تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 225 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه mahsmahs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شما منزل سمت پردیس و بومهن هست؟
    Last edited by mahsmahs; 27-05-2020 at 02:58.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دقیقا من که زیر بار نرفتم.ینی مخابرات گیگت تموم بشه نمیشه سرویس رو باطل کرد دوباره طرح خرید به جای اینکه گیگ جدا بخری؟
    مخابرات در پنل اینترنتی قسمت تغییر طرح داره. محاسبه میکنه چقدر از طرحی قبلی چقدر طلب دارید، به پنل تون اضافه میشه و بقیه اش رو هم که باید پرداخت کنید.

3. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

مخابرات در پنل اینترنتی قسمت تغییر طرح داره. محاسبه میکنه چقدر از طرحی قبلی چقدر طلب دارید، به پنل تون اضافه میشه و بقیه اش رو هم که باید پرداخت کنید.
    این مال زمانی هست که شما از حجمتون چیزی باقی مونده باشه ولی به محض این که حجم صفر بشه امکان تغییر سرویس رو میبندن من دقیقا همین بلا سرم اومد من 7_8 گیگ از حجمم مونده بود و دیدم میشه تغییر سرویس داد (همین که شما میگی) با خودم گفتم این 7_8 گیگ رو هم استفاده کنم بعد تغییر سرویس بدم که حجمم هدر نره ولی وقتی تموم شد یهو با بیلاخ مخابرات رو به رو شدم و محکوم به خرید ترافیک اضافه شدم.

5. این کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

نگاهی به مشخصات Dslam زایکسل :

IES-6000 Series
    12 پورت 1152/768، 17 اسلات عمودی به همراه حداکثر میزان ساختار بندی یک کارت MSC و 16 کارت لاین
    رابط‌های کاربری با امکان خدمات‌دهی چندگانه شامل ADSL2، ADSL2+ , G.SHDSL.bis, VDSL2 و VOIP (SIP & H.248) , FE و E1 IMA مبتنی بر فیبر
    آپ‌لینک‌های 10 گیگابایتی اترنت جهت ارائه رابط‌های کاربری غیرقابل انسداد در شبکه
    QoS جامع جهت افزایش تجربیات کاربر در خصوص اجرای سه گانه
    نسخه‌های یک، دو و سه IGMP snooping که موفقیت آن به اثبات رسیده است و پراکسی جهت راه اندازی تلویزیون آی پی یا IPTV
    ACL تغییرپذیر، VLAN مجهز به DHCP و جعل سازی آدرس های Anti-IP/MAC جهت جلوگیری از حملات مخرب
    مشخصه‌های DHCP option 82 و PPPoE IA از اختصاص آدرس‌های چندکاربردی IP پشتیبانی می‌نمایند
    مناسب برای مراکز با مشترک زیاد
    قابلیت سرویس‌دهی به ۱۱۵۲ کاربر ADSL

DSL Compliant
    ADSL: G.992.1 Annex A, G.992.3 Annex A, G.992.5 Annex A
    G.992.1 Annex B, G.992.3 Annex B, G.992.5 Annex B
    Support G.992.3 and G.992.5 Spectral Mask
    Support Annex M and Annex L in G.992.3 and G.992.5
    Support EOC and Overhead Channel Access
    Support the latency path function
    Support loop diagnostic function specified
    Support the power management capability
    Support the capability of the Seamless Rate Adaptation (SRA) on-line configuration
    Single and dual end loop test
    G.998.1 port bonding
    SHDSL: G.991.2, G.991.2.bis, G.998.1
    VDSL2: G.993.2, G.994.1, G.997.1.

7. 6 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اینکه بشه طرح رو پیش از پایان زمان تعویض کرد به سرویسی که خریداری شده بستگی داره. مثلا مودم رایگان رو روی طرح های بلند مدت میدن (یا قبلا که میدادند) همین مودم 301 که میگیم آشغال هست قیمتش 300_400 تومنه مثلا من برم این طرح رو پس پرداخت بگیرم و بعد از یکی دوماه بگم میخوام عوص کنم معلومه که نمی‌گذارند. این چیزها رو دقت کنید در شرایط خرید اعلام می‌کنند مثلا من اخیرا طرح کمپین ماندگار رو گرفتم دقیقا نوشته بود که اگر پیش پرداخت بگیرید همه ترافیک یکجا دراختیار قرار میگیره و در صورت اتمام ترافیک هم امکان خرید ترافیک اضافه وجود داره هم امکان تعویض طرح وجود داره اما اگر پس پرداخت بگیرید ترافیک ماه به ماه میدن و درصورت اتمام ترافیک فقط امکان خرید ترافیک اضافه وجود داره نه تغییر طرح. دوستان یک سوالی هم اگه ممکنه پاسخ بدن من قبلا با برنامه Tapatalk اینجا میومدم. الان چند ماهی هست که بهیچ عنوان با vpn یا بدون اون از طریق این برنامه نمیتونم وارد اکانتم بشم لاگین کنم و درنتیجه کامنت بگذارم. آیا شمام چنین مشکلی دارید ایراد از سایت هست یا از سمت من هست؟

9. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

امروز از شاتل اومدن از کافوی مسی قدیمی تا فیبر لوله گذاشتن
    گفت تا یک هفته دیگه شاتل وصل میشه (منطقه مخابراتی مالک اشتر قم) حداقل هم 200 پورت روی این کافو ها که عکسش رو گذاشتم نصب میکنن تجهیزات هم مربوط به زایکسل هست
    مخابرات و شرکت های دیگه هم از تجهیزات شاتل استفاده میکنن تو بعضی نقاط (که به گفته مهندسی که اونجا بود بهتره برای مشتری ، مخابرات کوتاه مدت نگاه میکنه و تجهیزات بی کیفیت میبنده ) و اجاره میده شاتل

11. 11 کاربر از Aleghafoor1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

گفت تا یک هفته دیگه شاتل وصل میشه (منطقه مخابراتی مالک اشتر قم) حداقل هم 200 پورت روی این کافو ها که عکسش رو گذاشتم نصب میکنن تجهیزات هم مربوط به زایکسل هست
    مخابرات و شرکت های دیگه هم از تجهیزات شاتل استفاده میکنن تو بعضی نقاط (که به گفته مهندسی که اونجا بود بهتره برای مشتری ، مخابرات کوتاه مدت نگاه میکنه و تجهیزات بی کیفیت میبنده ) و اجاره میده شاتل

شما کدوم منطقه هستی ؟

13. این کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

همینکه فاصله میذارن بین کافوی pots قدیمی و کافو نوری نشون میده کارشون درسته
    کافو نوری ما چسبیده بقل کافو pots قدیمی , ارتباط تلفنی تو کافو pots روی خط vdsl اختلال ایجاد میکنه, هنوزم حل نشده
    مثل اینکه راه حلش اینه, فاصله چند متری

یه تذکر به مهندسین کافونوری, درهای محکم با لولا های درونی و قفل های زد سرقت نصب کنید, سال قبل سارقان با فرز تجهیزات کافونوری ما را دزدیدن
    Last edited by dadash42; 17-04-2020 at 11:38.

15. 6 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

مالک اشتر هستم

پرسیدم اکیپ شما کجا ها دستشه گفت 15 خرداد، انقلاب ، عماریاسر ، نوبهار ، سمت رودخونه هم هست
    Last edited by Aleghafoor1; 17-04-2020 at 11:53.

17. 2 کاربر از Aleghafoor1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

همینکه فاصله میذارن بین کافوی pots قدیمی و کافو نوری نشون میده کارشون درسته
    کافو نوری ما چسبیده بقل کافو pots قدیمی , ارتباط تلفنی تو کافو pots روی خط vdsl اختلال ایجاد میکنه, هنوزم حل نشده
    مثل اینکه راه حلش اینه, فاصله چند متری
    پس علت این فاصله اینه ؟ اتفاقا اون سمت خیابون فاصله ی دو برابر داره که من اومده بود تو ذهنم علت این فاصله چیه

تیم خیلی حرفه ای هست ، خیلی هم مهندس اومده یه مهندس اومده کارش متر کردنه ، یه چرخ گرفته دستش متر میکنه ، پرسیدم چرا گفت واسه کابل ها و تجهیزات

Last edited by Aleghafoor1; 17-04-2020 at 14:22.

19. 5 کاربر از Aleghafoor1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •