تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: مودم ADSL و 4G بصورت همزمان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

از راهنماییتون متشکرم
    بنده نیاز به یک روتر دارم که به غیر از ساپورت کردن دانگل E3372 ، فریمویر openwrt رو پشتیبانی کنه البته یک روتر خریداری کردم مدل TL-MR3020 که از این دومورد پیشتبانی میکنه ولی مشکل دارم باهاش فضای کافی برای نصب پکیج های USB,3G/4G و ... ندارد(وقتی فریمویر openwrt رو نصب کنید برای هر کاری مثلا شناسایی usb به روتر باید یکسری پکیج نصب بشه که فضای این روتر خیلی کمه کلا 4 مگابایت H.D.D داره که بعد از نصب فریمویر290kb فضا باقی می ماندکه حداقل 3-4 مگبایت فضا نیاز دارم حتی فلش مموری هم به این روتر شناسایی نمیشه چون نیاز به پکیج داره و نصب نمیشه !!!)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوست خوبم آقا عطا ata.royalfalconدر این زمینه خیلی بنده رو راهنمایی کردند اما مشکل حل نشد در حال حاضر دنبال روتری میگردم که دانگل e3372 و فریمویر openwrt ساپورت کنه و همچنین IC ّFlash این روتر بالای 16 مگابایت باشه روتر ASUS RT-N16 مورد دو و سه رو برخورداره اما مورد یک که ساپورت دانگل e3372 و راه اندازی 3G/4G ، کامل مطمئن نیستم که پشتیبانی کنه تو سایت ایسوس مدل روتر رو سرچ کردم یه چیزایی در مورد 3G/4G نوشته اما دقیق متوجه نشدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از راهنماییتون متشکرم
    بنده نیاز به یک روتر دارم که به غیر از ساپورت کردن دانگل E3372 ، فریمویر openwrt رو پشتیبانی کنه البته یک روتر خریداری کردم مدل TL-MR3020 که از این دومورد پیشتبانی میکنه ولی مشکل دارم باهاش فضای کافی برای نصب پکیج های USB,3G/4G و ... ندارد(وقتی فریمویر openwrt رو نصب کنید برای هر کاری مثلا شناسایی usb به روتر باید یکسری پکیج نصب بشه که فضای این روتر خیلی کمه کلا 4 مگابایت H.D.D داره که بعد از نصب فریمویر290kb فضا باقی می ماندکه حداقل 3-4 مگبایت فضا نیاز دارم حتی فلش مموری هم به این روتر شناسایی نمیشه چون نیاز به پکیج داره و نصب نمیشه !!!)
    شما یک روتر برد میکروتیک 951 بخرید که همچی داره و همکاره هست قدرت رم سی پی یو و پردازنده بالای داره واز فضای داخلی خوبی هم برخوردار هست منتها میمونه کانفینگش که اونهم اموزشش تو سایتها وجود داره
    با اینحال اول تحقیق کنید بعد خرید

4. 3 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

شما یک روتر برد میکروتیک 951 بخرید که همچی داره و همکاره هست قدرت رم سی پی یو و پردازنده بالای داره واز فضای داخلی خوبی هم برخوردار هست منتها میمونه کانفینگش که اونهم اموزشش تو سایتها وجود داره
    با اینحال اول تحقیق کنید بعد خرید
    به نظر شما میشه با
    raspberry pi 3 یک روتر حرفه ای ساخت و با دانگل e3372 اینترنت 4G رو روی این برد راه اندازی کرد؟
    اگر بشه با این برد روتر ساخت خوب خیلی از روتر های گرون قیمت تو باز به پاش نمیرسن چون میشه مموری SD با هر ظرفیتی رو روی این برد قرار داد

6. این کاربر از TnT888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

به نظر شما میشه با
    raspberry pi 3 یه روتر ساخت و با دانگل e3372 اینترنت 4G رو روی این برد راه اندازی کرد؟
    اگر بشه این روتر خیلی حرفه ای تر از روتر های گرون قیمت تو بازار میشه و با هزینه کم تر یک روتر حرفه ای میسازیم

8. این کاربر از TnT888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

از راهنماییتون متشکرم
    ه
    شما از 3020 راضی هستی؟ من می خوام ی چی باشه که 3372 رو کامل سازگار باش

10. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

ه
    شما از 3020 راضی هستی؟ من می خوام ی چی باشه که 3372 رو کامل سازگار باش
    دوست عزیز من تا قبل از نصب openwrt روی روتر MR3020 با دانگل e3372 از اینترنت 4G استفاده کردم هیچ مشکلی هم نداشتم (مشکلات بعد از نصب openwrt شروع شد نبود فضای کافی و نصب نشدن پکیج های USB و 3G/4G )
    اگر تعداد کلاینت هایی که قرار از طریق WiFi به روتر کانکت شوند بالای 5 تا کلاینت هستند، باید روتر قویتری انتخاب کنید چون MR3020 یک روتر مسافرتی هستش و بهتره فردی استفاده بشه مدل های دیگری هم داره که دانگل e3372 رو پشتیبانی میکنه مثل MR3220 ,MR3420

12. 2 کاربر از TnT888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه reza_026's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان دانگلی که از 4 g پلاس ساپورت کنه چی میشناسید؟

14. این کاربر از reza_026 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •