تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 65 از 65

نام تاپيک: بوی تعفن از گوشی های موبایل می آید

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی donnie yen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    جهنم مظلومان ، بهشت ظالمان

پيش فرض

سلام
    عجله نکنین در قضاوت . هنوز کار تمام نشده تا مشخص بشه کی افکارش پوسیده , کی در مسیر غلط در حرکته , کی بازنده هست و کی برنده چون هنوز زندگی ادامه داره , هنوز آسمانها و زمین پابرجاست , هنوز انسانها به دنیا میان , هنوز سامانه ی آزمایش دنیا دایر و فعال هست
    پس عجول نباشید در قضاوت .
    قبلا در یک تاپیک دیگه با زبان ریاضیات (احتمالات) بررسی کردیم هر 2 احتمال رو . (پایانِ همه چیز با مرگ و یا پایان نیافتن کار انسان با مرگ)
    به این نتیجه میریسیم که برنده و عاقل کسی هست که احتمالِ پایان نیافتن کارِ انسان با مرگ رو جدی بگیره و طوری زندگی کنه تا اگر راستی راستی مردن پایان نباشه در امان باشه و بازنده کسی هست که دل خوش کرده به این که مرگ و مردن پایانِ همه چیز هست و با این افکار اگر مردن پایان نباشه بدجوری ضرر میکنه. هیچ عاقلی احتمال دوم رو انتخاب نمیکنه چون منافع بلند مدتش براش خیلی مهمتر از منافع کوتاه مدت هست
    و گفتیم که چقدر دیدنی و متاسفانه اندوه بار هست چهره ی منکرانِ رخدادهای پس از مرگ در روز حساب اگر که روز حسابی در کار باشه
    واقعه ای که صدها دلیلِ و مدرکِ مادی و علمی احتمالِ وقوعش رو تایید و پشتیبانی میکنه

2- شما چیزی بیشتر از آنچه که همفکرانِ شما از هزاران سال پیش گفته اند نخواهید گفت (همه اش قصه و افسانه هست و شعر و جنون و جادو و عقب ماندگی و عوام فریبی و غیره و غیره) .
    بنده و همفکران بنده هم چیزی بیشتر از آنچه که از هزاران سال پیش گفته شده نخواهیم گفت (از کنار نشانه ها و مدرکها و علامتها بی تفاوت رد نشید و پیامهای هشدار دنده و بشارت دهنده و هدایت کننده ای که همه ی مردم روزانه از دنیا و موجودات دنیا دریافت میکنند رو سرسری نگیرید . سَرسَری نگیرید نشانه های وجودِ آفریننده ی جهان هستی و یگانه بودنش و علم و دانش مطلقش و نیرومندیِ مطلق و عدالتِ مطلقش رو . عاقلانه مسیر اعتقادیمون رو انتخاب کنیم تا اگر آنچه که وعده ی رخ دادنش داده شده و دلایل و مدارکِ علمی بسیاری هم ازش پشتیبانی میکنند راستی راستی رخ داد , در امان باشیم و برنده )
    انسان در انتخابِ نیت و هدف و انتخابِ عقیده و ایمان و اِصرارش بر عقیده اش کاملاً صاحب اختیاره و عواقب و مسئولیتِ انتخابهاش هم بر عهده ی خودشه
    خودِ این هم نشانه و دلیل و مدرکِ دیگریست برای خردمندان و عاقلان و پیام داره برای خردمندان که وقتی انسان 100% در نیت و هدف و عقیده و ایمان صاحب اختیار هست پس به احتمال بسیار زیاد قراره روزی حساب و کتاب پس بده برای نیتهاش و هدفهاش و عقیده اش و اصرار و پافشاری اش بر عقیده اش (ایمانش)

از کنار این علامتها و نشانه ها بی تفاوت گذر کردن کار خردمندان و عاقلان نیست
    و در خانه اگر کس است , یک حرف بس است

................................................
    سلام
    باز صحبت از جهان تک قطبی شد، قطبی که فکر میکنه حقیقت مطلق هست و بقیه مردم جهان باید طبق گفته و عقاید اونها پیش برن.
    هر کس آزاده که هر طور که دوست داره فکر کنه و زندگی کنه، البته این آزادی تا زمانی قابل قبول هست که طرز فکرشون به انسانهای دیگه آسیبی نزنه و بر عکس.

از شما کجا می فرمایین که این کلیپ ها و عکسهایی که رو گوشی ها ی دیگران هست چیز بدی هستند؟ بنا به فرموده ی شما اگه خدا این میل جنسی رو در نهاد انسان قرار داده، پس چطور کسی که میخواد به این میلش پاسخ بده، در جهان پس از مرگ عذاب خواهد شد؟ مثل این میمونه که کسی خیلی گرسنه هست و میخواد یه بشقاب غذا رو بخوره، بهش بگیم که این غذا رو نخور این غذا حرام هست و جهان پس از مرگ شکنجه میشوی و از این جور بحث ها ...

من در پست صفحه ی قبل خودم جوامع غربی و راهبان شائولین رو که قطب کاملا متضاد بودند رو مثال زدم، پس با این حساب باید راهبان شائولین وارد بهشت شودند و جوامع غربی همگی وارد جهنم؟
    البته شما اصلا قبول ندارید که راهبان شائولین وارد بهشت خواهند شد، چون هم دین و هم مسلک شما نیستند.
    Last edited by donnie yen; 25-08-2017 at 23:39.

2. 4 کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

متاسفانه اصل قضیه رو ول کردید و فرع رو چسبدید

من نگفتم گوشی رو به زور از دست مردم بگیرید و سرک بکشید.....
    اصل قضیه اینکه مردم دارن به بی راهه میروند ... کی حرف از بگیر و ببند و خفقان و امر به معروف زد؟ من میگم هرزگی داره ترویج پیدا میکنه...
    من گفتم وارد حریم خصوصی مردم بشید؟ تو حریم خصوصی داره کثافت کاری میشه و من و شما و خانواده و اطرافیان مون هم کم کم درگیر خواهیم شد...
    آزادی و حریم خصوصی با اینکه ندونیم چی کار میکنیم و داریم به کجا میریم ، باعث میشه به هر جایی برویم

دختر و پسر آگاه نیستند، اون فرد 18 ساله ای که اون ور آب حریم خصوصی داره و هر کاری دوست داره میکنه، اون از طفولیت بهش آموزش میدن ، اگاهی نسبی داره... نه اینجا که بچه فله ای بار میاد

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

متاسفانه اصل قضیه رو ول کردید و فرع رو چسبدید

من نگفتم گوشی رو به زور از دست مردم بگیرید و سرک بکشید.....
    اصل قضیه اینکه مردم دارن به بی راهه میروند ... کی حرف از بگیر و ببند و خفقان و امر به معروف زد؟ من میگم هرزگی داره ترویج پیدا میکنه...
    من گفتم وارد حریم خصوصی مردم بشید؟ تو حریم خصوصی داره کثافت کاری میشه و من و شما و خانواده و اطرافیان مون هم کم کم درگیر خواهیم شد...
    آزادی و حریم خصوصی با اینکه ندونیم چی کار میکنیم و داریم به کجا میریم ، باعث میشه به هر جایی برویم

دختر و پسر آگاه نیستند، اون فرد 18 ساله ای که اون ور آب حریم خصوصی داره و هر کاری دوست داره میکنه، اون از طفولیت بهش آموزش میدن ، اگاهی نسبی داره... نه اینجا که بچه فله ای بار میاد

.................................................. .
    سلام
    اتفاقا اصل رو گرفتیم

ما هم نگفتیم که میخوام بگیریم و سرک بکشیم
    شما دلیلتون چیه مردم دارن به بیراهه کشیده میشن؟ هرزگی یه مفهوم ذهنی هست که انسان برا خودش ساخته،

در مورد پرورش بچه در انور آب و اینور آب
    مشکل از آموزش و پرورش خودمون هست عزیز، خوب بشینند و از بچگی در مورد این موارد در دوارن تحصیل صحبت کنند دیگه
    ولی این کار رو نمی کنند چون هدف جدایی این دو جنس هست نه نزدیکی دو جنس مخالف

ما قبلا همسایمون یه دختر بچه 4 ساله داشت که به مهد میرفت، اونجا بهشون یاد بودند که با دوستان باباتون به هیچ عنوان دست ندین، این حرف یعنی چی؟ این مثلا آموزش هست که دادن به بچه ها؟

بهترین حرف رو فکر کنم احمد شاملو زده باشه در این نوع موارد

Last edited by donnie yen; 26-08-2017 at 00:56.

5. این کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

.................................................. .
    سلام
    اتفاقا اصل رو گرفتیم

ما هم نگفتیم که میخوام بگیریم و سرک بکشیم
    شما دلیلتون چیه مردم دارن به بیراهه کشیده میشن؟ هرزگی یه مفهوم ذهنی هست که انسان برا خودش ساخته،

در مورد پرورش بچه در انور آب و اینور آب
    مشکل از آموزش و پرورش خودمون هست عزیز، خوب بشینند و از بچگی در مورد این موارد در دوارن تحصیل صحبت کنند دیگه
    ولی این کار رو نمی کنند چون هدف جدایی این دو جنس هست نه نزدیکی دو جنس مخالف

ما قبلا همسایمون یه دختر بچه 4 ساله داشت که به مهد میرفت، اونجا بهشون یاد بودند که با دوستان باباتون به هیچ عنوان دست ندین، این حرف یعنی چی؟ این مثلا آموزش هست که دادن به بچه ها؟

بهترین حرف رو فکر کنم احمد شاملو زده باشه در این نوع موارد

این آموزش و پروش درست که نمیشه هیچی، بدتر هم میشه . من از وقتی چشم باز کردم، میبینم وضعیت امروز بهتر از فردا هست . هیچ پیشرفتی در هیچ زمینه هم نمیبینم. و امیدی به اصلاح وضع در هیچ زمینه از اقتصاد تا اجتماعی هم ندارم

7. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

این آموزش و پروش درست که نمیشه هیچی، بدتر هم میشه . من از وقتی چشم باز کردم، میبینم وضعیت امروز بهتر از فردا هست . هیچ پیشرفتی در هیچ زمینه هم نمیبینم. و امیدی به اصلاح وضع در هیچ زمینه از اقتصاد تا اجتماعی هم ندارم

..............................................
    سلام

این حرفاتون رو قبول دارم، خوشحالم که قبول کردین مشکل از طرف آموزش و پرورش هست نه فرزندان این مرز و بوم

از قدیم گفتند : "سالی که نکوست از بهارش پیداست"
    Last edited by donnie yen; 26-08-2017 at 14:22.

9. این کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •