تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 225 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نه من ثبت نام نکردم 2020 هم نمی دونست گفت برین مرکز مخابراتی فکر نکنم حالا حالاها نشه حرکتی زد
    Last edited by jjjan; 24-04-2017 at 07:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من امروز رفتم مرکز مخابراتی
    گفتند فعلا به یک مشترک نمیتونیم خدمات بدیم و باید حداقل در ساختمان شما 4 نفر تقاضا بدند. یا ساختمان های کناری شما. گفتند فعلا آدرس شما رو ثبت میکنیم که در آینده اگر انفرادی شد به شما هم vdsl بدیم. گفتند هزینه مودم بعلاوه نصب برای هر خانه هم میشه حدود 500 هزار تومن. که شامل هزینه مودم میشه.
    چیزی که من فهمیدم این هست که مثلا مرکز مخابراتی قدس در 24 نقطه کافو نوری دارد و چون در خیلی از کوچه ها کابل نوری ندارند در ابتدا برای اینکه صرفه اقتصادی داشته باشد فقط کوچه هایی که تقاضا بیشتری دارد را نصب میکنند. در آینده خیلی راحت تر میتونید از این خدمات استفاده کنید چون مثلا یک ساختمان در کوچه این سرویس را دارد و خیلی راحت میتونند برای شما هم وصل کنند.
    من متوجه نشدم اون هزینه 200 هزار تومن اضافی برای چی هست
    ضمنا مخابرات گفت در آینده کلا adsl حذف میشود و بر بستر فیبر نوری خدمات میدند.
    درست و غلط این اطلاعات که به من دادند رو نمیدونم.

3. 2 کاربر از madx22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ضمنا از من کروکی خانه رو خواستند که مختصات جی پی اس ثبت کنند. فکر میکنم بر اساس تراکم درخواست ها در هر منطقه الویت بندی میکنند

5. 2 کاربر از madx22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من امروز رفتم مرکز مخابراتی
    گفتند فعلا به یک مشترک نمیتونیم خدمات بدیم و باید حداقل در ساختمان شما 4 نفر تقاضا بدند. یا ساختمان های کناری شما. گفتند فعلا آدرس شما رو ثبت میکنیم که در آینده اگر انفرادی شد به شما هم vdsl بدیم. گفتند هزینه مودم بعلاوه نصب برای هر خانه هم میشه حدود 500 هزار تومن. که شامل هزینه مودم میشه.
    چیزی که من فهمیدم این هست که مثلا مرکز مخابراتی قدس در 24 نقطه کافو نوری دارد و چون در خیلی از کوچه ها کابل نوری ندارند در ابتدا برای اینکه صرفه اقتصادی داشته باشد فقط کوچه هایی که تقاضا بیشتری دارد را نصب میکنند. در آینده خیلی راحت تر میتونید از این خدمات استفاده کنید چون مثلا یک ساختمان در کوچه این سرویس را دارد و خیلی راحت میتونند برای شما هم وصل کنند.
    من متوجه نشدم اون هزینه 200 هزار تومن اضافی برای چی هست
    ضمنا مخابرات گفت در آینده کلا adsl حذف میشود و بر بستر فیبر نوری خدمات میدند.
    درست و غلط این اطلاعات که به من دادند رو نمیدونم.
    شما مركز مخابراتى قدس رفتين..؟!! همون كه تو امير آباده..؟!! ما هم همون مركز مخابراتى هستيم! خونه تون كجاست شما..؟!!

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

وضعیت ثبت نام و سرویس ها مشخص شده ؟
    من زنگ زدم 2020 گفتن اصلا ftth ثبت نام نداریم
    VDSL هم گفتن ثبت نام میکنیم ما و ارجاع میدیم مرکز مخابراتیتون و اونا میگن میشه یا نه و بقیه ماجرا....
    اکثر پلن ها رو هم گفت ثبت نام نداره!
    کسی تو مرکز سلمان فارسی هست که دنبال VDSL و FTTH باشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mntkal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    عجیبه!

14

کسی میدونه منظور از "دوره"-که تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشتن- چیه؟؟
    -فکر کنم منظورشون از یک دوره فاصله بین دو قبض هست که میشه 2 ماه، یعنی باید حجم رو تقسیم بر 2 کرد و منظور از مبلغ سرویس رو مطئمن نیستم ولی احتمالا اونم برای هر دوره است که یکم گرون در میاد و هم قیمت 4جی و بیشتر میشه.
    و سوال دیگه اینکه طبق اون چیزی که تو این 14 صفحه خوندم دقیقا نفهمیدم من خط VDSL بخوام بگیرم چند تومن هزینه راه اندازی باید بدم؟ چیزی که سایت مخابرات نوشته "حق اتصال هر خط تلفن جدید ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد." یعنی برای VDSL یک 100 تومن هزینه راه اندازی میخوان به اضافه هزینه بابت خود بسته اینترنت؟
    اون 600-700 که بچه ها میگن پیش میگیرن برای VDSL هست یا FTTH ؟ یکی لطفا شفاف سازی کنه من قاطی کردم.
    بعد این تانوما(FTTH) افتتاح شده ولی لیست تعرفه نداره؟ چجوری میشه؟
    قضیه مودم اجباری چیه؟

در اخر اینکه من نزدیک مرکز کاشانی-فردوسی ام. الان 4G ایرانسل دارم میگیرم. سرعت دانلود اخیرا توی پیک مصرف شدیدا کم میشه(در حد دایل اپ!)، فکر کنم دست زیاد شده دیگه وقت رفتنه! سرعت دانلود 2-8 صبح هم که به نصف قبل رسیده(از بالای 4 به حدود 2 مگ اونم با نوسان زیاد سرعت) هر ماه حدود 150 گیگ مصرف میکنم حساب کردم حدود 110 تومن دارم هزینه میدم یعنی فکر میکنم اگر VDSL بگیرم در هزینه هام افزایش محسوسی رخ میده؛ در عوض مزیتش اینه: پینگ بسیار بهتر، سرعت بالاتر.
    Last edited by mntkal; 01-05-2017 at 04:21. دليل: معنی دوره رو فهمیدم!

داره خودمونی میشه kamkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کسی میدونه منظور از "دوره"-که تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشتن- چیه دقیقا؟ یک ماهه، فاصله بین دو قبض تلفنه(که دقیقا نمیدونم چند روزه)، یا منظور مدت قرارداده(یک ساله، دوساله)؟
    و سوال دیگه اینکه طبق اون چیزی که تو این 14 صفحه خوندم دقیقا نفهمیدم من خط VDSL بخوام بگیرم چند تومن هزینه راه اندازی باید بدم؟ چیزی که سایت مخابرات نوشته "حق اتصال هر خط تلفن جدید ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال می باشد." یعنی برای VDSL یک 100 تومن هزینه راه اندازی میخوان به اضافه هزینه بابت خود بسته اینترنت؟
    اون 600-700 که بچه ها میگن پیش میگیرن برای VDSL هست یا FTTH ؟ یکی لطفا شفاف سازی کنه من قاطی کردم.

در اخر اینکه من نزدیک مرکز کاشانی-فردوسی ام. الان 4G ایرانسل دارم میگیرم. سرعت دانلود اخیرا توی پیک مصرف شدیدا کم میشه(در حد دایل اپ!). سرعت دانلود 2-8 صبح هم که به نصف قبل رسیده(از بالای 4 به حدود 2 مگ اونم با نوسان زیاد سرعت) هر ماه حدود 150 گیگ مصرف میکنم حساب کردم حدود 110 تومن دارم هزینه میدم یعنی فکر میکنم اگر VDSL بگیرم در هزینه هام تغییر محسوسی رخ نمیده؛ در عوض مزیتش اینه: پینگ بسیار بهتر، سرعت بالاتر و امکان دانلود در هر موقع از روز.
    باور کن خود مخابرات هم جواب این سوالا رو نمیدونه و اصلا معلوم نیست دارن چی کار میکنن.
    خودشون هنوز خبر ندارن vdsl دارن راه میندازن یا ftth، هزینه هایی هم که در صفحات قبل گفتیم از اطلاعیه های خود مخابرات بود، اما برای هیچ کس راه اندازی نکردن.
    من اواخر اسفند ثبت نام کردم، منتظر تماس مخابرات بودم، اون وقت متوجه شدم دیروز تازه فاز ۱ این طرح افتتاح شده!!!!

10. 2 کاربر از kamkar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم
    الان تو کشورای پیشرفته اینترنت سیمی و خانگی VDSL شده و ADSL منسوخ شده؟
    در واقع VDSL نوع پیشرفته تره ADSL هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خب دوستان من امروز دوباره رفتم مخابرات و پیگیر ثبتنام قبلیم شدم ...
    مطلبی که دستم اومد اینه که VDSL به هیچ عنوان صرفه اقتصادی برای مخابرات نداره بنابراین اصلا تو فکر ثبتنام انفرادی و حتی چند نفری نباشید . بدلیل اینکه یه تجهیزات زیرساختی رو باید خود مخابرات نصب کنه تا به شما سرویس بده و این مساله شدیدا هزینه بره.
    مگر اینکه مجتمع تجاری یا برج مسکونی آنچنانی با N تا واحد باشه که احتمال سود آوری داشته باشه در آینده براشون.
    مثلا سمت ما برای تیراژه امکانش پیاده شده ...

بنابراین با VDSL نیومده خداحافظی کردم .

اما تانوما یا همون FTTH .
    برای آپارتمانهای مسکونی هم برخلاف VDSL میان راه اندازی میکنن به شرطیکه حداقل 10 متقاضی داشته باشه و خیلی زود میان فیبرکشی میکنن و هزینه اش هم طبق تعرفه نقد یا اقساط دریافت میشه.
    مودم هم 350 تومن قیمتشه ...
    اما متاسفانه اون آفری که که تو تبلیغ یکی از سرویس های تانوما اومده سرعت 16 تا 100 مگابیت و هر ماه یک هفته اینترنت رایگان ، متاسفانه مربوط به FTTH نمیشه و مربوط به VDSL میشه .
    با توجه به این نکته و همچنین هزینه اولیه بالایی که در میاد ...

13. 11 کاربر از essien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

سلام

من امروز زنگ زدم 2020 گفتن که از 2 روز پیش شروع کردن به ثبت نام که هم VDSL میدن و هم FTTH . (هفته پیش زنگیدم ، FTTH گفتن اصلا ثبت نام نمیکنیم)
    تمام طرح ها هم برای هردو سرویس هستش و قابل استفاده، شما میتونید انتخاب کنید اما خب هزینه FTTH زیاد تر هستش.(هزینه اولیه نصب)
    الان سرویس الماس 1 هم فعال هستش و هم به FTTH میدن و هم به VDSL.
    من برای خودم FTTH ثبت نام کردم و حتی خودشون الماس 1 رو پیشنهاد دادن ولی واسه مشکلات سیستم اکانتینگ مخابرات و بسته های ارزون تر و خیال راحت تر من زمرد 1 رو برداشتم.(الماس 1 پس پرداخت هست)
    الان الماس 2و 3 فعال نیستش اما خب گفتن فعال که بشه مشکلی نیستش و میشه سرویس های دیگه رو انتخاب کرد و تغییر توی تجهیزات لازم نیستش.
    هزینه نصب و راه اندازی VDSL حدود 300 تومان هستش.
    هزینه نصب و راه اندازی FTTH بین 200 تا 600 هزارتومان به صورت حدودی هستش و البته هزینه فیبر از سرساختمان تا واحد به عهده درخواست کننده هستش.

گفتن امکان سنجی VDSL حدود 2 روز طول میکشه اما فیبر ممکنه بیشتر بشه و بعد از 2 روز اگه خبری ندادیم تماس بگیرین.
    کلا هر روز یک برنامه ای هستش باید دید که چی میشه و چیکار میکنن
    Last edited by ase_pase; 29-04-2017 at 13:26.

15. 5 کاربر از ase_pase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •