تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: این طرف سال سخت افزار بخرم یا بعد از عید؟ یک کیس در حد 1 میلیون

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

12 این طرف سال سخت افزار بخرم یا بعد از عید؟ یک کیس در حد 1 میلیون

سلام

می خوام یه سیستم ساده و معمولی (فقط کیس) برای تماشای فیلم - اینترنت و آفیس تهیه کنم در حد 1 تومن. این طرف سال بخرم یا اون ور سال. می خوام از بازار ایران تو ولیعصر بخرم. فکر کنم بعد از عید همه جنسها گرون تر بشه. این طرف سال انگار بهتره اما چون دم عیده نمی دونم سخت افزار کشیده بالا یا نه.

ممنون

2. این کاربر از Free Spirit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

می خوام یه سیستم ساده و معمولی (فقط کیس) برای تماشای فیلم - اینترنت و آفیس تهیه کنم در حد 1 تومن. این طرف سال بخرم یا اون ور سال. می خوام از بازار ایران تو ولیعصر بخرم. فکر کنم بعد از عید همه جنسها گرون تر بشه. این طرف سال انگار بهتره اما چون دم عیده نمی دونم سخت افزار کشیده بالا یا نه.

ممنون
    بنظرم که نزدیک شب عید بهترین وقت است چون قدرت چانه زنی هم بالا میره.
    در مورد خرید هم پیشنهاد میکنم سایت لیون کامپیوتر و قیمتهایش را بررسی کنی، مدتی قبل بهترین قیمت یک سیستم معمولی را از آن گرفتم.

4. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام متاسفانه در مورد قیمتها هیچ چیز مشخص نیست ولی قیمتها اکثرا صعودی بوده

6. 2 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

نمی دونم سوالم به این قسمت مربوط میشه یا جای دیگه. می خوام بدونم چقدر باید دستمزد به کسی که قراره با من بیاد بازار قطعات رو انتخاب کنه و کیس رو اسمبل کنه باید بدم. آیا درصدی از مبلغ کل قیمت قطعات میشه؟ مثلا اگر کسی یه کیس گرون قیمت 5 - 6 میلیونی جمع کنه با یه کیس 1 تا 1.5 میلیونی باید دستمزد یکسان به طرف بده یا متفاوته؟ من یه کیس 1 تا 1.5 میلیونی می خوام جمع کنم و با طرف میرم بازار قطعات رو می گیریم و اون اسمبل می کنه و تمام. من فکر کنم دستمزد 70 تومن مناسب باشه. نظر شما چیه؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نمی دونم سوالم به این قسمت مربوط میشه یا جای دیگه. می خوام بدونم چقدر باید دستمزد به کسی که قراره با من بیاد بازار قطعات رو انتخاب کنه و کیس رو اسمبل کنه باید بدم. آیا درصدی از مبلغ کل قیمت قطعات میشه؟ مثلا اگر کسی یه کیس گرون قیمت 5 - 6 میلیونی جمع کنه با یه کیس 1 تا 1.5 میلیونی باید دستمزد یکسان به طرف بده یا متفاوته؟ من یه کیس 1 تا 1.5 میلیونی می خوام جمع کنم و با طرف میرم بازار قطعات رو می گیریم و اون اسمبل می کنه و تمام. من فکر کنم دستمزد 70 تومن مناسب باشه. نظر شما چیه؟

ممنون
    اصلا نیازی نیست شما به کسی پولی بدهی که همراهت بیاد.
    شما برو دو سه تا مغازه پیش فاکتور بگیر، بعد یه بررسی کن و همین جا هم از دوستان راهنمایی بگیر که کدام قطعات را بگیری و بعد برو یکی از مغازه ها، همان قطعات را بگیر.

اسمبل کیس در برخی مغازه ها رایگان است، یعنی هزینه ای بابت آن نمیگیرن، برخی هم بابت اسمبل و نصب ویندوز و ... حدود 10-15 هزار تومانی میگیرند.

باز هم با توجه به تجربه ی چند هفته قبلم در خرید چند تا کیس برای یکی از دوستان میگم که مناسب ترین قیمت را در بین مغازه های بازار رضا و ایران و پاساژ ولیعصر، در فروشگاه لیون کامپیوتر دیدم.

9. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

اصلا نیازی نیست شما به کسی پولی بدهی که همراهت بیاد.
    شما برو دو سه تا مغازه پیش فاکتور بگیر، بعد یه بررسی کن و همین جا هم از دوستان راهنمایی بگیر که کدام قطعات را بگیری و بعد برو یکی از مغازه ها، همان قطعات را بگیر.

اسمبل کیس در برخی مغازه ها رایگان است، یعنی هزینه ای بابت آن نمیگیرن، برخی هم بابت اسمبل و نصب ویندوز و ... حدود 10-15 هزار تومانی میگیرند.

باز هم با توجه به تجربه ی چند هفته قبلم در خرید چند تا کیس برای یکی از دوستان میگم که مناسب ترین قیمت را در بین مغازه های بازار رضا و ایران و پاساژ ولیعصر، در فروشگاه لیون کامپیوتر دیدم.

من اگر برم فروشگاه لیون و اونجا قطعات رو سفارش بدم خودشون اونجا برام اسمبل و تست می کنن یا فقط قطعه می فروشن؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من اگر برم فروشگاه لیون و اونجا قطعات رو سفارش بدم خودشون اونجا برام اسمبل و تست می کنن یا فقط قطعه می فروشن؟
    نخیر. خودشان اسمبل میکنند، با نصب ویندوز و تست. که البته هزینه ش را هم میگیرند.

12. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

سلام
    متاسفانه 3-4 ماهی میشه که روند قیمتها صعودی بوده و اینطور که داره پیش میره امیدی به کاهش قیمت نیست
    به طور مثال 3-4 ماه پیش فروش هارد اکسترنال 1 ترابایت معمولیمون 185 تومن بوده که الان فروشش به 250 تومن رسیده...دیگه خودتون تا تهش رو برید
    شواهدی هم که نشون دهنده کاهش قیمت ها باشه وجود نداره فعلا.ضمنا هزینه نصب و اسمبل هم معمولا بر عهده فروشنده ست

14. این کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •