تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 65

نام تاپيک: بوی تعفن از گوشی های موبایل می آید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض بوی تعفن از گوشی های موبایل می آید

سلام
    متاسفانه چه دختر و چه پسر، بوی تعفن عکس ها و داستان و کلیپ و حرف های هرزگی از گوشی های موبایل داره میاد...کافیه گوشی افراد رو ده دقیقه دستتون بگیرید..متوجه حرفم میشوید...
    ملتی که کتاب نخوندند و نفهمند در زندگی دنبال چی هستند و پدر و مادری که در تربیت فرزند کوتاهی میکند..عاقبتی بد خواهد داشت...

2. 4 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام
    متاسفانه چه دختر و چه پسر، بوی تعفن عکس ها و داستان و کلیپ و حرف های هرزگی از گوشی های موبایل داره میاد...کافیه گوشی افراد رو ده دقیقه دستتون بگیرید..متوجه حرفم میشوید...
    ملتی که کتاب نخوندند و نفهمند در زندگی دنبال چی هستند و پدر و مادری که در تربیت فرزند کوتاهی میکند..عاقبتی بد خواهد داشت...
    پرسش اصلی اینجاست که چرا شما فکر می کنید در مقامی هستید که می تونید گوشی سایر افراد رو 10 دقیقه دستتون بگیرید، عکس ها و داستان ها و کلیپ ها و مکالماتی که روی گوشی افراد هست رو بخونید، و بعدا درباره اونها قضاوت کنید؟ تنها قضاوت صحیح در اینجا اینه که یک شخص داره به حریم شخصی سایرین تجاوز می کنه و در چیزهایی که بهش ربطی نداره دخالت می کنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

دقیقا اینطوره . یعنی کسی حق نداره توی حریم شخصیه کسی دخالت کنه. بگه چطور لباس بپوش چطور بخور چطور نخور و....
    انسان ازاده و احتیاج به قیم نداره.

5. 4 کاربر از ارمین800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ببنید دوستان حرف های جالبی می زنید... و تعجب آور...

ببنید حریم خصوصی تعریف ش فرق داره... حریم خصوصی جاش ظاهرا با کثافت کاری و هرزه بازی پس عوض شده... اینکه حریم خصوصی هست و من هر کاری بخوام بکنم و عین خیالم نباشه...که گول زدن خودم هست در اصل...

بعدش من نمیگم زوری بریم گوشی مردم رو دستمون بگیریم... من اصل قضیه منظورم هست..میگم گوشی هر کسی رو دستتون بگیرید..بوی گندش در میاد... و واقعیت هست...
    منتها بگیم حریم خصوصی هست و ما کار نداریم و هر کاری بخواهند باید بکنند، این میشه خودمون رو گول زدند...
    حریم خصوصی کلی مورد رو شامل میشه و شخصا منکر احترام به اون نیستم... من منظورم گنده کاری و دریدن مرز های انسانیت و اخلاق و ادب در جایی هست که ما آزاد هستیم ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دقیقا اینطوره . یعنی کسی حق نداره توی حریم شخصیه کسی دخالت کنه. بگه چطور لباس بپوش چطور بخور چطور نخور و....
    انسان ازاده و احتیاج به قیم نداره.

منظور من رو متاسفانه متوجه نشدید...حرف من این نیست زورکی گوشی مردم رو دستتون بگیرید و چک کنید..من میگم اگر گوشی رو بگیرید ..این موارد برمیخورد..
    ما کار به چگونگی نحوه مطلع شدن از محتویات گوشی مردم رو نداریم.. شما اصلا فرض کنید ، افراد با اختیار خودشون گوشی شون رو بدن ، دست شما..
    الان بقیه حرف من رو در نظر بگیرید

8. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

حریم خصوصی فضاییه که تمام اتفاقاتش اعم از خوب و بد به صاحب حریم مربوطه و به دیگران ارتباطی نداره.
    یک مجرم نمیتونه مجرم دیگه رو مورد محکومیت یا سرزنش قرار بده. همینکه وارد حریم خصوصی دیگران بشید به تنهایی اخلاق، انسانیت و ادب رو نقض کردید و قادر نیستید در این مورد دیگران رو مورد نصیحت و موعضه قرار بدید.

روزی مادری به همراه فرزندش به نزد پیامبر اسلام رفت و گفت خرما برای پسرم مضر است و او نباید بخورد و از شما میخواهم اورا موعضه کنید.
    پیامبر اسلام به آن زن گفت برو فردا بیا...

مادر رفت و با فرزندش فرد آمد و پیامبر او را موعضه کرد که خرما نخورد و برایش ضرر دارد.

مریدان به او گفتند، چرا همین را دیروز به او نگفتی و این همه راه فرستادی و برگرداندی؟
    گفت دیروز من خودم خرما خورده بودم.

انسانیت و اخلاق و ادب چیزی نیست که خودمان تعریف کنیم و به دیگران تحمیل کنیم. انسانیت و اخلاق و ادب، قواعدی است قراردادی در بین اکثریت انسانهای یک جامعه. و این قواعد در جوامع مختلف ممکن است متفاوت و یا دقیقا عکس آن باشد.

10. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اصل قضیه رو داشته باشیم..نحوه چگونگی بدست آوردن اطلاعات رو کار نداریم...اصل قضیه در خصوصی هر فرد، سطح بالایی از عبور از مرز اخلاقیت داره رخ میده...دودش به چشم همه میره..همین افراد ، چه دختر یا پسر، با اطرافیان ما معاشرت خواهند کرد و روی فرزندان ما هم تاثیر منفی خواهند گذاشت...ما همه در یک کشتی هستیم و هیچ فراری نیست

12. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عکس ها و داستان و کلیپ و حرف های هرزگی
    اگه منظورتون پورن و اروتیک هست یه صنعت پردرآمد و پرطرفداره و بحث امروز و دیروز هم نیست داستان های اروتیک از قدیمی ترین نوع ادبیات هستند.

14. 3 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اصل قضیه رو داشته باشیم..نحوه چگونگی بدست آوردن اطلاعات رو کار نداریم...اصل قضیه در خصوصی هر فرد، سطح بالایی از عبور از مرز اخلاقیت داره رخ میده.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تا اونجایی که من میدونم گوشی موبایل فردی و محتویات اون نشانگر شخصیتش نیست،و من بلفرض خیلی دیدم طرف تا خرخره تو گوشیش همین فیلما و عکسای پورنو هست دوست دختر بازیو اینا ولی مثلا تو چند سال اشنایمون تو مدرسه (۲سال)یبارم حرفی از دهنش نشنیدم که برا من توهین امیز باشه،اینا برمیگرده به اون چیزی که تو مغز فرد میگذره و یا درونش،نه اون چیزی که میبینی

17. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •