تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 65

نام تاپيک: بوی تعفن از گوشی های موبایل می آید

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

منظور من رو متاسفانه متوجه نشدید...حرف من این نیست زورکی گوشی مردم رو دستتون بگیرید و چک کنید..من میگم اگر گوشی رو بگیرید ..این موارد برمیخورد..
    ما کار به چگونگی نحوه مطلع شدن از محتویات گوشی مردم رو نداریم.. شما اصلا فرض کنید ، افراد با اختیار خودشون گوشی شون رو بدن ، دست شما..
    الان بقیه حرف من رو در نظر بگیرید
    من الزامی نمیبینم تلفن همراه کسی رو بگیرم. نهایتش اگر بخوام برای زنگ زدن هستش زمانیکه نمیتونم با گوشی خودم تماس بگیرم. حتی زمانیکه فامیل تلفن همراه جدید میخرن من علاقه ای به دیدن تلفن همراه جدیدشون نشون نمیدم، دیگه خودشون به زور تلفن همراهشون رو میدن میگن نگاه کن (به عنوان یک جوان امروزی توقع دارند از مدلهای گوشی سر در بیارم و تایید کنم که گوشی خوبیه یا نه، که منم سر در نمیارم و فقط میگم مبارکه گوشی خوبیه)

تلفن همراه قابلیت ذخیره سازی اطلاعات رو داره. فکر نکنم درست باشه به اطلاعات شخصی کسی دسترسی داشته باشیم. اصلا چرا باید گوشی رو بگیریم و بریم توی اطلاعات شخصیش؟ واقعا چه الزامی هستش از مسایل شخصی مردم سر در بیاریم؟

اگر مشکلتون اینه که با دونستن این اطلاعات تصورتون از فرد عوض میشه، خوب نرین سراع اون اطلاعات!
    Last edited by Public Enemy; 26-02-2017 at 14:45.

2. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من الزامی نمیبینم تلفن همراه کسی رو بگیرم. نهایتش اگر بخوام برای زنگ زدن هستش زمانیکه نمیتونم با گوشی خودم تماس بگیرم. حتی زمانیکه فامیل تلفن همراه جدید میخرن من علاقه ای به دیدن تلفن همراه جدیدشون نشون نمیدم، دیگه خودشون به زور تلفن همراهشون رو میدن میگن نگاه کن (به عنوان یک جوان امروزی توقع دارند از مدلهای گوشی سر در بیارم و تایید کنم که گوشی خوبیه یا نه، که منم سر در نمیارم و فقط میگم مبارکه گوشی خوبیه)

تلفن همراه قابلیت ذخیره سازی اطلاعات رو داره. فکر نکنم درست باشه به اطلاعات شخصی کسی دسترسی داشته باشیم. اصلا چرا باید گوشی رو بگیریم و بریم توی اطلاعات شخصیش؟ واقعا چه الزامی هستش از مسایل شخصی مردم سر در بیاریم؟

اگر مشکلتون اینه که با دونستن این اطلاعات تصورتون از فرد عوض میشه، خوب نرین سراع اون اطلاعات!
    ترس از واقعیت؟ ترس از اینکه اون چیزی که در مورد فرد مقابلمون فکر میکنیم، کاملا بریزه بهم؟ اون طور فکر کنیم که دوست داریم و نه آنطور که هست؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

ترس از واقعیت؟ ترس از اینکه اون چیزی که در مورد فرد مقابلمون فکر میکنیم، کاملا بریزه بهم؟ اون طور فکر کنیم که دوست داریم و نه آنطور که هست؟
    چرا آدم باید خودش رو در چنین شرایطی قرار بده که با دانستن برخی اطلاعات که الزامی برای دانستنشون نیست، حس بی اعتمادی رو نسبت به طرف مقابلش احساس کنه؟
    این قضیه همیشه یک طرفه نیست. ما هم مسايلی داریم که ممکنه اگر دیگران بفهمند برداشت دیگه ای از ما داشته باشند و دیدشون نسبت به ما عوض بشه. این چیزیکه شما بهش میگین حقیقت، الزامی نیست که همیشه علنی باشه.

5. 5 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در درجه اول به نظر من اینکه از گوشی کسی بوی گلاب بیرون بیاد یا بوی تعفن به کسی ارتباطی نداره.

همه آدم ها زوایای پنهانی دارن که به شخصیت ، خلق و خو و روان هر فرد مربوط میشه ورود به اجتماع ادم ها رو درگیر یک اداب و رفتار خاص اجتماعی کرده اینکه آدم ها بر اساس یک آداب خاص تو اجتماع ظاهر بشن دلیلی بر این نیست که فاقد بعضی ابعاد شخصیتی و روانی باشند ( بعضا این ابعاد جزو طبیعت و ذات هر انسانی هست ) .

ما می تونیم جامعه رو از نظر اخلاقی و علل و عوامل ایجاد غیر اخلاقی ارزیابی کنیم (به شرطی که اول تعریفی از بی اخلاقی داشته باشیم) و به دنبال دلایل انحرافات باشیم یا برای حل مشکل اخلاقی تو یک جامعه علاوه بر ریشه یابی مسئله یک راهکار مفید ارائه بدیم

ولی در رتبه و جایگاهی نیستیم که بخواهیم شخصی رو با کنکاش در خصوصی ترین مسائل زندگی ، از نظر اخلاقی و با ذهنیت های خودمان ارزیابی کنیم چون نه به تمام ابعاد روانی ، شخصیتی و وجودی اون شخص واقفیم ، نه درکی از نیازها و خواسته های روانی و جسمی هر شخص داریم و نه صلاحیت این رو داریم که درباره میزان پایبندی افراد به اخلاقیات قضاوتی داشته باشیم.

ما در بهترین حالت ممکن می تونیم درباره یک معضل اجتماعی یا مسئله ای که ممکن هست به جان و مال و ارامش ما آسیب برسونه اظهار نظر کنیم.

7. 11 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

هرزگی؟ هرزگی دیگه چی هست؟ یکم واضح تر صحبت کنید. اینترنت جستوجو کردم ولگردی و یاوه گویی رو در معنی آورد ولی نفهمیدم دقیق منظورتونو
    عاقبت بد چیه؟ یعنی منظورتون چیه؟
    آیا شما چیزی در مورد آینده می دونید که من نمی دونم؟ جدا مشتاق شدم.
    من گوشی دوستم رو بیشتر از ده دقیقه در دستم داشتم، متوجه چیزی نشدم فقط شارژش خیلی زود تموم شد.
    اگه بشه لطفا کاملا منو شیر فهم بکنید. مرسی

9. 2 کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من گوشی دوستم رو بیشتر از ده دقیقه در دستم داشتم، متوجه چیزی نشدم فقط شارژش خیلی زود تموم شد.
    دقیقا بستگی به این داره که کلا دنبال چی باشید و چگونه ببینید .
    برخی افراد ظاهرا خودشون رو آنتی بیوتیک اجتماع می پندارند و مرتب دنبال عفونت می گردند تا خشکش کنند !!!
    اینها همون افرادی هستند که اگه درب یک خانه ای باز باشه ، حتما داخلش رو نگاه می کنند .
    افرادی که ذهن اونها ناخودآگاه درگیر این مسائل هستش ، همیشه اینجور چیزا رو می بینند و مختص گوشی موبایل هم نیست . چند وقت پیش رفته بودم یه مهمونی ، وقتی برگشتیم یکی از دوستان سخنرانی طولانی ای راجع به لباس نابهنجار یکی از میهمانان ارائه فرمود ! جالب اینجاست که من اصلا متوجه حضور همچین کسی در مهمانی نشده بودم .
    ته ته داستان ، به نظر من اگه خیلی اینجور مسائل رو در اجتماع می بینید و بخاطرش حرص میخورید ، یک درصد احتمال بدید که مشکل از خودتون باشه . شاید لازمه که طرز فکر و نگاهتون رو تغییر بدید .

11. 6 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ما می تونیم جامعه رو از نظر اخلاقی و علل و عوامل ایجاد غیر اخلاقی ارزیابی کنیم (به شرطی که اول تعریفی از بی اخلاقی داشته باشیم) و به دنبال دلایل انحرافات باشیم یا برای حل مشکل اخلاقی تو یک جامعه علاوه بر ریشه یابی مسئله یک راهکار مفید ارائه بدیم
    تعریف بی اخلاقی هزاران سال هست که مشخص شده و نتیجه آزمون و خطای قرنها زندگی و تجربه بوده.
    انسانی که کثیف باشه دوست داره این مرزها رو تغییر بده اما این چیزی از کثیفی اون فرد کم نمیکنه.

این جمله "به کسی مربوط نیست" جدیدا داره زیاد استفاده میشه. این جمله فقط مختص نیروی منفی هستش که دوست نداره کسی کاری به کارش داشته باشه اما نیروی خیر این جمله رو قبول نداره چون همیشه دنبال آرامش و درست کردن شرایط میره. این جمله رو فقط جایی به کار ببرید که مثل خودتون بهش باور داشته باشن وگرنه واسه ما جمله بسیار مسخره ای هستش که اعمال هرکس حتی در جامعه فقط به خودش مربوطه!

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ولی در رتبه و جایگاهی نیستیم که بخواهیم شخصی رو با کنکاش در خصوصی ترین مسائل زندگی ، از نظر اخلاقی و با ذهنیت های خودمان ارزیابی کنیم چون نه به تمام ابعاد روانی ، شخصیتی و وجودی اون شخص واقفیم ، نه درکی از نیازها و خواسته های روانی و جسمی هر شخص داریم و نه صلاحیت این رو داریم که درباره میزان پایبندی افراد به اخلاقیات قضاوتی داشته باشیم.
    چی شد؟ اول گفتی در جایگاهی نیستیم و این صلاحیت رو نداریم که کسی رو قضاوت کنیم. اما خودت داری در مورد فرد قضاوت کننده قضاوت میکنی که صلاحیتش رو نداره!!!! از کجا میدونی صلاحیتش رو نداره؟ تو که میگی ما صلاحیت نداریم قضاوت کنیم پس چطور خودت قضاوت کردی که ما صلاحیت قضاوت دیگران رو نداریم؟

اینکه کسی قضاوت کنه فردی مخرب و فاسد و آسیب رسان برای جامعه هست کار سختی نیست اما اینکه تو چطور تونستی قضاوت کنی که امثال من لیاقت و صلاحیت قضاوت رو نداریم جای تعجب داره! تو وقتی من رو ندیدی چطور این توانایی رو داری که قضاوت کنی من این صلاحیت رو ندارم!؟

اگه حس میکنی صلاحیت قضاوت نداری پس اینکارو نکن! حتی در مورد ما که مشکلی با قضاوت دیگران نداریم ...
    ظاهرا فقط توانایی قضاوت افراد کثیف و آسیب رسان جامعه رو نداری وگرنه امثال من رو که به خوبی هر روز با انواع توهین داری قضاوت میکنی.
    Last edited by تانکر; 17-04-2017 at 01:07.

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ذهن شما در هر لحظه از زندگیتون در حال قضاوت دنیای اطرافه. قضاوت رنگ ها قضاوت صداها قضاوت بوها و قضاوت جایی که در اون قدم گذاشتید و دارید از کنارش رد میشید.
    قضاوت یعنی چه جالب! چه زشت! چه احمقانه! چه زیبا! چه عجیب! چه ترسناک! چه بی فرهنگ! چه هیجان انگیز!
    این اسمش قضاوته. یعنی برداشت شخصی شما از محیط و رفتارها و تمام اونچه در دنیای پیرامون شما داره اتفاق میفته.
    مشخصا یا حرف V E S T A رو متوجه نمیشین یا متوجه هستین اما فقط فکر میکنین با بازی با کلمات میتونین حقیقتی رو تغییر بدین.
    اینجا فروم بازی ریاضی نیست که با نقض اگر و فقط اگر چیزی عوض بشه وگرنه من در جواب شما میگفتم شما که معتقدی قضاوت دیگران مشکل نداره چرا خودت اجازه نمیدی همه ی ما قضاوتت کنیم و با انواع توهین جواب قضاوت بقیه رو میدی؟!!

واقعیت اینه که قضاوت اجتناب ناپذیره اما قضاوتی که ما درباره اش حرف میزنیم قضاوتیه که بچای اینکه بگه چه رنگ بنفش قشنگی داره این گل! بگه همه باید رنگ بنفش این گل رو دوست داشته باشن اگه دوست نداشته باشن نفهم و بی فرهنگ و مایه ی فسادن!

15. 7 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

4

فضولی از گناهان کبیره در دین ما هست . روایت هست روزی مردی نزد امام علی (ع) میرود و میگوید همسایه ما شراب میخورد ، امام علی (ع) اول مرد فضول و خبر کش را شلاق میزند و سپس شراب خوار را ، در بعضی روایت ها هم میگویند دومی را اصلا شلاق نمیزند.

اگر در گوشی های افراد هرزه نگاری زیاد هست علتش اینه که امکان ازدواج در جامعه ما نیست (البته گوشی آقایون رو میگم اگر در گوشی خانمی هرزه نگاری دیدید خب اون واقعا هرزه هست) ، یا به طور برابر نیست یه عده مهندس نام بی سر و پا و یه عده که پول شون رو از چاپیدن ملت بدست آوردن (مثل مدیر کل سابق بانک ملی) بهترین خانم ها را با خودشون میبرن تو پستو کنجه ، اون وقت من به هر دختری میرسم میگه وای این چقدر نازه ! یا چرا اینجوریه ! من از این میترسم بگیر منو محسن !
    در عربستان سعودی یا اسرائیل به عنوان مثال که از سنین پایین این چیزا رو در دسترس دارند طرف انرژی شو صرف کارای بهتر میکنه پهپاد میسازه بمب اتمی میسازه خلاقیت به خرج میده .. اون وقت من نوعی باید بشینم اینجا در مرحله اول و دوم هرم مازلو دست و پا بزنم .. چون به غیرت و ناموس ملت برمیخوره . البته مسلما شرایط تغییر میکنه چند نفر سنیور بمیرن همه چی درست میشه ولی کو تا اون موقع ...
    Last edited by حیزون; 17-04-2017 at 10:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •