تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 190 از 223 اولاول ... 90140180186187188189190191192193194200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,891 به 1,900 از 2227

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

کل vdsl به درد نمیخوره

وقتی ftth میدن آدم دیوونه س بره Vdsl بگیره ؟
    حالا اینجورم نیست که کلا به درد نخوره اما خب اره ftth بهتره ولی خب اونم یه جوری شرایط خودش رو داره هر مرکزی یه شرایطی داره مثلا بعضی جاها میگن به تک واحد نمیدیم از این داستانا
    فعلا همینم که دارن میدن تازه اگر وسطش ول نکنن غنیمته
    ولی خب حرف شما درسته ftth اصولی تر و بهتره

2. این کاربر از mahdi406 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

حالا اینجورم نیست که کلا به درد نخوره اما خب اره ftth بهتره ولی خب اونم یه جوری شرایط خودش رو داره هر مرکزی یه شرایطی داره مثلا بعضی جاها میگن به تک واحد نمیدیم از این داستانا
    فعلا همینم که دارن میدن تازه اگر وسطش ول نکنن غنیمته
    ولی خب حرف شما درسته ftth اصولی تر و بهتره

دوست عزیز ،
    اگر به شما گفتن به تک واحد نمیدیم ، میتونید سبیل پیمان کار مخابرات را چرب کنید . من همین کاررو کردم. اونا با مسئول فیبر مخابرات رفیق اند و کارتون را راه میندازن

خود من رفتم مخابرات اول یه خانومه بهم گفت : خب ، شما چند پول به حساب ما ریختید ؟! بعد خانومه بغل دستی ش گفت چند تا واحد تو مجتمع تون تانوما میخوان ؟

منم گفتم هر 5 تا واحد را فیبر کشی کردیم .. کارم راه افتاد

vdsl برای خانومای خونه داره که که نمیخوان عمله سیم کش بیاد تو خونه شون فیبر بکشه فیوژن کنه

میخوان مودم اقساطی vdsl مخابرات را بگیرن رو قسط بدن بشینن با سرعت 40 مگ ، خزبلات شهاب حسینی را در فیلیمو تماشا کنند.

الان مثلا در کلانشهر تبریز دارن کانال های زیر زمینی برای ftth میکشن که اصولی بدن به مردم
    یا در امریکا که مثل ما پول تلف نمیکنن vdsl اصلا طرفدار نداره و اگه نخوان تو خونه فیبر بکشن دم در CPE میزنن با کابل شبکه میارن تو خونه پخش میکنن

مثل اون ضرب المثل انگلیسی که میگه ما انگلیسی ها هنوز اونقدر پولدار نیستیم که جنس بنجل ارزون بخریم
    آذری جهرمی با Vdsl فقط بودجه مملکت را تلف میکنه و برای خودش اسم در میکنه ..

4. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

vdsl استاندارد اصلی در اروپا و اکثر کشورهای جهان اول است، ftth عمدتا به دلیل سیم کشی نوری داخل منزل و وابستگی به یک ارائه دهنده ftth کمتر پذیرفته شده.
    نصب و راه اندازی fttn/vdsl بدون کمک فنی ارزان و آسان است، فقط مودم را متصل کنید و اینترنت سریع برای پخش HD و 4k/UHD و انتخاب ISP های مختلف با قابلیت تعویض بین آنها بدون داشتن قرارداد طولانی مدت دارید.
    فامیلم در چند کشور خارج همه vdsl دارند و راضی هستند
    در خارج اتصال ftth شامل قرارداد چند ساله با یک ارائه دهنده با سرویس و قیمتهای غیر رقابتی شبیه به ایران است
    تازگی شرکتهایی مثل vodaphone, telekom, O2, virgin شروع به ارائه ftth کردند ولی اکثر مشتریان حوصله تعویض ندارند، قیمتها بالاترند و سرعت ارائه شده فوقش همون 100مگ هست که الان با vdsl دارن، خارج سرعت خط را مثل ایران باز نمیذارن
    اینجا سرعت باز vdsl و ftth موقت است، فن و تجهیزات جدید است و فعلا کارمندان مخابرات بلد نیستند ، بلاخره اینجا هم تنظیم به سرعت خریداری شده یاد میگیرن و مثل خارج دقیقا روی اون سرعت 30 یا 40 یا 100 مگ می‌بندند
    اون موقع کسی نمیره دنبال اذیت و سیم‌کشی ftth برای سرعت 30 یا 50مگ وقتی با همون vdsl 30a تا 300مگ امکان پذیر است
    Last edited by dadash42; 24-12-2020 at 23:12.

6. 3 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

vdsl استاندارد اصلی در اروپا و اکثر کشورهای جهان اول است، ftth عمدتا به دلیل سیم کشی نوری داخل منزل و وابستگی به یک ارائه دهنده ftth کمتر پذیرفته شده.
    نصب و راه اندازی fttn/vdsl بدون کمک فنی ارزان و آسان است، فقط مودم را متصل کنید و اینترنت سریع برای پخش HD و 4k/UHD و انتخاب ISP های مختلف با قابلیت تعویض بین آنها بدون داشتن قرارداد طولانی مدت دارید.
    فامیلم در چند کشور خارج همه vdsl دارند و راضی هستند
    در خارج اتصال ftth شامل قرارداد چند ساله با یک ارائه دهنده با سرویس و قیمتهای غیر رقابتی شبیه به ایران است
    تازگی شرکتهایی مثل vodaphone, telekom, O2, virgin شروع به ارائه ftth کردند ولی اکثر مشتریان حوصله تعویض ندارند، قیمتها بالاترند و سرعت ارائه شده فوقش همون 100مگ هست که الان با vdsl دارن، خارج سرعت خط را مثل ایران باز نمیذارن

استاندارد اصلی در خارج از ایران مثلا در امریکا کانادا یا اروپا

اینترنت رو کابل تلویزیون هست . مردم عامه و بی سوادشون همه اینترنت کابلی دارن چون همون طور که خودتون گفتید ftth گرونه و اصولا dsl و fttx برای آدمای خوره هست
    مردم عادی شون همه اینترنت کابلی دارن .. اینو که من میگم خودم بودم دیدم میگم . مثلا در شهر ونکوور کانادا همه جا فیبر نیست و خیلی ها هنوز اینترنت کابل تلویزیون دارن

یا در گشور مجارستان ، اینترنت کابل تلویزیون خیلی محبوبه

جاهایی هم هستن مثل سوئد نروژ فنلاند و امثالهم که فیبر اکتیو میدن Active ، که تا 10 گیگ و بیشتر ساپورت میکنه

8. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

درسته کشورها روشهای خودشون را دارند، در آلمان isp telekom از کابل تلویزیون استفاده میکند ولی اکثر مردم بخصوص جوانان به vdsl گرایش پیدا کردهن
    telekom مودم کابل دوکاره تلویزیون و اینترنت خودش را دارد با امکانات بسیار محدود، برای بی سوادها یا نسل قدیم
    فامیلم و دوستان در آلمان، هلند، فرانسه، انگلیس همه vdsl دارند
    باجناق تورنتو کابل تلویزیون

شرکت پخش ماهواه ای SKY در آلمان و انگلیس در سالهای اخیر پخش شبکه هایش را به اینترنت و vdsl منتقل میکنه، مودم مخصوص خودش QBox برای تلویزیون و اینترنت داره و تدریجا بشقاب ماهواره و گیرنده ها از چشم افتادند. با اینترنت مشتری میتونه هم زمان چندین کانال دورور خانه با wireless پخش و ضبط کنه، با بشقاب فقط یکی
    Last edited by dadash42; 25-12-2020 at 00:08.

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

مودم های vdsl دیلینک اونایی که در ایران هست بدرد نمیخورن.
    بخصوص مدل ۲۸۷۷ al

ممنون
    اماده سرویس دهی هم شده؟

والا دیگه پیگیرش نشدم ببینم سرویس میدن یا نه

فعلا که درگیر آسیاتریم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

یکی از دوستان داشت میگفت اگر سرویس مثلا 30 میگش رو خرید کنی تا 40 میگ تو دانلود بهت میده درسته همچین چیزی ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

یکی از دوستان داشت میگفت اگر سرویس مثلا 30 میگش رو خرید کنی تا 40 میگ تو دانلود بهت میده درسته همچین چیزی ؟

ایران سرعت vdsl و ftth موقتاً باز هست، فن و تجهیزات جدیده و فعلا کارمندان مخابرات بلد نیستند تنظیم کنن، بلاخره اینجا هم تنظیم به سرعت خریداری شده یاد میگیرن و مثل خارج دقیقا روی اون سرعت 30 یا 40 یا 100 مگ می‌بندند
    اون موقع کسی نمیره دنبال اذیت و سیم‌کشی ftth برای سرعت 30 یا 50مگ وقتی با همون vdsl 30a تا 300مگ امکان پذیر است

13. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

البته اضافه کنم خیلی تجهیزات Vdsl که اول تو ایران (تهران) نصب شد ، vdsl 1 بود .

که نتایج تست سرعت را هم تو همین فروم گذاشتن 40 تا 50 مگ حداکثر بیشتر نبود . حتی اگه به کافو چسبیده بودن

-------------------

سرعت 300 مگ مال VDSL2+ هست ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2020

پيش فرض

دوست عزیز ،
    اگر به شما گفتن به تک واحد نمیدیم ، میتونید سبیل پیمان کار مخابرات را چرب کنید . من همین کاررو کردم. اونا با مسئول فیبر مخابرات رفیق اند و کارتون را راه میندازن

خود من رفتم مخابرات اول یه خانومه بهم گفت : خب ، شما چند پول به حساب ما ریختید ؟! بعد خانومه بغل دستی ش گفت چند تا واحد تو مجتمع تون تانوما میخوان ؟

منم گفتم هر 5 تا واحد را فیبر کشی کردیم .. کارم راه افتاد

vdsl برای خانومای خونه داره که که نمیخوان عمله سیم کش بیاد تو خونه شون فیبر بکشه فیوژن کنه

میخوان مودم اقساطی vdsl مخابرات را بگیرن رو قسط بدن بشینن با سرعت 40 مگ ، خزبلات شهاب حسینی را در فیلیمو تماشا کنند.

الان مثلا در کلانشهر تبریز دارن کانال های زیر زمینی برای ftth میکشن که اصولی بدن به مردم
    یا در امریکا که مثل ما پول تلف نمیکنن vdsl اصلا طرفدار نداره و اگه نخوان تو خونه فیبر بکشن دم در CPE میزنن با کابل شبکه میارن تو خونه پخش میکنن

مثل اون ضرب المثل انگلیسی که میگه ما انگلیسی ها هنوز اونقدر پولدار نیستیم که جنس بنجل ارزون بخریم
    آذری جهرمی با Vdsl فقط بودجه مملکت را تلف میکنه و برای خودش اسم در میکنه ..
    فعلا خودت بذار جوش فبوژنت یه ماه ازش بگذره خشک بشه بعد نظریه پردازی کن VDSL برا زن خونه داره FTTH برا زن بارداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •