تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 49 اولاول ... 2329303132333435363743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام ببخشید هزینه انتقالش از بانه رو کسی خبر داره حدودا؟ مثلا حداکثر چقدر میشه
    ۱۵۰-۲۰۰میگیرن

Sent from my D6502 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ممنونم از پاسختون
    خیلی خوبه که اینجا عزیزان کاملا بی طرفانه نظر میدن و تجربه خودشون رو عنوان میکنن و فروش یا عدم فروش هیچ برندی براشون منفعت نداره
    من میخواستم یه سوال رو کلی بپرسم
    بین مدل های eg910 ، UH850 ، x8500d و Ks8000 کدوم بهتره؟ میدونم هر کدام یه معایب و یه مزایایی دارن و نمیشه کلی گفت ولی اونایی که خریدن یا از نزدیک دیدن نظرشون چیه؟ اونایی که هر کدوم رو خریدن اگه قرار بود باز بخرن ایا باز همون رو میخریدن؟ مخصوصا بیتشر بین x8500d و uh850 مد نظرمه
    من اول از همه عمر دستگاه برام مهمه و سپس کیفیتش
    من خودم زو x8500d نظر دارم اما تردید دارم دوس دارم یه نفر یه چیزی یه جمله ای بگه در موردش که خیالم راحت بشه و دیگه بررسی و مقایسه نکنم و برم بخرم مخصوصا اینکه uh850 گزارش خرابی داشته اما این مدل خیلی کمتر
    و یه سوال اینکه دوستان نظرشون در مورد x8500d سایز 43 که تو بانه قیمتش 2.5 چیه؟ ایا 43 برا فاصله 3 متری کمه؟ یا من که میخوام خرج کنم بهتره همون 50 رو بگیرم؟
    پیشاپیش ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

ممنونم از پاسختون
    خیلی خوبه که اینجا عزیزان کاملا بی طرفانه نظر میدن و تجربه خودشون رو عنوان میکنن و فروش یا عدم فروش هیچ برندی براشون منفعت نداره
    بین مدل های eg910 ، UH850 ، x8500d و Ks8000 کدوم بهتره؟ میدونم هر کدام یه معایب و یه مزایایی دارن و نمیشه کلی گفت ولی اونایی که خریدن یا از نزدیک دیدن نظرشون چیه؟ اونایی که هر کدوم رو خریدن اگه قرار بود باز بخرن ایا باز همون رو میخریدن؟ مخصوصا بیتشر بین x8500d و uh850 مد نظرمه
    من خودم زو x8500d نظر دارم اما تردید دارم دوس دارم یه نفر یه چیزی یه جمله ای بگه در موردش که خیالم راحت بشه و دیگه بررسی و مقایسه نکنم و برم بخرم مخصوصا اینکه uh850 گزارش خرابی داشته اما این مدل خیلی کمتر
    و یه سوال اینکه دوستان نظرشون در مورد x8500d سایز 43 که تو بانه قیمتش 2.5 چیه؟ ایا 43 برا فاصله 3 متری کمه؟ یا من که میخوام خرج کنم بهتره همون 50 رو بگیرم؟
    پیشاپیش ممنونم
    با توجه به شرایطی که گفتی جدای از قیمت ,KS8000. در مورد سایز هم فاصله رو بیخیال شو با هزینه بیشتر(اگه داری!)سایز55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ممنونم از پاسختون
    پیشاپیش ممنونم
    الجی eg910 خیلی کیفیت خوب و قیمت خوبی داره ولی خب 4k و HDR نیست و دیگه خریدش الان منطقی بنظر نمیاد ، پس صرفنظر از eg910 بنظرم از نظر کنتراست و میزان عمق رنگ مشکی تو این چند مدل ، سامسونگ KS8000 برتری کامل داره ولی اگه این موارد برات اهمیت نداره سونی 8500D هم گزینه خوبیه و بقول شما عمر بالایی داره .
    Last edited by danial4; 26-07-2017 at 12:52.

5. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ممنونم از راهنمایی تون

Last edited by امید 222; 27-07-2017 at 11:38.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

ممنونم از راهنمایی تون
    آقا دانیال من تاپیک UH850 رو که خوندم شما ظاهرا این مدل رو خریده بودید و اوایل ناراضی بودید اما بعدش با مقایسه متوجه شدید که نسبت به بقیه بد نیست؟ خواستم بپرسم الان نظرتون چی هست؟ ایا سونی x8500d رو الان ترجیح میدید؟
    و اینکه همه دوستان میفرمایند کانال های SD افتضاحه، ایا نمیشه تصویر رو کوچیک کرد؟ مثلا تصویر یه تلوییون 55 اینچی بشه در حد 43 اینج؟ اخه قابلیت upscaling هم دارن همشون
    اخه پنل این مدل ها برای سونی و الجی یکیه، فقط شاید موتور پردازش سونی بهتر باشه ، بیشتر خرابی های الجی هم مربوط به همین پنل و مین برد هست پس چرا اکثرا میگن دوام سونی بیشتره؟؟؟
    و سوال اخرم، این دو تلویزیون برای تعمیر ایا قطعاتشون راحت گیر میاد؟ کدوم از این دو قطعاتش در دسترس تره
    بازم متشکرم از وقتی که میذارید
    دوست عزیز از فکر خرابی و تعمیرات و یافتن قطعه کاملا بیا بیرون چون به هیچ نتیجه ای نمیرسی متاسفانه!فقط ,صد در صد امیدوار باش به این زودیها خراب نشن.هیچکس تو این مملکت نمیتونه بهت بگه واقعا دوام کدوم بیشتره.خصوصا اینکه نمایندگی معتبری ندارن.تازه اگه قطعه هم پیدا بشه اونقد بنجله که به نفعته تعمیر رو بزاری کنا رو یک نو بخری.شاید همین تولیدات داخلی به مراتب بهتر از مثلا سونی(تاگید میکنم سونی بازار نه سونیه سونی!) باشه.کسی چه میدونه.
    بنابر این زوم کن رو پارامترهایی که قابل تست و بررسی هستن مثل کیفیت تصویر و البته مقدار پولی که میتونی خرج کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

الجی eg910 خیلی کیفیت خوب و قیمت خوبی داره ولی خب 4k و HDR نیست و دیگه خریدش الان منطقی بنظر نمیاد ، پس صرفنظر از eg910 بنظرم از نظر کنتراست و میزان عمق رنگ مشکی تو این چند مدل ، سامسونگ KS8000 برتری کامل داره ولی اگه این موارد برات اهمیت نداره سونی 8500D هم گزینه خوبیه و بقول شما عمر بالایی داره .
    واقعا ممنونم از راهنماییتون
    آقا دانیال من تاپیک UH850 رو که خوندم شما ظاهرا این مدل رو خریده بودید و اوایل ناراضی بودید اما بعدش با مقایسه متوجه شدید که نسبت به بقیه بد نیست؟ خواستم بپرسم الان نظرتون چی هست؟ ایا سونی x8500d رو الان ترجیح میدید؟ من الان بیشتر نظرم رفته رو uh8500، اخه انگار با امکانات مشابه سونی و حتی بیشتر قیمتش خیلی ارزونتره، بنظرتون همینو بخرم؟
    و اینکه همه دوستان میفرمایند کانال های SD افتضاحه، ایا نمیشه تصویر رو کوچیک کرد؟ مثلا تصویر یه تلوییون 55 اینچی بشه در حد 43 اینج؟ اخه قابلیت upscaling هم دارن همشون
    اخه پنل این مدل ها برای سونی و الجی یکیه، فقط شاید موتور پردازش سونی بهتر باشه ، بیشتر خرابی های الجی هم مربوط به همین پنل و مین برد هست پس چرا اکثرا میگن دوام سونی بیشتره؟؟؟
    بازم متشکرم از وقتی که میذارید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

منم بعد از چند ماه تحقیق به ks8000 رسیدم

فقط مشکل اینجاست که من 60 اینچ فلت میخوام ولی تو بازار ایران همشون خمیده هست

تو سایت امازون همه مدل و اندازه هست اونم با قیمت کمتر ولی تو ایران متاسفانه.......

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hammy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تو سایت امازون همه مدل و اندازه هست اونم با قیمت کمتر ولی تو ایران متاسفانه.......
    متاسفانه این مدل حتی تو بانه هم وارد نشد چه برسه به بازار داخلی! توصیه می کنم به سری E سونی یک نگاهی بیاندازید. عمدتا تمام خوبی های اون مدل سامسونگ رو داره. البته متاسفانه یکم هم گرون تر هست. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از Hammy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام.
    میتونیدبرید سراغ x900E سونی. اگه از اون بهتره نباشه بدتر نیست. قیمت 55 اینچش تو بانه حدود 6000 تومنه. البته چند روز پیش خودم بانه بودم اونجا یک مغازه 5700 هم میداد.

13. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •