تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 132 از 225 اولاول ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,311 به 1,320 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

تنظیمات رو دقیقاً مثل همین لینک بالا انجام داده ام ولی وصل نمیشه.
    توی صفحه تنظیمات DSL حالت های مختلف رو که تست میکنم تو بعضیاش چراغ اینترنت قرمز میشه تو بعضیاش فقط گهگاهی چند تا چشمک میزنه و در هر دو حالت وصل نمیشه. رو بعضیاش سرعت Upstream میره رو 2048. تنظیمات صفحه DSL باید به چه صورت باشه؟ میتونید اسکرین شات ازش بدید یا بفرمایید کدوم ها تیک داشته باشه؟

با توجه به اینکه میشه دومین مودم که روی این خط داره ست میشه (البته منظورم همزمان نیست!) تو 2-1 تا از نظرات دیجی کالا خوندم که اگه مودم رو بعد از مودم دیگه ای دارید روی خط ست میکنید، باید از مخابرات بخواید که پورت رو ریست کنه چون روی مک آدرس مودم قبلی قفل شده و نمیذاره مودم جدید وصل بشه. نظرتون چیه؟
    باید زنگ بزنید مخابرات و بگید مودم جدید وصل کردم به خط تا اطلاعات مودم قبلی رو از روی خط شما بردارن.

2. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

ممنون میشم چند نفر از دوستانی که VDSL دارند لطفا از 4.2.2.4 پینگ بگیرند.

همجنین شهر و سرعت و مودم رو ذکر کنید .

با تشکر

????????????????????????????????????????????????

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

این حالت bridge چه مزیت هایی داره؟
    اولین مزیتش اینه که یه مرحله کمتر nat انجام مبشه ...
    دومین مزیتش اینه که دیگه مودم توی routing دستی وارد نمیکنه و همه چیز رو روتر من کنترل میکنه ...
    سوم اینکه مزایای امنیتی هم داره مثلا اگر فریمور مودم یه باگی exploit ای چیزی داشته باشه احتمال سو استفاده ازش کمتر میشه ...
    برای بیشتر افراد که حتی روتر جدا ندارن استفاده از bridge شاید خیلی توجیحی نداشته باشه ولی برای من خیلی مهم هست که مودم روی bridge باشه ...

5. این کاربر از crash00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

تنظیمات رو دقیقاً مثل همین لینک بالا انجام داده ام ولی وصل نمیشه.
    توی صفحه تنظیمات DSL حالت های مختلف رو که تست میکنم تو بعضیاش چراغ اینترنت قرمز میشه تو بعضیاش فقط گهگاهی چند تا چشمک میزنه و در هر دو حالت وصل نمیشه. رو بعضیاش سرعت Upstream میره رو 2048. تنظیمات صفحه DSL باید به چه صورت باشه؟ میتونید اسکرین شات ازش بدید یا بفرمایید کدوم ها تیک داشته باشه؟

با توجه به اینکه میشه دومین مودم که روی این خط داره ست میشه (البته منظورم همزمان نیست!) تو 2-1 تا از نظرات دیجی کالا خوندم که اگه مودم رو بعد از مودم دیگه ای دارید روی خط ست میکنید، باید از مخابرات بخواید که پورت رو ریست کنه چون روی مک آدرس مودم قبلی قفل شده و نمیذاره مودم جدید وصل بشه. نظرتون چیه؟
    کاکو تمام تنظیمات رو تیک بزن خودش رو بهترینش وصل میشه فقط اگر annex m برات فعاله و نمیخوای برش دار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

کسی اینجا با انتخاب vdsl در نظر سنجی داخل پنل براش vdsl فعال کردن؟
    برای من کم کم داره میشه یکماه و هنوز خبری نیست

8. این کاربر از sina.sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام.قرار هم نیست خبری بشه. فقط یک نظر سنجی که ببینن تو هر محل چه تعداد درخواست دادن اگه خیلی تقاضا زیاد بود تو برنامه قرار بگیره . حالا۶ ماه دیگه یا یکی دوسال دیگه به نتیجه برسه.مگه اینکه تو بخشی از شهرهای جدید مثل پردیس و مناطقی مثل ۲۲ باشید که کلی مجتمع تازه ساخته شده از قبل فیبر کشی ها شده و فقط نصب کافو نوری مونده باشه.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

10. 2 کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خط من وقتی ADSL بود SNR یا همون نویزم بالای 30 بود از زمانی که VDSL شده SNR من شده عدد 6 که خیلی پایین هست و گاهی باعث قطعی خطم میشه ولی افت سرعت ندارم .زنگ زدم 2020 گفت خطت روی 100 مگ بسته شده گذاشت روی 80 مگ گفت نویزت کم میشه ولی بازم SNR من همون 6 هست که گاهی باعث قطعی میشه نمیدونم چه کنم از سیم کشی ساختمان هم اطمینان دارم چون پارسال سیم کشی عوض شده مودم بردم دم در حیاط مستقیم وصل کردم به خط دیدم باز هم SNR پایین هست نمیدونم دیگه چه کار کنم کسی پیشنهادی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

خط من وقتی ADSL بود SNR یا همون نویزم بالای 30 بود از زمانی که VDSL شده SNR من شده عدد 6 که خیلی پایین هست و گاهی باعث قطعی خطم میشه ولی افت سرعت ندارم .زنگ زدم 2020 گفت خطت روی 100 مگ بسته شده گذاشت روی 80 مگ گفت نویزت کم میشه ولی بازم SNR من همون 6 هست که گاهی باعث قطعی میشه نمیدونم چه کنم از سیم کشی ساختمان هم اطمینان دارم چون پارسال سیم کشی عوض شده مودم بردم دم در حیاط مستقیم وصل کردم به خط دیدم باز هم SNR پایین هست نمیدونم دیگه چه کار کنم کسی پیشنهادی داره؟
    سرعت رو رو کمتر ببند

Sent from my G8342 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سرعت رو رو کمتر ببند
    Sent from my G8342 using Tapatalk
    والا من سرعت 16 مگ گرفتم ولی خطم باز بود تا 100 مگ برای همینم وقتی زنگ زدم 2020 خودم گفتم برازش روی 80 مگ ولی بازم snr پایین هست نمی دونم میترسم زنگ بزنم بگم بزاه روی 50 مگ افت سرعت پیدا کنم چون الان با اینکه من سرویس 16 مگ انتخاب کردم ولی سرعتم بازه تا 50 هم میره نمیدونم چه کار کنم این snr پایین و قطعی روی مخ هست

14. این کاربر از hosein_artist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

والا من سرعت 16 مگ گرفتم ولی خطم باز بود تا 100 مگ برای همینم وقتی زنگ زدم 2020 خودم گفتم برازش روی 80 مگ ولی بازم snr پایین هست نمی دونم میترسم زنگ بزنم بگم بزاه روی 50 مگ افت سرعت پیدا کنم چون الان با اینکه من سرویس 16 مگ انتخاب کردم ولی سرعتم بازه تا 50 هم میره نمیدونم چه کار کنم این snr پایین و قطعی روی مخ هست
    یه splitter که نذاشتی؟ مودم vdsl باید تنها بدون splitter مستقیم به پریز تلفن وصل شه
    تلفن با splitter به پریز تلفن دیگر وصل میشه

16. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •