تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کسی لایسنس دانلود منیجر IDM رو داره که بدون مشکل آپدیت بشه؟

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8 کسی لایسنس دانلود منیجر IDM رو داره که بدون مشکل آپدیت بشه؟

درود

می خواستم لایسنس برنامه دانلود IDM یا همون Internet Download Manager رو از نمایندگیش تو ایران بخرم اما متوجه شدم که سایت اصلی سازنده برنامه با آی پی ایران باز نمیشه و برای مشاهده سایت باید فیل شکن رو فعال کرد. گفتم اگر بخوام لایسنس برنامه رو بخرم آیا امکان آپدیت وجود داره یا نه؟ کسی هست که لایسنس برنامه رو خریداری کرده باشه و نرم افزارش هم بدون مشکل آپدیت بشه؟ به سایت اصلی هم دو بار ایمیل زدم و این پرسیدم که آیا من لایسنس برنامه رو خریداری کنم می تونم آپدیت کنم یا خیر که هنوز جوابی به من ندادن.

سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

لینک نصب را از هر جایی بگیری فرقی نمیکنه همه سایتها نسخه اصل را دارند به علاوه مثلا" فایل کرک ....
    فایل نصب را مثلا" از سایت s-oft9-8 یا همینجا دانلود کن لایسنس سالانه یا دائمی رو از جای دیگه بخر اگه لینک سرور سازنده بسته نباشه که نیست براحتی هم آپدیت میشه .فقط ظاهرا" خود وبسایتش با ip ایران باز نمیشه.
    یا کلا" برنامه و فایل نصب را با قند شکن از سایتش دانلود کن .
    Last edited by MXRX; 13-02-2017 at 16:53.

3. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Tivaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2017
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام به بچه های انجمن!
    من از این سایت گرفتم که نمایندگی رسمی دانلود منیجر توی ایران هست (خود آی دی ام وقتی تریال سی روزش تموم میشه اگه ایران باشید شما رو به اینجا راهنمایی میکنه): downloadmanager.ir
    مشکلی هم برای آپدیت نبود اما قیمتش بسیار ظالمانس!
    ویرایش: این نکته رو یادم رفت اضافه کنم که آپدیتش فقط تا سه سال رایگان هست
    Last edited by Tivaan; 13-02-2017 at 17:11.

5. این کاربر از Tivaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

لینک نصب را از هر جایی بگیری فرقی نمیکنه همه سایتها نسخه اصل را دارند به علاوه مثلا" فایل کرک ....
    فایل نصب را مثلا" از سایت s-oft9-8 یا همینجا دانلود کن لایسنس سالانه یا دائمی رو از جای دیگه بخر اگه لینک سرور سازنده بسته نباشه که نیست براحتی هم آپدیت میشه .فقط ظاهرا" خود وبسایتش با ip ایران باز نمیشه.
    یا کلا" برنامه و فایل نصب را با قند شکن از سایتش دانلود کن .
    شما خودتون IDM رو خریداری کردید؟ نکته مبهم من همینه که با سایت سازنده با ip ایران باز نمیشه و آیا برای آپدیت باید فیل شکن رو فعال کرد و اگر فعال بشه آیا آپدیت به درستی انجام میشه یا به مشکل بر خواهد خورد؟ باقی چیزهایی که فرمودید رو می دونم که میشه فایل نصبی رو از هر جایی دنلود کرد و مهم لایسنس هست.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام به بچه های انجمن!
    من از این سایت گرفتم که نمایندگی رسمی دانلود منیجر توی ایران هست (خود آی دی ام وقتی تریال سی روزش تموم میشه اگه ایران باشید شما رو به اینجا راهنمایی میکنه): downloadmanager.ir
    مشکلی هم برای آپدیت نبود اما قیمتش بسیار ظالمانس!
    ویرایش: این نکته رو یادم رفت اضافه کنم که آپدیتش فقط تا سه سال رایگان هست
    بله منم همین آدرس رو می شناسم که نماینده رسمی IDM هست. قیمت لایسنس دائمی 75 هزار تومن هست که باز برای استفاده مادام العمر خوبه. فکر کنم بعد از سه سال آپدیت رایگان باید فایل آخرین نسخه نصب رو از سایتهای ایرانی دنلود کرد و با سریال فعالش کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما خودتون IDM رو خریداری کردید؟ نکته مبهم من همینه که با سایت سازنده با ip ایران باز نمیشه و آیا برای آپدیت باید فیل شکن رو فعال کرد و اگر فعال بشه آیا آپدیت به درستی انجام میشه یا به مشکل بر خواهد خورد؟ باقی چیزهایی که فرمودید رو می دونم که میشه فایل نصبی رو از هر جایی دنلود کرد و مهم لایسنس هست.
    چند سایت ایرانی لایسنس قانونی و ارجینال IDM را که حاوی کد یا سریاله میفروشند حدود 75000 هزار تومانه و لایسنس یکساله حدود 40 هزار تومان . فرقی هم نمیکنه فایل setup را از کجا بگیرید چون همشون از سایت idm دانلود شده چه از خود برنامه آپدیت کنید چه فایل نسخه جدید را از جای دیگر روش نصب کنید در هر دو صورت میشه از آن استفاده کرد چون موقع آپدیت و نصب نسخه جدید در نهایت برنامه سریال را چک میکنه اگه لایسنس قانونی باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد.لینک دانلود با ip ایران بسته نیست و راحت آپدیت میشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MXRX; 13-02-2017 at 23:08.

9. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Tivaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2017
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

فکر کنم بعد از سه سال آپدیت رایگان باید فایل آخرین نسخه نصب رو از سایتهای ایرانی دنلود کرد و با سریال فعالش کرد.
    خب من پارسال لایسنس رو خریدم و هنوز در این مورد چیزی نمیدونم. به هر حال اگه به دانلود کردن آخرین نسخه آی دی ام باشه از اینجا: downloadmanager.ir/dl میشه دانلودش کرد و احتیاجی به سر زدن به سایتای دانلود ایرانی که دزد و ناقض کپی رایت هستند نیست!

11. این کاربر از Tivaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود

من به پشتیبانی نمایندگی یه ایمیل زدم گفتن تو این 5 سال که لایسنس می فروشن مشکل تمدید و از این مسائل نبود. یه سوال و ایمیل هم از سازنده برنامه کردم که یه لینک سوال و جواب تو سایت رو معرفی کرد رفتم خوندم دیدم مشکلی نیست و اونجا گفته هیچ زمانی لایسنس life-time از کار نمی افته و حتی اگر آپدیت هم نکنید باز براتون به درستی کار می کنه و می تونید دنلود کنید. کسانی که لایسنس همیشگی یا life-time رو قبل از 1 آپریل 2016 خریدن برای 1 سال آپدیت رایگان دریافت می کنن و کسانی که بعد از 1 آپریل 2016 لایسنس همیشگی یا life-time رو خریدن بمدت 3 سال آپدیت رایگان دریافت می کنن. و بعد از این مدت نگران از کار افتادن نرم افزار نباشید و همیشه براتون کار خواهد کرد فقط اگر نیاز باشه برای تمدید ظاهرا یه مبلغ بسیار کم که در مقابل مبلغ خرید بسیار ناچیزه دریافت میشه که نرم افزار شما آپدیت بشه.
    خواستم خیال خودم و شما رو راحت کنم که بدون نگرانی لایسنس رو اگر خریدید نگران نباشید و استفاده کنید. و اگر هم نسخه 7 که حالا حالاها فکر نکنم بیاد منتشر شد به احتمال زیاد یه چند دلاری برای آپدیت به نسخه بعدی و آپدیت بزرگ بعدی IDM دریافت میشه که فکر نمی کنم زیاد باشه (مبلغ لایسنس life-time حدود 24 -25 دلار که برای یه نرم افزار همیشگی قیمتش مناسبه).

13. این کاربر از jedivssith بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •