلیت تلفن
    شما الان دارید سیم کشی خونتون جدیده اصولیه؟ ریت و فاصلتون چقده تا کافو؟
    چون من فک کونم فاصله ام تا کافو سر کوچه امون نهایت زیر ۲۰۰ متره کافو نوری نیست
    بعد دقیقا دوتا خیابون بالاتر تو بلوار ازین کافو قدیمیا با ازین جدیدا کنار هم زدن یه دو سالی هست فک کنم کنتور هم داره خیلی هم پره یکی دو جا نیست
    ولی خط من فیبر نیست حتی من خونه رفیقم روبروش دکل همراه اوله و ازین جعبه تقسیم تلفنیا براش علمک گذاشتن کلا درشم بازه تو اونو هم بازین کانکتور فیزیکا فیبر داره
    احتمالا کابل کشی فیبر رو محلمون داره من از مرکز مخابراتیمون کارشناسش پرسیدم گفتش که اگ بخواید سرویس vdsl رو بهتون میدم

16. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما مگه ADSL شاتل نداشتید ؟ چه مودم VDSL خریدید ؟ قیمت ؟

18. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •