تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بهترین باندبیضی که تو بازار موجوده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

13 بهترین باندبیضی که تو بازار موجوده؟

سلام به همه دوستان
    من چند تا سوال دارم دوستان که خواهشا کمک کنن
    من یه مدت پیش یه پخش کنوود kdc300uvm خریدم و یه باند کنوود 6975 حالا چند تا سوال دارم
    1- یه باند خیلی عالی میخوام جای این 6975 بزارم
    2-پخشی که خریدم خوب هست یا نه( البته بی تجربگی کردم بدون تحقیق اعتماد کردم به دوستم)
    رنج قیمتش هم مهم نیست
    حالا موندم کامپوننت بگیرم کنار این باندا یا یه نفر پیش نهاد داد که باند 710ex کنوود رو بگیرم
    البته امپیلی هم باید بگیرم که اگر پیشنهاد کنین ممنون میشم
    با تشکر

Last edited by magni; 16-02-2017 at 17:38.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من چند تا سوال دارم دوستان که خواهشا کمک کنن
    من یه مدت پیش یه پخش کنوود kdc300uvm خریدم و یه باند کنوود 6975 حالا چند تا سوال دارم
    1- یه باند خیلی عالی میخوام جای این 6975 بزارم
    2-پخشی که خریدم خوب هست یا نه( البته بی تجربگی کردم بدون تحقیق اعتماد کردم به دوستم)
    رنج قیمتش هم مهم نیست
    حالا موندم کامپوننت بگیرم کنار این باندا یا یه نفر پیش نهاد داد که باند 710ex کنوود رو بگیرم
    البته امپیلی هم باید بگیرم که اگر پیشنهاد کنین ممنون میشم
    با تشکر

پخش شما مناسبه 3جفت خروجی4ولت داره با تنظیمات صدایی عالی ک کاملا کافیه و مشکلی نیس!
    شما باید بگی اولویتت قدرت بلندی صداس یا کیفیت صدا ؟؟!!
    ضمنا شما آمپلی نداری پس باید حتما یه آمپلی قوی و خوب هم بخری!
    710کنوود یه باند خیلی قوی در قدرت صدا و متوسط در کیفیت صداس...و نیاز ب یه آمپلی داره ک حدود 150وات rms بده تا صداش خوب در بیاد!مقاومتش هم3اهم هس پس هر آمپلی روش خوب جواب نمیده!
    شما ته ته بودجت چقده کلا؟؟

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ممنون از پاسخ دوستمون
    كلا از اسپيكرهاي بيضي نبايد توقع كيفيت داشت يعني تمامي كواكسيلها اما تو اين بازار و كالاهاي موجود به نظر من MTX t8963 گزينه خيلي خوبيه البته هم آمپليفاير قوي و باكيفيت ميخواد هم قيمتش بالاس فكر كنم الان حدود ٨٠٠ تومن شده باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ممنون از دوستانی که جواب دادین
    ۱.تو بودجه محدودیتی ندارم ولی خیلی عجیب غریب هم نمی خوام خرج کنم ولی هم می خوام قدرت صدا داشته باشم و همراهش کیفیت صدا
    Mtx هم گزینه خوبیه ولی یکی از دوستانم میگفت اگر همه از یک برند باشه بیشترین مچ بودن رو با هم داره
    البته اینو بگم که دنبال گرفتن ساب نیستم ولی دنبال قدرت و کیفیت هستم و میدونم یکم با هم منافات داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از دوستانی که جواب دادین
    ۱.تو بودجه محدودیتی ندارم ولی خیلی عجیب غریب هم نمی خوام خرج کنم ولی هم می خوام قدرت صدا داشته باشم و همراهش کیفیت صدا
    Mtx هم گزینه خوبیه ولی یکی از دوستانم میگفت اگر همه از یک برند باشه بیشترین مچ بودن رو با هم داره
    البته اینو بگم که دنبال گرفتن ساب نیستم ولی دنبال قدرت و کیفیت هستم و میدونم یکم با هم منافات داره
    دوست عزیز
    قضیه از یه برند بودن و مچ بودن معمولا هیچ سندیت علمی نداره و حرف آماتور گونه ایه!قطعات باید از لحاظ فنی و مشخصات باهم مچ باشن نه صرفا مارک!
    من توی دوستام خیلیا بودن کسایی ک سیستم باز بودن و تقریبا همه جورشو دیدم و البته شنیدم!
    ب نظر من شما اولویتت رو کیفیت صدا بذار!چون اون سیستم کیفیتی هم صداش در حدی هس ک نتونین تا ته زیاد کنین همیشه!
    و البته آدم از قدرت صدا تا ابد لذت نمیبره اما از کیفیت صدا همیشه لذت میبره!
    ب نظر من
    شما یه جفت باند کاملا کیفیتی و تاحدودی قدرتی مثل Infinity Kappa 693.11i با حدود قیمت 440 واس عقب در نظر بگیرین!
    و یه آمپلی خوب مثل Pioneer GM-A5702 حدودا 340 تومن ک خوب تغذیه اش کنه!
    اگر بازم بودجه دارین بنظرم یه کامپوننت خوب هم واس درهای جلو در نظر بگیرین ک صدا کاملا استریو و میخکوب کننده شه! البته در اینصورت بجای آمپلی قبلی باید یه آمپلی4کانال بخرین ک کل سیستم رو ساپورت کنه!
    البته حتما سیم کشی از لحاظ گیج و تنظیمات صدا توسط یه آدم اینکاره انجام شه چون اینم خیلی مهمه!
    همه اینا نظر منه با توجه ب دیده ها و شنیده ها ! صاحب اختیارین...

6. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ممنون بابت راهنماییت ولی یه سوال دارم به نظرت اگه به این چیزی که پیشنهاد دادی ۷۱۰ex یا mtx t8963 رو اضافه کنم قدرت هم به این مجموعه اضافه میشه یا نه؟

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بله 710ex قدرتیه ولی به آمپ خیلی قوی نیاز داره.همون کاپا 11 برای عقب و کامپوننت برای جلو عالیه و در آینده ساب با آمپ مونو برای صندوق.

Sent from my Optimus G using Tapatalk

9. این کاربر از mahdiplayer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من کاپا 11 دارم با آمپ 8400 و پخش 8650bt پایونیر. اول که نصب کردم صداش خیلی بم بود جوری که وکال تو صدای ساب 1260 اینفینیتی گم بود. بعد یه جفت سوپر توییتر 202 درگ استر کنارش بستم عالی شد. الان باز از کم بودن وکال گله دارم. نمیدونم از تنظیمات آمپه، پخشه یا از کیفیت خود کاپاست. این هم بگم وکال تو بعضی آهنگها پایینه نه همه. اگه الان بخوام سیستم ببندم دو جفت کامپوننت خوب با ساب میگیرم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •