تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 225 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

سلام،ایشالا که پینگش خوبه،پینگ و پهنای باند یه نسبت لگاریتمی دارن هر چی پهنای باند بره بالاتر به صورت لگاریتمی پینگ میاد پایین ولی میگم یه حالت حدی داره شما هیچوقت به صفر نمیرسید

اقایون من درست فکر میکنم که عکس بالا. مربوط به باکس فیبر نوری هست؟از اینا فیبر میکشن تا در خونه؟؟درست حدس میزنم؟تازه یه سه ماهه اینارو نصب میکنن و جدیدا دقت کردم تقریبا مطمینم که اون کابل فیبر نوری هست چون کابل 50. زوج کلفت تره و روشم خط زرد نداره،اون زمان هم که اومده بودن فیبر کافورو فیوژن کنن من یادمه دورش خط زرد داشت. خود این کابل داخلش یه دسته فیبر بود،از اینا پر شده تو مناطق مرکزی تهزان و. حتی حومه شهر این عکسو تو خیابان نجات الهی بالاتر از طالقانی گرفتم

یه درد و دل اینکه صبح ماشینمو دزد زد....خدارو شکر وسیله انچنانی نبرده ولی خیلی سوختم،هیچی تو ماشین نذارید دزدا رحم ندارن حتما ذرارو ببندید به ریموت دزدگیر اعتباری نیست

2. 8 کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز

چند تا سوال داشتم

1- من دقیقآ متوجه نشدم الان شما سرویسی رو خریدین که سرعت دانلودش تقریبآ 120 مگابایت هستش ؟
    2-این سرعت رو قراره به صورت اشتراکی بدن یا واقعآ همین سرعت رو فقط به شرکت شما میدن؟
    3-هزینه این سرویس سالانه با 500 گیگ حجم کلآ شد 1.400 ؟ یعنی کل پرداختی شما با حجم و دستگاه و .. شد 1.400 ؟
    4-این سرعت رو فقط به شرکت ها میدن یا منازل هم میدن ؟
    5-تعرفه های اینترنت vdsl کجاست ما ببینیم ؟ منظورم تعرفه های سایت مخابرات تهران هستش .

با تشکر
    1-کارشناسشون که گفت تا 1 گیگا بیت یا همون 128 مگابایت جلوش بازی چون حجمی خریدی.وگرنه سرویسهای نامحدودش 1 گیگ ماهیی 27 میلیون درمیومد.البته 1 گیگ بیشتر به ضرر خودمه چون هر بار که تست سرعت بگیرم 1 گیگ حجمم میپره
    2-نه گفتن فقط مال خودته و اشتراکی نیست و مال شرکته.و به همین دلیل ماهیانه 60 تومن پول آبنمان باید بدم
    3-این 1400 رو فقط مال سرویس حجمی 500 گیگ هستش و مودم و کابل کشی رو رایگان بهم میدن(البته منطقه آزاد تقبل کرده هزینه اینا رو وگرنه باید 600 برا مودم و 15 تومن هم واسه کابل کشی میدادم)
    4-اون فرمی رو که پر کردم مال شرکت بود و واسه منازل در جریان نیستم
    5-والا هر چی گشتم تو نت ندیدم ولی از برگ تعرفع خود مرکز مخابراتی عکس میگیرم میزارم همینجا

4. 3 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

1-کارشناسشون که گفت تا 1 گیگا بیت یا همون 128 مگابایت جلوش بازی چون حجمی خریدی.وگرنه سرویسهای نامحدودش 1 گیگ ماهیی 27 میلیون درمیومد.البته 1 گیگ بیشتر به ضرر خودمه چون هر بار که تست سرعت بگیرم 1 گیگ حجمم میپره
    2-نه گفتن فقط مال خودته و اشتراکی نیست و مال شرکته.و به همین دلیل ماهیانه 60 تومن پول آبنمان باید بدم
    3-این 1400 رو فقط مال سرویس حجمی 500 گیگ هستش و مودم و کابل کشی رو رایگان بهم میدن(البته منطقه آزاد تقبل کرده هزینه اینا رو وگرنه باید 600 برا مودم و 15 تومن هم واسه کابل کشی میدادم)
    4-اون فرمی رو که پر کردم مال شرکت بود و واسه منازل در جریان نیستم
    5-والا هر چی گشتم تو نت ندیدم ولی از برگ تعرفع خود مرکز مخابراتی عکس میگیرم میزارم همینجا
    ممنون از پاسختون

با این وجود برای شما فقط هزینه رایگان بوده پس اگه کاربران خانگی بخوان از این سرویس استفاده کنن

باید هزینه زیادی رو بابت کابل کشی بدن.من با 2020 تماس گرفتم ولی گفتش ما مناطق تحت پوشش رو نمیدونیم

باید اطلاعاتتون رو ثبت کنیم بعدآ باهاتون تماس میگیریم به من تعرفه زمرد رو پیشنهاد داد من گفتم تعرفه الماس رو میخوام

گفتش بخشنامش هنوز نیومده ،
    منظقه ما خطوط تلفن فیبر نوری هست. بعلاوه من چند وقت پیش میخواستم ADSL بگیریم از آسیاتک ، به دلیل اینکه خطوط فیبر نوری بود نتونستن ارائه بدن.
    Last edited by post98; 14-03-2017 at 23:27.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

^^ این عکس بالا دوست عزیز فیبر رو به حلبی آباد رسوندن ؟

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

البته اسم تاپیک vdsl هستش ولی مخابرات گفته این سرویسی که میدن بهم FTTH هستش

8. این کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farid_givehchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    غربی ترین نقطه طهران

پيش فرض

البته اسم تاپیک vdsl هستش ولی مخابرات گفته این سرویسی که میدن بهم FTTH هستش
    من فکر میکنم برای FTTH تاپیک جدا لازم نباشه و همینجا با VDSL پیگیری بشه بهتره چون تقریبا از یک خانواده هستن

عکس هم مربوط به دیوار بین 2 تا مغازه هست و تا بالای خیابان نجات الهی چند تا دیگه هم دیدم روی دیوار ملی مهندسی و ساختمان نفت هم دیدم کنار کافو بود
    Last edited by farid_givehchin; 15-03-2017 at 08:46.

10. 5 کاربر از farid_givehchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    منم 4 سال نت مخابرات دارم 512 نا محدود الان دیگه ارائه نمیده ( یعنی خعلی وقته ) ولی برای ما تغییر نکرده ماهی 20 تومن که پس پرداخت بعد از دوماه روی قبض 40 تومن میدیم
    تا همین اسفند ماه خوب بود من ماهی حدود 50 گیگ دانلودی داشتم با اون نت که سرعت بین 45 تا 57 کیلوبایت بر ثانیه میداد
    اما از اواسط اسفند دیدم سرعت دانلودم شده 18 kb زنگ زدم مخابرات گفتم چی شده فلان اینا .. گفتن سیستم محدودیت قرار دادیم برای نامحدود هامون یعنی من بیشتر از 25 گیگ در ماه استفاده کنم اینترنتم میشه 128 و سرعت دانلود میشه 18 کیلوبایت تا سر ماه که دوباره شارژ بشه برگرده به همون 512 ولی هزینه اضاف تر برای دانلود با سرعت 128 نمیگرن ( یعنی هرچی تونسی بگیر ! )
    برای همین دیگه بعد از 4 سال دانلود با خیال آسوده ( من با مخابرات دانلود میکنم 16/17 ساعت نت ماهیانه از ایرانسل برای وب گردی گیم آنلاین میگیرم ) تصمیم گرفتم تغییر بدم دیگه وقتشه

خلاصه زنگ زدم گفتم vdsl میخوام مروارید 1 که میشه 16 تا 50 مگابایت و ماهیانه 50 گیگ 60 تومن به پشتبیانی گفتم واقعا میدین عاخه از مخابرات بعید سرعت خوب بده گفت بله ارائه میدیم و مشکلی نداریم گفت باید خط خالی کنیم اکه میخواین که قرار شد 5 فروردین به بعد زنگ بزنم ( مملکت یه هفته قبل عید تعطیل تا یک هفته بعد عید ! چه وضعشه )

حالا تاپیک که خوندم دیدم ظاهرا من سفارش بدم تا اردیبشت بلکم بیشتر طور بکشه
    منطقه ما بلوار فردوس سلیمی جهرومی مرکز مخابرات آیت الله کاشانی ته کوچه مون هست فکر کنم احتمال اینکه به ما ارائه ندن کم باشه خیر سرشون نزدیک دیگه !
    فقط نمیدونم vdsl واقعا سرعت 5 مگابایت بر ثانیه دانلود با IDM میده یا نه ! 50 / 9 میشه حداقل 5 مگابایت باید بده دیگه حالا مخابرات میده واقعا سوال اینجاست ؟ یکسال پیش ندیم بعد سرعت دانلود بده 1 مگ !
    در مورد مصرف بیشتر از 50 گیگ در ماهم پرسیدم گفت اگر پس پرداخت باشین گیگی 1200 تومن محاسبه میشه روی قبض میاد

یکی از دوستان درباره ftth و سرعت 1 گیابیت بر ثانیه می گفت یعنی واقعا این سرویس ارائه میدن ؟ هیچی دیگه میشه vps خانگی می تونه یه گیم سرور کانتر بزن رو سیستم خونه اش
    با اون نت میشه دداس کرد

درباره مودم هم یه سرچی زدم من بشخصه مودمی که مخابرات ارائه میده رو ش روش حساب نمیکنم
    یه مودم روتر پیدا کردم ASUS DSL.AC68U که تو ایران نزدیک 950 تا 1 میل قیمتشه
    تو بعضی تاپیکا گفته بودن این مودم برای گرفتن ای پی از سیستم مخابرات مشکل داره و ای پی نمیگیره کسی تجربه استفاده از این مودم داره ؟
    مشخصاتشم اینه سوال دومم اینه الان زده vdsl2 یعنی vdsl معمولی ثاپورت نمیکنه ؟

• Great compatibility
      Compatible with ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber and cable services
    • 150% wider Wi-Fi coverage*
      Three external high-gain antennas with AiRadar universal beamforming for superb Wi-Fi range
    • Intuitive ASUS Router app
      Manage your network anywhere, without needing to boot up a PC
    • Enterprise-grade security for your home network
      ASUS AiProtection with Trend Micro™ for triplestrength network security, plus robust Parental Controls and privacy protection
    • VPN server and client support
      Remotely access your home network through encrypted and private connection
    • Dual WAN ports
      Enjoy more internet bandwidth available via aggregating two WAN connections or set up a backup internet connection for better reliability
    • Multi-purpose USB 3.0 port
      10X-faster data transfers than USB 2.0

12. این کاربر از Dexa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام

کسی نگرفت VDSL ؟

14. این کاربر از post98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kamkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با من که تماس نگرفتند.
    فردا دوباره از طریق ۲۰۲۰ ثبت نام میکنم، شاید اینبار ترتیب اثر دادند.

داره خودمونی میشه kamkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من زنگ زدم 2020 تا دوباره ثبت نام کنم.
    شماره تلفن گرفت، گفت روش ADSL دارید که. باید کنسل کنید.
    من گفتم یه شماره دیگه میخوام که فیبر نوری باشه، این خط مسیه.
    گفت اصلا برای VDSL باید خطتون مسی باشه!!!!
    گفت زنگ بزنید مرکز مخابراتی، اگر ارائه میدن ADSL رو کنسل کنید.
    مرکز مخابراتی هم بعد از 2 ماه اصلا خبر نداده که ارائه میدن یا نه!

وقتی مزخرف جواب میدن آدم باید بهشون چی بگه؟
    چرا ارائه نمیدن؟ باید چی کار کنم؟

------------
    ویرایش:
    دوباره تماس گرفتم و وصل شدم به یه اپراتور دیگه.
    گفت رو خطتون ADSL دارید. منم گفتم خطم مسیه و تو مرکز مخابراتی بهم گفتند باید فیبرنوری باشه تا بهتون سرویس بدیم و یه خط جدید میخوام.
    گفت پس باید از مرکز مخابراتی پیگیری کنید و ما الان نمیتونیم ثبت نام کنیم.

اگر وقت کردم دوباره میرم مرکز مخابراتی ببینم سرویس میدن یا نه.
    Last edited by kamkar; 04-04-2017 at 13:55.

17. 3 کاربر از kamkar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •