تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: ویندوز را بخرم یا دانلود کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض ویندوز را بخرم یا دانلود کنم؟

درود
    دوستان بهتره نرم افزار برای نصب ویندوز 7 رو از شرکتهایی مثل پرنیان و گردو و ... بخرم یا نه از اینترنت (از سایتهای موجه مثل همین جا یا ------ و یا -----------)دانلود و نصب کنم؟ کدوم مشکل نخواهند داشت و راحت نصب میشن؟ برای کسی که اولین بار است ویندوز عوض میکند در نظر داشته باشید و البته اگر توصیه مهمی هست ، استقبال میکنم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    دانلود کردن برای من نه تنها راحت تر و در دسترس تره، باعث میشه بعده چند وقت کلی دیسک نداشته باشم که ندونم کجا جاشون بدم. به این دو دلیل اکثر نرم افزارها، ویندوز، بازی، فیلم و.... رو دانلود میکنم. به شما هم توصیه میکنم ویندوز رو دانلود کنین و با فلش نصب کنین.

3. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

از نت دانلود کن
    پیشنهاد من سایت سافت۹۸ هست
    میتونی رو دیسک رایتش کنی یا همونجا یه نرم افزار معرفی میکنه که ویندوز دانلود شده رو با استفاده از فلش میتونی روی سیستم نصب کنی.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

5. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

درود
    دوستان بهتره نرم افزار برای نصب ویندوز 7 رو از شرکتهایی مثل پرنیان و گردو و ... بخرم یا نه از اینترنت (از سایتهای موجه مثل همین جا یا ------ و یا -----------)دانلود و نصب کنم؟ کدوم مشکل نخواهند داشت و راحت نصب میشن؟ برای کسی که اولین بار است ویندوز عوض میکند در نظر داشته باشید و البته اگر توصیه مهمی هست ، استقبال میکنم.
    من پیشنهاد میکنم دانلود کن یا از اینجا یا پی سی دانلود
    از سافت 98 دانلود نکن همش دستکاریه و پچ ها و کرکهای مردم رو به نام خودش میزنه و ویندوز رو ویرایش دیگران میذاره و اورجینال خود سایت مایکروسافت نیست.

7. این کاربر از esiya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من پیشنهاد میکنم دانلود کن یا از اینجا یا پی سی دانلود
    از سافت 98 دانلود نکن همش دستکاریه و پچ ها و کرکهای مردم رو به نام خودش میزنه و ویندوز رو ویرایش دیگران میذاره و اورجینال خود سایت مایکروسافت نیست.
    شما که انتقاد کردی، پیشنهاد هم میکردی...!

درود
    دانلود کن. سی دی های توی بازار ممکنه آسیب دیده باشن و یا مشکلی در رایتشون وجود داشت باشه. همچنین ممکنه خرابی نرم افزاری داشته باشن.
    دانلودهای روی سایتها مطمئن تر هستن. خیلی ها اون رو دانلود و نصب کردن و اگر ایراد داشته باشن کاربران گزارش میکنن و مدیریت سایت قطعا اصلاحش میکنه. لزومی نداره که فایل خراب رو برای دانلود قرار بده. پس احتمال سالم بودنش تا 99% قابل اعتماده.
    هزینه تمام شده برای شما به حداقل میرسه، مخصوصا اگر دالود رایگان یا نیم بها داشته باشی که دیگه بهتر.

اما در مورد اینکه اولین بارته میخوای ویندوز نصب کنی اینکه:
    بهت پیشنهاد میکنم سیستمت رو 2 ویندوزه کنی.
    یعنی درایو ویندوزتو فرمت نکنی و این ویندوز قبلی رو پاک نکنی. یک ویندوز جدید در کنارش نصب کن. یا در یک درایور دیگه نصب کن. که اگر احیانا در نصب ویندوز موفق نبودی و یا به هر دلیلی فایل ویندوز قابل نصب نبود، ویندوزت قبلی رو داشته باشی که بتونی مشکل را حل و یا جبران کنی. بعد که فرآیند نصب رو یاد گرفتی میتونی در نصب های بعدی درایو ویندوز رو فرمت کنی.
    چراکه اگه درایو ویندو رو فرمت کنی و ویندوز جدید رو قادر نباشی نصب کنی، حالا به هر دلیلی، شما دو راه بیشتر نخواهی داشت. یک اینکه بری از بازار یک سی دی ویندوز بخری یا از طریق یک کامپیوتر دیگه فایل ویندوز رو فلش بریزی و دوباره تلاش به نصب کنی که معلوم نیست موفق بشی یا نه، و دوم اینکه سیستمت رو به یک متخصص بسپری و مبلغ 30-40 هزار تومنی بابت نصب ویندوز جدید بهش پرداخت کنی.

اون سایتهایی که معرفی کردی خوبن. مسلما هرچه کمتر ویندوزها دستکاری شده باشن، خوب بهتره.
    من از پی سی دانلود ویندوز 10 رو گرفتم و خیلی خوبه و مشکلی با دانلودی که کردم ندارم.
    Last edited by siava5h; 14-02-2017 at 15:54.

9. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رفقا بخوام ویندوز7 دانلود کنم از اینجا دانلود کنم؟32بیت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

نسخه قانونی ویندوز رو بخرید ، ویندوز قانونی مزیت هاش زیاده امنیتش فوق العاده بالاست که اکثر مواقع نیاز به آنتی ویروس رو رفع میکنه دسترسی به فروشگاه مایکروسافت ، آپدیت ها و ...

12. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

اگر آخرین نسخه است بله دانلود کنید.
    ظاهرا فقط 32 بیت نیست و هردو را شامل میشود.
    به نظرات نوشته شده در پایین مطلب هم نگاه بندازید، شاید بخشی از سوالات شما را پوشش دهد.

14. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

نسخه قانونی ویندوز رو بخرید ، ویندوز قانونی مزیت هاش زیاده امنیتش فوق العاده بالاست که اکثر مواقع نیاز به آنتی ویروس رو رفع میکنه دسترسی به فروشگاه مایکروسافت ، آپدیت ها و ...
    - میشه راجع به مزیت هاش دقیق تر توضیح بدین؟
    - و امنیت ویندوز قانونی در چه مواردی بیشتر از کرک شده هاست؟

ممنون

16. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

از اینجا دانلود کنید ، خودم دانلود کردم و راضیم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در نهایت آپدیتا رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18. این کاربر از alireza9t9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •