تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 223 اولاول ... 202627282930313233344080130 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 2227

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من یه تحقیق تو نت کردم نتیجه اش این شد که اینی که شما می فرمایید
    مربوط به VDSL2 هست.

تقسیم بندی رو خدمت شما بقیه رفقا میزارم:

انواع VDSL

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85098)]همانند اینترنت ADSL، روی استاندارد VDSL نیز با سه استاندارد متفاوت روبرو هستیم. تفاوت این سه استاندارد در فرکانس سیگنال‌ها، فاصله موثر با کافوی نوری و سرعت دانلود و آپلود است:

[/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85098)]VDSL[/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85098)]: استاندارد ITU G.۹۹۳.۱ با سرعت دانلود حداکثر ۵۵ مگابیت و آپلود حداکثر ۱۶ مگابیت. فاصله کاربران با مرکز مخابراتی یا کافوی نوری باید حداکثر ۱ الی ۱.۵ کیلومتر باشد. در VDSL پهنای‌باند بازه فرکانسی ۱۲ کیلوهرتز تا ۲۵ مگاهرتز استفاده می‌شود.

[/COLOR]
    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85098)]VDSL۲[/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85098)]: استاندارد ITU G.۹۹۳.۲ با سرعت دانلود حداکثر ۱۰۰ مگابیت و آپلود ۱۰۰ مگابیت. فاصله کاربران با مرکز مخابراتی یا کافوی نوری باید حداکثر ۵۰۰ متر باشد. در VDSL۲ شاهد افزایش پهنای‌باند یا همان بازه فرکانسی تا ۳۰ مگاهرتز هستیم.

[/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85098)]+VDSL۲[/COLOR][COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.85098)]: استاندارد ITU G.۹۹۳.۲ Amendment ۱ (با نام VDSL۲ profile ۳۵b ازش نام می‌برند) با سرعت دانلود حداکثر ۳۰۰ مگابیت و آپلود حداکثر ۱۰۰ مگابیت. فاصله کاربران با مرکز مخابراتی یا کافوی نوری باید حداکثر ۳۰۰ متر باشد. در +VDSL۲ فرکانس ارسال سیگنال‌ها به مرز ۳۵ مگاهرتز می‌رسد.

[/COLOR]
    سعی کنید از منابع فارسی خیلی استفاده نکنید. در حال حاضر پیشرفتهایی که برای فناوری VDSL2+ صورت گرفته ارائه این سرویس تا فاصله حدود 900 تا 1000 متری رو ممکن میکنه. یک تاپیکی رو زده بودم برای نسلهای جدیدتر فناوریهای انتقال سیمی دیتا . اون رو پیدا کنید توضیحات دقیقتر داخلش هست.
    Last edited by misam5526; 21-05-2019 at 22:50.

2. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سعی کنید از منابع فارسی خیلی استفاده نکنید. در حال حاضر پیشرفتهایی که برای فناوری VDSL2+ صورت گرفته ارائه این سرویس تا فاصله حدود 900 تا 1000 متری رو ممکن میکنه. یک تاپیکی رو زده بودم برای نسلهای جدیدتر فناوریهای انتقال سیمی دیتا . اون رو پیدا کنید توضیحات دقیقتر داخلش هست.
    فرمایش شما صحیحه ولی از طرفی باید ببینیم چی تو مملکت به کاربر
    ارائه میشه.
    مخابرات در حال حاضر VDSL2+ ارائه نمیده و حداکثر VDSL2 میدن.
    با توجه به تماسی که بنده با مسئول فروش داشتم اینطور که ایشون می گفت
    تقریبا هر جای شهر باشم فرقی نداره پس احتمال زیاد میخوان VDSL بدن که
    تا 1.5 کیلومتر هم میشه پوشش داد.
    چون اگه بخوان VDSL2 بدن حتما باید بپرسه سر کوچه کافوی نوری هست؟
    من با تاکید بهش گفتم دور و بر ما کافوی نوری نیست از کجا میدین گفت مشکلی
    نیست شما بیا تقاضا بده سرویس رو وصل می کنیم!!

4. 2 کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بله دوست عزیز

تهران حسین آباد کوچه جوانمرد هر 100 متر یه دونه کافوی نوری به اضافه یه باکس vdsl هخست
    شما خودتون گرفتید ؟ اونجا منطقه با سطح درآمد بالاست یا تجاریه چون سرویسهای مخابرات گرونه و همچنین مودمش گرونترخ

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

شما خودتون گرفتید ؟ اونجا منطقه با سطح درآمد بالاست یا تجاریه چون سرویسهای مخابرات گرونه و همچنین مودمش گرونترخ
    همچین گرونم نیست . مودم نوری از vdsl ارزون تره .

نه من خودم نگرفتم که اضهار نظر کنم . ولی دوستان گرامی اینجا تست سرعت گذاشتن خودتون میتونید ببینید نوری هم پینگ ش و هم سرعت ش از vdsl بهتره

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

فرمایش شما صحیحه ولی از طرفی باید ببینیم چی تو مملکت به کاربر
    ارائه میشه.
    مخابرات در حال حاضر VDSL2+ ارائه نمیده و حداکثر VDSL2 میدن.
    با توجه به تماسی که بنده با مسئول فروش داشتم اینطور که ایشون می گفت
    تقریبا هر جای شهر باشم فرقی نداره پس احتمال زیاد میخوان VDSL بدن که
    تا 1.5 کیلومتر هم میشه پوشش داد.
    چون اگه بخوان VDSL2 بدن حتما باید بپرسه سر کوچه کافوی نوری هست؟
    من با تاکید بهش گفتم دور و بر ما کافوی نوری نیست از کجا میدین گفت مشکلی
    نیست شما بیا تقاضا بده سرویس رو وصل می کنیم!!
    مگه شما چه سرعتی میخواید واسه VDSL؟! همین 50 مگابیتش هم قیمت درست حسابی نداره بعد بیاد VDSL2+ بده با سرعت 300؟ حتی تانوما رو هم با سقف سرعت 100 مگ ارائه میدن و کاری به این ندارن که میتونه تا گیگابیت سرعت داشته باشه. اگه سرعت بالای 16 مگابیت میخواید و مخابرات تو منطقه شما تانوما ارائه نمیده، همین VDSL2 مخابرات بهترین آپشنه موجوده. به VDSL2+ و G.Fast تو ایران فکر هم نمی کنم حتی ! با این زیر ساخت کابل مسی ایران سرعت بالای 100 امکان پذیر نیست و واسه چنین سرعت هایی باید بریم سمت FTTH (البته بعد این که خود مخابرات سرعت بالای 100 مگ رو مجاز کنه!!!)
    Last edited by bardiam; 04-06-2019 at 18:52.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

کسی هست الان vdsl داشته باشه وصل باشه ؟ میتونه بره داخل سایت مخابرات از تعرفه ها عکس بده؟

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

کسی هست الان vdsl داشته باشه وصل باشه ؟ میتونه بره داخل سایت مخابرات از تعرفه ها عکس بده؟
    تو سایت مخابرات تعرفه ها هست، نیازی نیست برید پنل. واسه من تو پنل قفل شده چون پس پرداختم.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بالاخره بعد از 9 ماه انتظار واسه VDSL، امروز وصلش کردن.
    خطم رو 50 مگ واسه دانلود بسته شده و آپلودش هم رو 36 مگ. پروفایلش هم 17a گذاشتن که میشه VDSL2.
    حالا فردا میخوام صحبت کنم ببینم واسه یه مدت کوتاه میتونن رو 100 مگ ببندن که چک کنم خطم می کشه یا نه.

11. 2 کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

بالاخره بعد از 9 ماه انتظار واسه VDSL، امروز وصلش کردن.
    خطم رو 50 مگ واسه دانلود بسته شده و آپلودش هم رو 36 مگ. پروفایلش هم 17a گذاشتن که میشه VDSL2.
    حالا فردا میخوام صحبت کنم ببینم واسه یه مدت کوتاه میتونن رو 100 مگ ببندن که چک کنم خطم می کشه یا نه.
    سلام دوست عزیز تبریک میگم. یه چندتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید. اگر بشه منم میخوام VDSL بگیرم.
    مودم از مخابرات گرفتید؟ هزینه اش چقدر شد؟
    سرویس 50 مگ استاندارد رو گرفتید؟
    بی زحمت از سرعت داخلی و خارجی هم فرصت کردید تست بزارید
    ممنون

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز تبریک میگم. یه چندتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید. اگر بشه منم میخوام VDSL بگیرم.
    مودم از مخابرات گرفتید؟ هزینه اش چقدر شد؟
    سرویس 50 مگ استاندارد رو گرفتید؟
    بی زحمت از سرعت داخلی و خارجی هم فرصت کردید تست بزارید
    ممنون
    نه و حتی پیشنهاد هم نکردن که از خودشون بگیرم. من لینکسیس X6200 خریدم از دیجی کالا 9 ماه پیش حدود 930 تومن.
    نه، سرویس 16 مگ گرفتم ازشون ولی سرعت رو باز گذاشتن واسم تا 50 مگابیت واسه دانلود و تا 36 مگابیت واسه آپلود.

تست اینترنت داخلی (از آسیاتک)

Vodafon فرانکفورت

ایرانسل

فعلا تا شنبه گفت تست کنم وضعیت خط و سرعت رو! وضعیت پینگش خیلی بده که گفت مشکل فنی موقتیه . روز اول پینگش تا 400 بود واسه 8.8.8.8 که بعد اومد طرفای 130 اما ADSL که بودم زیر 90 بود فکر کنم (زیر 100 بود حداقل). گفت فعلا کل شبکه وضعیتش بهم ریخته و درست میشه.
    راجع به کشش خطم هم گفت چک کرده و تا 70 مگ می کشه حالا فعلا گفت بزار پینگ رو درست کنیم بعد به بقیه موارد رسیدگی می کنیم.
    Last edited by bardiam; 19-06-2019 at 23:02.

14. 3 کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •