تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکل در رایت بلوری

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض مشکل در رایت بلوری

سلام دوستان به تازگی بلوری رایتر پایونیر گرفتم مدل s09xlt وقتی میخوام باهاش رایت کنم بلوری رو میسوزنه همون ابتدا و پیغام I/O Error میده دلیلش چی میتونه باشه ؟ فقط هم دیتا میخوام رایت کنم روی بلوری بلوری خامی هم که گرفتم ridata 4x هستش

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کسی از دوستان تجربه رایت دیتا داره رو بلوری بیشتر برای اون setting میخوام تو برنامه imgburn اینقد گزینه داره ادم گیج میشه اون قسمت udf و بقیه چیزاش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

کسی از دوستان تجربه رایت دیتا داره رو بلوری بیشتر برای اون setting میخوام تو برنامه imgburn اینقد گزینه داره ادم گیج میشه اون قسمت udf و بقیه چیزاش
    با سلام به دوست عزيزمون
    من تقريبا 8 سال دارم رايت ميكنم البته براي آرشيو خودم و شخصيه
    دو تا رايتر دارم يكيش LG WH10LS30 كه از آمازون خريدم و برام فرستادنش تا 50 گيگ رو با سرعت 6 رايت ميزنه توي اين 8 سال آخ نگفته مثل تراكتور كار ميكنه كه من هم باهاش DVD و هم BD ميزنم هم 25 گيگ و هم 50 گيگ بيشتر 50 گيگ زدم باهاش حول و حوش 2000 تا رايت زده تا الان
    و يكي رو هم سال 92 خريدم پايونير 207 كه فكر كنم آشغال ترين رايتر همون اوايل مكانيكي مشكل پيدا كرد دربش باز و بسته نميشه و به سختي اينكار انجام ميشه ولي تنها حسنش خوندن DVD و بلوريهاي قديمي - انصافا اپتيكش ميتونم بگم كمي قويتر از ال جي هست نه خيلي زياد كمي قويتر چون خيلي تست كردم و فرضا اگر LG يك DVD 9 گيگ رو توي 8 دقيقه بخونه پايونير توي 7 دقيقه ميخونه و Image مي گيره - اين از رايترها
    خود مدياي بلوري انواع تقلبيش توي بازار زياده يك موقعي T-GATE‌اصل فراوان بودش با ورباتيم الان نه همشون شدن جنس آشغالي بد و فقط توي سرعت 2 يا 4 درست رايت ميكنن
    برنامه Imageburn ساده ترين برنامه هستش اگر نصبش كردي و تنظيماتش رو بهم ريختي يك گزينه Restore Default داره همه چي رو مثل سابق تنظيم ميكنه
    اگر ميخواي فايلاي ساده ديتا مثل فيلم و موسيقي و عكس و غيره رايت كني كه از گزينه Write Files/Folders to Disk استفاده ميكني - بلوري داخل دستگاه و گزينه اتو رو روشن ميكني كه خودش حجم دقيق رو اندازه بگيره و بهت نشون بده
    عكس 1 و 2
    i.is.cc/2iVayNtn.jpg

i.is.cc/2iVe0m32.jpg

بعدش تنظيم اسمي كه ميخواي براش بزاري مثلا My Archive FEB 2017 و اون قسمت تنظيم UDF رو اينجوري قرار بده كه هم دستگاههاي قديمي و هم دستگاههاي جديد بخونن
    i.is.cc/2iVG5ps6.jpg
    چون من بلوري خام نداشتم (شانس شما) اون قسمت مربوط به حجم فايلهاتون پر ميشه
    اطلاعات بلوري رايت شده و نوعش
    i.is.cc/2iVME5KR.jpg

بعد نوبت ميرسه به تنظيم سرعت و تعداد كه شما براساس نوع بلوري خام انجامش ميدي و تموم اكي - اون گزينه Eject when write رو تيك بزن كه وقتي رايتش تموم شد خودش ايجكت كنه
    اگر در مورد فيلمهاي بلوري سه بعدي ميخواي رايت كني كه داستان متفاوت
    1- فرضا فايل بلوري دانلود كردي با حجم 45 گيگ و بصورت سه بعدي مثل عكس پايين شما فقط نبايد فايلهاتو از حالت ايزو ISO خارج كني بايد همون فايل ايزو رو رايت بزني
    i.is.cc/2iW5WLky.jpg

به اينصورت پايين - چون اگر فايل ISO رو اكستركت كني يا از زيپ درشون بياري حجمشون 2 يا 3 برابر ميشه و از حالت 3 بعدي خارج ميشه
    i.is.cc/2iWeJISe.jpg

بعدش اينجوري

i.is.cc/2iWkqTXW.jpg

و خودش فايل ايزو رو رايت ميزنه و تموم و ميتوني براحتي نسخه اصل اون فيلم سه بعدي رو توي هر بلوري پلير سه بعدي تماشا كني و به ظرطي كه تلويزيونت هم سه بعدي باشه

اگر سوالي بود بپرسيد

4. 2 کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تا يادم نرفته بگم
    بلوري رايتر ال جي كيفيت و ساخت آمريكا رو داره و پايونير كيفيت و ساخت پاييني داره فقط از بابت اپتيك كمي قويتره و گرنه از بابت ساختار و قطعات و همه چيز به شدت ضعيفتر از LG‌ هست
    توي دنيا بهترين برند رايتر مربوط به دو شركت HL-DT يعني همون دو شركت هيتاچي و ال جي هستش شك نكن اگر تونستي برو دبي يا تركيه بخر و خيلي راحت ميتوني با خودت بياريش يك بسته بلوري خام 100 گيگي هم بخر
    i.is.cc/2iWAAyjw.jpg

در مورد مديا خام راي ديتا Ridata نميدونم چجوريه ولي توي پاساژ وليعصر چند فروشنده معتبر هستند

6. 2 کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تا يادم نرفته بگم
    بلوري رايتر ال جي كيفيت و ساخت آمريكا رو داره و پايونير كيفيت و ساخت پاييني داره فقط از بابت اپتيك كمي قويتره و گرنه از بابت ساختار و قطعات و همه چيز به شدت ضعيفتر از LG‌ هست
    توي دنيا بهترين برند رايتر مربوط به دو شركت HL-DT يعني همون دو شركت هيتاچي و ال جي هستش شك نكن اگر تونستي برو دبي يا تركيه بخر و خيلي راحت ميتوني با خودت بياريش يك بسته بلوري خام 100 گيگي هم بخر
    i.is.cc/2iWAAyjw.jpg

در مورد مديا خام راي ديتا Ridata نميدونم چجوريه ولي توي پاساژ وليعصر چند فروشنده معتبر هستند
    سلام
    خیلی ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی کاملتون
    راجبه رایتر که رایترم پایونیر هستش و در مورد رایتر ال جی حق با شماست تعریف زیاد شنیدم و خوندم تو فروم های خارجی اینجام فکر میکنم گیر نمیاد به هر حال همین پایونیر کارم رو راه میندازه چون استفاده خونگی هستش
    راجبه رایت هم موفق شدم رایت کنم و اشکال از تنظیمات نبود بلکه از بلوری خام بود که اشغال بودن همین ridata 4x بودن که تازه فروشنده کلی تعریف میکرد ازش از 6 تا 4 تاش سوخت 2تاش هم پسش دادم و جالبیش این بود که همون اول کار میسوخت موقعی که بافر اول پر میشد تا میخواست شروع کنه error میداد میسوخت اخر سر رفتم بازار یه تی گیت گرفتم و 1 دونه هم 50 گیگ دیتا لایف و 1 دونه tdk که همه رو بخوبی رایت کرد بدون هیچ مشکلی
    تو بازارم اینارو بزور گیر اوردم ماشالله همشون از دم مارک vevo داشتن که به قول خودشون اشغال ترین مدیا خام هست
    شما تجربت بیشتر هست کدوم مارک رو برای ارشیو کردن پیشنهاد میدی که ماندگاری داشته باشه قیمتش هم مناسب باشه ورباتیم بود منتها خیلی گرون بود 25 گیگش 6 هزار تومان
    از یه دوستی هم مارک فالکون دارم میگیرم که گویا خوب هستن و مربوط به TDk

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خدا رو شكر
    مشكلت برطرف شدش - بيشتر ايرادها همشون مربوط به مدياي خام
    من همين مارك VEVO رو بيشتر از 200 تا 50 گيگ رايت زدم يك دونه هم نسوزوندش - برند خوبيه فعلا - در مورد ورباتيم برند فوق العاده عاليه يعني تك توي دنيا ولي اصل باشه خوبه 25 گيگ 6 هزار تومن خوب ميگه والله
    براي آرشيو كردن بلوري - راستش نميدونم بگم خوبه يا نه
    بستگي به كارت داره من مجبورم هم از هارد و هم از بلوري براي آرشيو كردن استفاده كنم الان نزديك 20 ترابايت هاردم پر شده ولي اگر بخوام همينو بلوري كنم خودت حساب كن چند تا بلوري ميشه و با چه هزينه و وقتي بايد صرف كنم
    هارد يك جورايي يعني تقريبا 99 درصد بهترين راهكار - ماشالله ديتابيس گوگل يك زمين چند هكتاريه كه همش پر از هارد
    بلوري هم يك خوبيهايي داره كه مثلا من يك وقتهايي ميخوام يك چيزهايي رو توي چند تا جا و مكان جابجا كنم بلوري به كارم مياد - بديش اينه كه هر كسي هنوز بلوري پلير هم نداره يعني هنوز توي كشور ما بعد از 12 سال جا نيافتاده
    مدياي خام هم هر چي بهتر عاليتر تي گيت كه اصلا ديگه اصلي توي ايران نداره خود شركتش سال 91 ورشكست شد توي تايوان آقاي محمدي توي ميدان وليعصر يادمه نمايندگي رسميش بود جمع كرد رفت توي كار ساخت و ساز (يعني به من اينجوري گفته دوستش)
    الان مدياي خام خوب همون VEVO كه دقيقا شماره سريال و ديتاتگي كه توش هك ميشه مربوط به شركت پرينكو ميخوره رايتك RITEK - فعلا خوبه
    من خودم الان 3 سال دربدر به هر كس و ناكسي رو زدم پول هم دادم برام ورباتيم 150 گيگي اصل از تركيه بيارن ميگن پيدا نكرديم نبودش نداشتند
    كه همش دروغه - من خودم به شخصه پيگير شدم اين هم آدرسش ولي كسي نمياره چون ما هنوز توي عصر CD و DVD گير كرديم - آمريكاي شمالي تلويزيون 16K ميبينن
    يك جورايي دردسر سازه ديگه -
    من اين ورباتيم رو سال 90 خريدم دونه اي 3500 تومن اصل سنگاپوري
    i.is.cc/2j5pG34E.jpg

شماره نامبر ساختش 43780

اين هم لينك فروشگاهاش - حالا من خودم هميشه سالي 2 يا 3 بار استانبول ميرفتم شانس از سال 90 به بعد اصلا نرفتم چون پسر كوچولو دارم مسافرت برام سخته - به هر كي رو ميزنيم نميخره بياره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما آشنا داشتي بگو بخره 50 ليرم اضافه بهش ميديم نوش جونش
    در كل اين دو تا فروشگاه برند ورباتيم اصل رو دارند - بهترين و با كيفيت ترين مدياي خام دنيا ورباتيم كه واقعا توي ايران سخت گير مياد

باز مشكلي بودش بگو اگر كار كرده باشم يا تجربه داشته باشم بهت ميگم

9. 2 کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اين هم از عكس تي گيت اصل تايواني كه مال 4 سال پيش
    i.is.cc/2j9egL5a.jpg

11. 2 کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

در مورد بهترین مدیای خام ورباتیم خوب هستش ولی بهترینش پاناسونیک هستش که اینجا هم نیستش
    تی گیتم که من گرفتم با مدیا کد : phlips004 هستش
    راجبه کسی هم که بتونه مدیا مورد استفاده تون رو هم بیاره 1 نفر هستش که به من پیام داد گفت هر چی بخواین میارم 3 هفته ای تو فروم همسایه
    براتون ایدیش رو پ خ میکنم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در مورد بهترین مدیای خام ورباتیم خوب هستش ولی بهترینش پاناسونیک هستش که اینجا هم نیستش
    تی گیتم که من گرفتم با مدیا کد : phlips004 هستش
    راجبه کسی هم که بتونه مدیا مورد استفاده تون رو هم بیاره 1 نفر هستش که به من پیام داد گفت هر چی بخواین میارم 3 هفته ای تو فروم همسایه
    براتون ایدیش رو پ خ میکنم
    سلام دوست عزيز
    مدياي خام رو حقيقتا بهتون بگم چون بيش از 24 سال با كامپيوتر سر و كله ميزنم و هم مدرس بودم توي بعضي آموزشگاههاي كرج و هم برنامه نويسي ميكردم (البته ربطي نداره) فقط محض تجربه و اطلاع شما
    تخصصي ترين مدياي خام دنيا ورباتيم هستش چون كلا R&D اين شركت روي تمامي مواد شيميايي و انتقال ديتا كار ميكنند (مثل وسترن ديجيتال) كه تخصصي هارد هستش
    البته خوب سليقه توي اين زمونه خيلي شرطه
    بابت اون قضيه هم ممنون بله حتما پيام خصوصي بهم بديد
    چون من ورباتيم مصرف دارم الان چند تا سايت خريد رو سفارش دادم باز هم ميگن مشكل خريد از تركيه دارند
    ميگن دبي راحت تره ولي من هيچ فروشگاهي توي دبي پيدا نكردم
    باشه كه عاليه با يك پارت سفر ميخرن توي بار ميارن
    حالا در هر صورت پيام بديد حتما
    ممنون ميشم
    تا يادم نرفته يكي از تخصصي ترين فرومها كه من عضوشم و پيشنهاد ميكنم حتما مطالبشون رو بخونيد هر چند ناچيز و كوچيك

اين سايت محشره

14. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •