تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نصب ویندوز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض مشکل در نصب ویندوز

سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشین من چند وقته که هارد سیستممو باز کرده واستفاده نکردم دیروز وقتی دوباره خواستم ازش استفاده کنم ویندوزش بالا نمیومد رفتم درایو مربوطه وفرمتش کردم خواستم دوباره نصب کنم اصلا نصب نشد گفتم شاید چون ویندوز قبلیxpبوده وحالا که میخوام 7 نصب کنم حجمش کمه تمام درایو هارو فرمت وپاک کردم ودوباره در مراحل نصب ویندوز7 پارتیشن بندی کردم ولی نمیدونم چرا مراحل نصبش اینقدر طول میکشه به طوری که در طول 12 ساعت 75درصد پیشرفت داشته و خیلی کند انجام میشه چه کار کنم ممنون
    Last edited by رضوان جون; 04-02-2017 at 16:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    ببخشید من روی کامپیوترم ویندوز هفت دارم الان میخوام روش ویندوز هشت بریزم یه مقدار تو طرز نصبش کمک میخوام
    راستی یه سوال دیگه وقتی ویندوز هشت رو روش نصب کنم ویندوز هفت قبلی چی میشه؟ در کل یه مقدار راهنمایی لازم دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشین من چند وقته که هارد سیستممو باز کرده واستفاده نکردم دیروز وقتی دوباره خواستم ازش استفاده کنم ویندوزش بالا نمیومد رفتم درایو مربوطه وفرمتش کردم خواستم دوباره نصب کنم اصلا نصب نشد گفتم شاید چون ویندوز قبلیxpبوده وحالا که میخوام 7 نصب کنم حجمش کمه تمام درایو هارو فرمت وپاک کردم ودوباره در مراحل نصب ویندوز7 پارتیشن بندی کردم ولی نمیدونم چرا مراحل نصبش اینقدر طول میکشه به طوری که در طول 12 ساعت 75درصد پیشرفت داشته و خیلی کند انجام میشه چه کار کنم ممنون
    سلام اینطوری که شما می فرمایید هاردتون مشکل داره .

Sent from my Huawei Y511-U30 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    ببخشید من روی کامپیوترم ویندوز هفت دارم الان میخوام روش ویندوز هشت بریزم یه مقدار تو طرز نصبش کمک میخوام
    راستی یه سوال دیگه وقتی ویندوز هشت رو روش نصب کنم ویندوز هفت قبلی چی میشه؟ در کل یه مقدار راهنمایی لازم دارم
    سلام .
    اگر توی اینترنت سرچ کنی مراحل نصب به صورت تشریحی هستش .
    اگر ویندوز هشت روی درایو دیگه ای که ویندوز هفت اونجا نصب نیست ، نصب کنید ویندوز هفت هم باقی می مونه .
    فقط برای این که موقع نصب ویندوز ۸ تشخیص بدی ویندوز هفت روی کدوم درایو نصبه اسم درایو رو به Win7 تغییر بده .

Sent from my Huawei Y511-U30 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    ببخشید من از طریق برنامه های مختلف فلشمو بوت کردم و بعدش ویندوز8.1 رو ریختم روش ولی وقتی رفتم تو ویندوز یه فایل به نام ستاپ اونو زدم ارور7E×0داد ونصب نکرد کامپیوترمم سیستمش مشکلی نداره ۴ گیگ رم داره مشکل چیه؟
    Last edited by soheil12; 03-04-2017 at 20:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •