تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 49 اولاول ... 38444546474849 آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

باسلام. منيكتلويزيونسوني 65x8500e ويكسينماخانگيسونيخريدم. Tv روباكابل hdmi بهسينماخانگيمتصلكردم... وقتي tv وسينماخانگيروروشنميكنم،بعضيوقتهاپيشميادكهدرهمونلحظهاولِروشنشدنِسينما،يهثانيهصداازباندهايسينماپخشميشهوبلافاصلهقطعميشهوديگهصدابهباندهاي tv همبرنميگردهوبايدسينماروخاموشروشنكنمتادوبارهصدابيادتوسينما..! بايكيازتعميرگاههايسونيهممشورتكردم،گفتناحتمالدارهازكيفيتپايينكابل hdmi باشه. امامنكابلباكيفيتخيليبالاهمخريدم،وبازهماينمشكلرودارم. لطفاراهنماييكنيد. ممنونم
    Last edited by amirabedian; 09-10-2018 at 14:34.

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

باسلام. منيكتلويزيونسوني 65x8500e ويكسينماخانگيسونيخريدم. Tv روباكابل hdmi بهسينماخانگيمتصلكردم... وقتي tv وسينماخانگيروروشنميكنم،بعضيوقتهاپيشميادكهدرهمونلحظهاولِروشنشدنِسينما،يهثانيهصداازباندهايسينماپخشميشهوبلافاصلهقطعميشهوديگهصدابهباندهاي tv همبرنميگردهوبايدسينماروخاموشروشنكنمتادوبارهصدابيادتوسينما..! بايكيازتعميرگاههايسونيهممشورتكردم،گفتناحتمالدارهازكيفيتپايينكابل hdmi باشه. امامنكابلباكيفيتخيليبالاهمخريدم،وبازهماينمشكلرودارم. لطفاراهنماييكنيد. ممنونم
    تی وی با سینما sync شده؟ از ورودی HDMI 4 استفاده میکنی؟ سینما قابلیت ARC رو داره؟

3. 2 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

لطفا در مورد نصب برنامه اندروید در تلویزیون سونی ۸۰۰۰d راهنمایی کنید برنامه اندروید داخل فلش میزارم وصل میکنم فلش نمیشناسه و از گوگل پلی خود تلویزیون هم psiphon نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان آپدیت جدید 8500d اومده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

لطفا در مورد نصب برنامه اندروید در تلویزیون سونی ۸۰۰۰d راهنمایی کنید برنامه اندروید داخل فلش میزارم وصل میکنم فلش نمیشناسه و از گوگل پلی خود تلویزیون هم psiphon نداره
    سلام
    اولین کار نصب یک فایل منیجر هست مثل ES FILE MANAGER از خود گوگل بگیرید بعد با فلش برنامه نصب کنید.

داره خودمونی میشه BEST 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

درود.دوستان عزیز البته تی وی بنده مدلش 65x9000F هست و 2018.میخواستم بدونم کلا تا چقدر میتونن هارد اکسترتال جانبی رو ساپورت کنن و چه فرمتی؟چون من میخوام یه هارد اکسترنال 8 ترا بگیرم برای فیلم.ممنونم
    Last edited by BEST 2; 02-02-2019 at 17:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی از 49x8500f اطلاعاتی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان ایا برنامه ای برای نصب هست که بشه موزیک انلاین حتی ایرانی رو گوش داد مثل رادیو جوان ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان چند وقت از طریق es file explorer که وارد میشم میخوام فیلمهای رو از طریق نرم افزار پخش خود تلویزیون اجرا کنم پیغام میده (پخش فیلم امکان پذیر نمیباشد) لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار کنم ممنون

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام دوستان چند وقت از طریق es file explorer که وارد میشم میخوام فیلمهای رو از طریق نرم افزار پخش خود تلویزیون اجرا کنم پیغام میده (پخش فیلم امکان پذیر نمیباشد) لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار کنم ممنون
    احتمالاً فرمت پخش تون به تلویزیون نمیخوره . مثل mkv یا x265 یا فیلم 10 بیت

12. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •