تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 220 از 225 اولاول ... 120170210216217218219220221222223224 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,191 به 2,200 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

از همون روز اول خودش رو FAST بود و من تغییری تو تنظیمات ندادم.

خدمت شما

پشتیبانی گفت خطم کشش دانلود تا 70 مگ رو داره . گفت یک تماس با بخش فروش بگیر و ببین برات رو 70 میبندن ؟ البته خیلی بعید میدونم.
    دم شما گرم،البته من منظورم قسمت advanced setting===> dsl setting بود که خواستم ببینم تنظیمات شما چیه

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

زنگ زدم 2020 تقاضا کردم خط رو ببندن رو 70 مگ چون کشش داشت. 10 دقیقه بعد مودم ریست شد و دیدم خط رو بسته رو 100 مگ !! البته تست اسپید میگیری رو 90 شروع میکنه و حوالی 74 مگ پایدار میشه. نمیدونم چرا بست رو ماکسیمم. SNR دانلود سقوط کرد ولی فعلا خط استبل هست. ببینم تا شب چی میشه.

3. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

- - - Updated - - -

داداش چک میکنی ببینی تو تنظیمات dsl setting مودمت گزینه g.vectoring فعال هست یا نه؟
    یه عکس اگه از قسمت تنظیماتت بذاری ممنون میشم
    بعد یه سوال دیگه،شما خودت درخواست دادی آپلودت رو fast کردن یا از اول fast بوده؟
    چون fast برای گیم عالیه
    اون دو تا گزینه ای که دنبالشی تو ایران هیچ اپراتوری فعال نکرده
    چون بلد نیستن وبگی هم براشون تازگی داره

5. این کاربر از rtmreza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

عجیبه سر بالا پایین کردن سرعت VDSL اینقدر راحت همکاری میکنن ولی سر FTTH پدر در میارن. 2020 زنگ زدم خود ناظر اومد خط رو بررسی کرد و اپلود برگردوند رو دیفالت vdsl مخابرات که 14 مگ بود که فعلا برام مهم نیست و دانلود رو هم گذاشت رو 66 مگ که حداکثر کشش خط بود. البته با توجه به SNR اپلود هنوز جا داره ولی امروز خیلی مزاحمشون شدم میترسم دوباره زنگ بزنم قاطی کنه همه چیز رو بیاره دیفالت. فعلا اپلود برام زیاد مهم نیست تا بعدا.

7. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

عجیبه سر بالا پایین کردن سرعت VDSL اینقدر راحت همکاری میکنن ولی سر FTTH پدر در میارن. 2020 زنگ زدم خود ناظر اومد خط رو بررسی کرد و اپلود برگردوند رو دیفالت vdsl مخابرات که 14 مگ بود که فعلا برام مهم نیست و دانلود رو هم گذاشت رو 66 مگ که حداکثر کشش خط بود. البته با توجه به SNR اپلود هنوز جا داره ولی امروز خیلی مزاحمشون شدم میترسم دوباره زنگ بزنم قاطی کنه همه چیز رو بیاره دیفالت. فعلا اپلود برام زیاد مهم نیست تا بعدا.
    تنظیمات قبلیت مگه پرش لینک داشتی که زنگ زدی آوردنش پایین؟ حیف بود که

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

تنظیمات قبلیت مگه پرش لینک داشتی که زنگ زدی آوردنش پایین؟ حیف بود که
    اون 100 مگ کاملا دکوری بود و بعد از 2 ثانیه میومد رو 70 مگ ولی CRC . ES , SES نجومی شده بودند و 1000 تا در دقیقه میگرفتم. معلوم بود لینک به شدت ناپایداره و من دنبال نت پایدار هستم که به درد بازی انلاین هم بخوره. 70 مگ SNR رو میاورد زیر 10 و برای همین 66 مگ ست کردن که بالای 10 استبل باشه و تا الان هم عالی بوده. سرعت هیچ معنی نداره اگر نویس خط از سقف بالا بره
    بعدا برای افزایش اپلود تماس میگیرم. امروز به اندازه کافی موی دماغشون شدم. انصافا خوب رسیدگی کردن و برای من که قبلا فیبر داشتم و پدری از من در اوردن جای تعجب داشت. نمیدونم مخابرات اکبری اینطوری هست ؟ چون لطیفی بیچارم کردن.
    خدا رو شکر تو تهران پارس مخابرات به خیلی از مجتمع ها VDSL میده . من 1 ماهه کوچ کردم خونه جدید و اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر سریع نت مناسب گیرم بیاد. فیبر نوری خانه قبلی هم شانس محض بود و بدعادتم کرده بود. امیدوارم حداقل VDSL برای کل تهران همگانی بشه . فیبر فعلا رویاست.
    Last edited by luches; 11-10-2023 at 18:30.

10. این کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اون 100 مگ کاملا دکوری بود و بعد از 2 ثانیه میومد رو 70 مگ ولی CRC . ES , SES نجومی شده بودند و 1000 تا در دقیقه میگرفتم. معلوم بود لینک به شدت ناپایداره و من دنبال نت پایدار هستم که به درد بازی انلاین هم بخوره. 70 مگ SNR رو میاورد زیر 10 و برای همین 66 مگ ست کردن که بالای 10 استبل باشه و تا الان هم عالی بوده. سرعت هیچ معنی نداره اگر نویس خط از سقف بالا بره
    بعدا برای افزایش اپلود تماس میگیرم. امروز به اندازه کافی موی دماغشون شدم. انصافا خوب رسیدگی کردن و برای من که قبلا فیبر داشتم و پدری از من در اوردن جای تعجب داشت. نمیدونم مخابرات اکبری اینطوری هست ؟ چون لطیفی بیچارم کردن.
    خدا رو شکر تو تهران پارس مخابرات به خیلی از مجتمع ها VDSL میده . من 1 ماهه کوچ کردم خونه جدید و اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر سریع نت مناسب گیرم بیاد. فیبر نوری خانه قبلی هم شانس محض بود و بدعادتم کرده بود. امیدوارم حداقل VDSL برای کل تهران همگانی بشه . فیبر فعلا رویاست.
    مبارکتون باشه البته با امکانات این مودم نیازی نبود با پشتیبانی تماس بگیرین شما می تونید snr رو دستی 6 واحد کم کنین و 14 واحد افزایش بدین و سرعت دانلود متناظر با اون بالا و پایین می شد فرمویر رو آپدیت کنین از قسمت administration سربرگ dsl setting گزینه Stability Adjustment می تونین عدد دلخواه رو تنظیم کنین همچنین برای شما وکتورینگ کامل فعال هست طبق عکسی که گذاشتین موفق باشین

12. این کاربر از smk1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش تو همین اطلاعات مودمت یه چک میکنی ببینی گزینه G.Vector برای شما فعال هست یا نه؟
    توی عکس مشخصه وکتورینگ تنظیم نشده

14. این کاربر از smk1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مبارکتون باشه البته با امکانات این مودم نیازی نبود با پشتیبانی تماس بگیرین شما می تونید snr رو دستی 6 واحد کم کنین و 14 واحد افزایش بدین و سرعت دانلود متناظر با اون بالا و پایین می شد فرمویر رو آپدیت کنین از قسمت administration سربرگ dsl setting گزینه Stability Adjustment می تونین عدد دلخواه رو تنظیم کنین همچنین برای شما وکتورینگ کامل فعال هست طبق عکسی که گذاشتین موفق باشین
    درود.. متشکرم و بله درست میفرمایید . من با امکانات این مودم هیچ گونه اشنایی نداشتم و بعدا متوجه شدم این اپشن وجود دارد.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

توی عکس مشخصه وکتورینگ تنظیم نشده
    داداش وکتورینگ فعال باشه بهتره یا خاموشش کنیم بهتره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •