تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: سرگیجه و حالت تهوع بعد از استفاده از playstation vr

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض سرگیجه و حالت تهوع بعد از استفاده از playstation vr

سلام. میخواستم تجربم رو بعد از بازی با هدست واقعیت مجازی سونی یا playstation vr باهاتون به اشتراک بزارم.

من خودم ps4 دارم. اما یکی از فامیل هدست واقعیت مجازی خریده و گفت بیایین خونمون بازی کنیم. ما رفتیم خونشون دیشب و بازی کردم.حالا میخواستم تجاربم رو در اختیارتون بزارم.

1-با playstation vr میشه فیلم دید. یعنی شما یه فیلم dvd بخرید و بزارید تو دستگاه و تلوزوین رو خاموش کنید و فقط تو vr ببینید تنهایی.

2- بازی هایی که مخصوص vr نیست رو میشه تو vr دید.یعنی مثلا شما 1 تلوزیون تو خونه دارید و پدرتون میخواد اخبار ببینه و میگه بازی نکن شما میتونید یک vr بخرید و هر بازی رو دوست دارید توی اون ببینید و بازی کنید.

3-و حالا تجربه اصلی .دیشب هنگام بازی drive club یک بازی ماشینی مسابقه ای هستش .. به دلیل اینکه مغز نمیتونه تطابق بده وضعیت بازیکن که روی صندلی نشسته و چون بدن تکون نمیخوره اما مغز به اشتباه فکر میکنه سوار ماشین هستی..به همون دلیل بهم خوردن تعادل مغز..بازیکن دچار سرگیجه . در صورت زیاد بازی کردن حالت تهوع میشه.روی 5 نفر امتحان کردیم.

نتیجه گیری : من خودم به هیچ عنوان play station vr نمیخرم.

هر 10 دقیقه 1 بار هم شیشه vr بخار می کرد و باید تمیزش میکردی نمیدیدی خوب.

2. 8 کاربر از شروین 4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه JVC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بله بعضی بازی های دچار حالت تهوع و سرگیجه میشن..خصوصا بازی درایور کلاب که من بار اول 30 ثانیه رفتم سرم گیج رفت...
    اما چند نکته:
    قطعا این حالت برای خیلی ها بعد از مدتی استفاده عادی میشه و مثل قبل این حالت بهشون دست نمیده.
    اگر شما میخواهید سرگیجه و حالت تهوع نزدیک 0 برسه 1 ساعت قبل بازی کردن یک عدد قرض دیمین هیدرانات بخورید ( این قرص مخصوص ضد سرگیجه و حالت تهوع هست و برای کسانی که تو ماشین به علت پیچ زیاد دچاره سرگیجه و تهوع میشن مصرف میشه..یک بسته 10 تاییش 500 تا تک تومنی هست بدون نسخه پزشک هم داده میشه و عوارضش خیلی کمه و رو خیلی ها اصلا عوارض نداره.

تجربه PSVR یک تجربه کاملا هیجانی و فوقالعادست که بسیار جذابه..شما اگر بازی RE7 رو با PSVR بازی کنید متوجه میشید چی میگن..تجربه کردن این بازی اگر بهتون تهوع و سرگیجه نده تجربه ای بسیار مهیج و خارق القاده براتون رقم خواهد زد..اگر PS PRO داشته باشید کیفیت بازی ها مقداری بیشتر از حالت معمولی هست رو حالت VR البته نه خیلی زیاد و شاید اگر دقت نکنید متوجه نشید.

فعلا بازی های زیادی برای VR نیمده..خودم RUSH OF BLOOD و RE7 رو بازی کردم هردو بسیار جذاب و عالی بودن...نسخه کامل Rush Of Blood رو بازی کنین حتما....بازی سرتاسر هیجانی و جذاب از اول تا اخر..البته میشه بهش گفت تونل وحشت.
    در کل من از خریدم کاملا راضیم و فقط باید بازی های کیفیت بالای خوبی براش ساخته بشه...2 ماه دیگم که farpoint میاد با تفنگش....اونم باید تجربه عالی باشه...به نظر من آینده روشنی در انتظار واقعیت مجازی هست.
    Last edited by JVC; 16-03-2017 at 19:15.

4. 5 کاربر از JVC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    تجربه استفاده از VR مثل کسیه که برای اولین باره سوار ماشین میشه سرگیچه و تهوع و.. بعد از تکرار بهش عادت میکنید.

در آغاز فعالیت HiGhBoM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

الان نزدیک 40 عنوان برای خرید و دانلود وجود داره.
    که توش ایم 40 عنوان 6-7 موردش واقعا بازی های عالی شدن

یه 30 تا آخر پاییز 96 میاد که خوب تعداد خوبیه.

قیمتشم الان خام به 1700 هم رسیده.

بحث سرگیجه هم در مجموعه چند بار بازی کنید به مرور حل میشه به خصوص 2 دو ساعت اولیه.

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    من فول پکش را خرید کردم اما هیچ جوری باهاش نتوستم کنار بیام ، بعد از 1 ساعت بازی ،تا 5 ساعت گیج میشم . حالا قرصی که گفتن را امتحان کنم ببینم این جوری میشه یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •