تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 225 اولاول ... 263233343536373839404686136 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان خط تلفن من کافوی نوری هست ولی اینترنت Adsl ندارم اگر من به 2020 مخابرات زنگ بزنم بهم Vdsl میدن یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید باتشکر
    یعنی در انحصار مخابراتیت اما هنوز سرویس نگرفتید؟ احتمالش زیاده که VDSL بدن اما رو بعضی از کافوها هنوز کارت DSLAM مربوط به VDSL رو نصب نکردن. میتونید بپرسید ازشون.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان خط تلفن من کافوی نوری هست ولی اینترنت Adsl ندارم اگر من به 2020 مخابرات زنگ بزنم بهم Vdsl میدن یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید باتشکر
    اول پیگیر تانوما باشید و بعد وی دی اس ال.

3. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تا پایان امسال ۱.۵ میلیون پورت VDSL با سرعت ۴ برابری در کشور جایگزین اینترنت ADSL می‌شود.

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره چگونگی استفاده از اینترنت VDSL که اوایل مردادماه، خبر رونمایی از آن از سوی وزیر ارتباطات منتشر شد، نوضیح داد: این پروژه در فاز نخست برای مشترکان فعلی اینترنت شرکت مخابرات ایران ارائه می شود. به این معنی که قصد داریم با تعویض کابل و سایر امکانات، سرویس ADSL بیش از ۵ میلیون مشترک فعلی مخابرات را ارتقا داده و به VDSL تبدیل کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه ارائه سرویس ADSL مستلزم نصب امکانات در مراکز مخابراتی است، افزود: در مناطقی که این امکان وجود داشته باشد به مرور با تعویض کابل و سایر امکانات، خطوط ADSL را ارتقا داده و پس از آن به مشترک اعلام می کنیم که خط شما از ADSL به VDSL تغییر پیدا کرده است.
    صدری گفت: در این طرح، باید مودم اینترنت کاربران نیز تغییر یابد که برنامه مان این است که مودم های قبلی را از مشترک تحویل گرفته و به جای آن مودم VDSL به مشترک تحویل دهیم. مابه التفاوت هزینه مودم را مخابرات می پردازد و نیازی به پرداخت هزینه از سوی مشترک نیست.

او با تاکید براینکه برای دریافت سرویس، نیازی نیست مشترکان با جایی تماس بگیرند و به محض آماده شدن تجهیزات مربوطه، مرکز مخابرات با مشترک تماس می گیرد، ادامه داد: این طرح به مرور در کل کشور اجرایی می شود و پس از بررسی فاز به فاز شبکه در مراکز مخابراتی، این سرویس را عملیاتی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه از هفته آینده راه اندازی حدود ۷۰ هزار پورت VDSL در نقاط مختلف کشور آغاز می شود، گفت: قصدمان ارائه سرویس با کیفیت تر به کاربران است و اگر مشترکی تمایلی به دریافت این سرویس نداشته باشد، اصراری بر آن نداریم. البته قرار هم نیست که کاربران بابت ارتقای سرویس ADSL به VDSL هزینه اضافی پرداخت کنند. بلکه همان بسته و همان قیمت سرویس باقی خواهد ماند اما کیفیت و سرعت اینترنت افزایش پیدا می کند. برای مثال اگر هم اکنون میانگین سرعت اینترنت را ۱۰ مگابیت بر ثانیه درنظر بگیریم با اجرای این طرح، کاربران سرعت ۴۰ مگابیتی را تجربه خواهند کرد. او در پایان گفت: پیش بینی می کنیم که تا پایان سال حدود ۱.۵ میلیون مشترک از اینترنت VDSL استفاده کنند که ظرفیت آن را در کل کشور فراهم خواهیم کرد.

5. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

چرت گفتن ، يه چند جا راه ميندازن بعد ميگن ما به وعده هامون عمل كرديم براي تانوما هم دو قرنه دارن ميگن تا پايان سال كل منازل به فيبر نوري متصل ميشن ولي كو؟ كسي ديده اصلا؟ الان ٦٠ درصد كافو ها مسي هستن تا مخابرات بخاد همه اينا رو تبديل به كافوي فيبر نوري كنه بالاي ٥ سال زمان ميبره ، من الان يك ماهه تلفن محلمون به خاطر اسيب ديدگي كابل قطه عُرضه ي تعويض كابل رو نداشتن حالا بيان كافو بزنن دوباره كابل كشي كنن و ... اين فيلما رو ما حفظيم .

7. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

=bardiam;9119173]متاسفانه مودم X6200 در این زمینه نقص شدیدی داره و خبری از Status نیست. تنها اطلاعاتی که میتونم بهش دسترسی داشته باشم، پروفایل کانکشنم هستش که رو VDSL2-17A Annex A بسته شده!

نکته دیگه این که مخابرات از پروفایل های بالاتر پشتیبانی نمی کنه! به طور مثال با انتخاب پروفایل 30a که میتونه سرعت دانلود رو تا 200 مگابیت و آپلود رو تا 100 مگابیت ارتقا بده، ارتباط به کلی قطع میشه و مودم هر چقدر هم تلاش کنه وصل نمیشه. اگه از این پروفایل به جای 17a پشتیبانی می کرد، حداقل میشد 100 مگ رو راحت تر گرفت. الان طبق گفته پشتیبانی، بیشترین سرعتی که خطم می کشه، حدود 70 الی 80 مگه که رو 51 مگ بستن (حدود 6.3 مگابایت).[/QUOTE]

منوی مخفی مودمتون داره یه سرچ بکنید مثلن من با این آدرس اطلاع دقیقی از وضعیت خط adsl پیدا میکنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shahin_ak; 03-08-2019 at 21:26.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

چرت گفتن ، يه چند جا راه ميندازن بعد ميگن ما به وعده هامون عمل كرديم براي تانوما هم دو قرنه دارن ميگن تا پايان سال كل منازل به فيبر نوري متصل ميشن ولي كو؟ كسي ديده اصلا؟ الان ٦٠ درصد كافو ها مسي هستن تا مخابرات بخاد همه اينا رو تبديل به كافوي فيبر نوري كنه بالاي ٥ سال زمان ميبره ، من الان يك ماهه تلفن محلمون به خاطر اسيب ديدگي كابل قطه عُرضه ي تعويض كابل رو نداشتن حالا بيان كافو بزنن دوباره كابل كشي كنن و ... اين فيلما رو ما حفظيم .
    ارتقا کافوها رو که داره انجام میده اما این که بخواد کل زیر ساخت مسی رو هم با نوری عوض کنه نه منطقیه و نه به صرفه است. احتمالا جایی که زیر ساخت مسی اسیب دیده داره رو تانوما پیشنهاد بده و جایی که زیر ساخت مسی خوبی داره VDSL. فعلا هدف اصلی VDSL هستش. بقیه شرکت ها هم از طریق کنسرسیوم کافوی نوری میزنن به زودی.

10. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

=bardiam;9119173]متاسفانه مودم X6200 در این زمینه نقص شدیدی داره و خبری از Status نیست. تنها اطلاعاتی که میتونم بهش دسترسی داشته باشم، پروفایل کانکشنم هستش که رو VDSL2-17A Annex A بسته شده!

نکته دیگه این که مخابرات از پروفایل های بالاتر پشتیبانی نمی کنه! به طور مثال با انتخاب پروفایل 30a که میتونه سرعت دانلود رو تا 200 مگابیت و آپلود رو تا 100 مگابیت ارتقا بده، ارتباط به کلی قطع میشه و مودم هر چقدر هم تلاش کنه وصل نمیشه. اگه از این پروفایل به جای 17a پشتیبانی می کرد، حداقل میشد 100 مگ رو راحت تر گرفت. الان طبق گفته پشتیبانی، بیشترین سرعتی که خطم می کشه، حدود 70 الی 80 مگه که رو 51 مگ بستن (حدود 6.3 مگابایت).

منوی مخفی مودمتون داره یه سرچ بکنید مثلن من با این آدرس اطلاع دقیقی از وضعیت خط adsl پیدا میکنم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/QUOTE]

از این صفحه مخفی و یه صفحه مخفی دیگه که رو مدل قدیمی WAG54G2 کار می کرد آگاهی کامل دارم چون تا الان جز لینکسیس مودم دیگه ای نخریدم. متاسفانه تو این صفحه واسه مدل X6200 فقط اطلاعات سخت افزاری، مک آدرس ها و سیستم رمزنگاری و از همه مضحک تر، رمز عبور تعیین شده واسه Wifi نمایش داده میشه. این مدل یه ایراد وحشتناک دیگه هم داره، اونم این که تحت هیچ عنوان امکان تنظیم DNS واسه کاربر وجود نداره ! این ایرادات رو خود لینکسیس پذیرفته و اعلام کرده که در دست بررسیه. اما هنوز بعد دو سال هیچ بروز رسانی جدیدی ارائه نداده. بروزرسانی نسخه 019 هم فقط قدرت Wifi رو بر اساس استاندارد اروپا تضعیف می کنه که من آپدیت نکردم. البته لینکسیس سابقه این رو داره که بعد چند سال یهو یه آپدیت بده ولی اگه کسی این دو ویژگی واسش اهمیت داشته باشه، پیشنهاد می کنم مودم های جدید ایسوس رو در نظر بگیره. و حتما مودمی بگیره که از استاندارد 35A پشتیبانی کنه (به خاطر پشتیبانی بهتر از فاصله های زیاد تا کافو) که متاسفانه خیلی خیلی کم پیدا میشه مودمی که 35a رو ساپورت کنه. اکثرا G.Fast رو هم ساپورت می کنن کنارش.

12. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

اینا که تا همین دو هفته پیش میگفتن تا پایان سال 2 میلیون پورت واگذار میکنند، حالا یه دفعه شد 1.5 میلیون ! من که باورم نمیشه اینا تا آخر سال عرضه واگذار کردن 100 هزار پورت رو هم داشته باشن !! خط جدید گرفتم بعد از یک ماه رفتم مرکز که چرا وصلش نمیکنند ، دیدم غیر از خودم خیلی‌های دیگه هم اونجان . حالا یا مثل من خط جدید دارن یا خرابی . جواب همه ما هم این بود : سیم نداریم، برید خودتون بخرید !

14. 3 کاربر از malthael بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

ارتقا کافوها رو که داره انجام میده اما این که بخواد کل زیر ساخت مسی رو هم با نوری عوض کنه نه منطقیه و نه به صرفه است. احتمالا جایی که زیر ساخت مسی اسیب دیده داره رو تانوما پیشنهاد بده و جایی که زیر ساخت مسی خوبی داره VDSL. فعلا هدف اصلی VDSL هستش. بقیه شرکت ها هم از طریق کنسرسیوم کافوی نوری میزنن به زودی.
    مگه رو مسي هم ميشه vdsl ارايه داد؟ بلاخره يه قسمتش بايد فيبر بشه نميشه كه همش مسي باشه من تو اين چند روز اخير ديدم همون كافوهاي قديمي مسي رو داشتن سرويس ميكردن اما خبري از فيبر نبود

16. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

vdsl برای حداکثر سرعت باید در فاصله 300 متری از کافوهای نوری باشی این یعنی برای هر 3 خیابان یک کافوی نوری نیاز هست در صورتی که در تکنولوژی adsl2+ شما از مرکز مخابرات تا شعای 3 کیلومتری هستی. من که فکر نمیکنم در شهر های کوچک همچنان خبری از vdsl باشه و این طرح هم یک نوعی برای کلان شهر ها هست مثل تهران اصفهان شیراز مشهد و ... دولت طرح هاش نه برای اسایش مردم بلکه برای پول داراوردن هست پس باید جا های شلوغ این طرح اجرا بشه که سود کلان داشه باشه واسه اقایون. بعد میگن چرا همه دارن به تهران و کلان شهر ها مهاجرت میکنن چرا خیلی ساده است بخاطر امکانات و رفاه بیشتر بخاطر کار و زندگی که در شهرستان ها وجود نداره.

18. 2 کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •