تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 49 اولاول ... 31373839404142434445 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    من تلویزون سونی 55x8500d دارم میخوام از قسمت تنظیمات کارخانه استفاده کنم نمیشه و فقط با ریست کردن تنظیمات رو بصورت پیش فرض میکنه و به اون قسمتی که اول میرفت نمیره ( انتخاب کشور و راه اندازی اولیه ) چکار باید بکنم؟

نرم افزار آخری را هم نصب کردم فقط آخرای نصب برق رفت و فکر کنم از اون موقع اینطوری شده چون گاهی هم ارور هایی میده مثل کنترل متوقف شده است – فلان چیز متوقف شده – و …
    هر چقدر هم خواستم نرم افزار را دوباره بریزم مینویسه نرم افزار شما بروز است.
    آیا کد مخفی یا راه حلی هست بتونم برش گردونم به حالت اولیه ؟
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام تلویزیون رو ببرید رو حالت safe mode وقتی روشن داره میشه دکمه کم کردن صدارو از روی کنترل نگه دارید
    تو حالت safemode میتونید ریست فکتوری کنید

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

توی آپدیت جدید کلا کیفیت تصاویر دیجیتال اومده اومده پایین؟
    یا اگه اقیانوسیه رو انتخاب کنیم اینجوری میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

فکر میکنم اقیانوسیه اینجوری میشه .

داستان داریم ها ، آخه چی میشه برای بقیه جاها هم قابلیت ضبط کردن رو فعال کنن که مجبور نشیم تغییر هویت بدیم و بشیم استرالیایی !!!!

4. این کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

وقتی اقیانوسیه انتخاب بشه کیفیت تصویر خیلی میاد پایین و خیلی محسوس هستش تو ابدیت جدید هم مشکل جدا کردن هارد حل نشده و وقتی همکه تی وی خاموش باشه بازم هارد کار میکنه

6. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

ضبط کردن تلوزیون فکنم دیگه با وجود نرم افزار هایی مثل لنز و آیو و غیره که همه برنامه هارو آرشیو میکنن کاربرد زیادی نداره ر*سیورها هم که همه ضبط دارن

بعد از آپدیت اگه اقیانوسیه شدیم باید چیکار کنیم که برگردیم به حالت قبل؟
    Last edited by starpars; 28-12-2017 at 01:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ضبط کردن تلوزیون فکنم دیگه با وجود نرم افزار هایی مثل لنز و آیو و غیره که همه برنامه هارو آرشیو میکنن کاربرد زیادی نداره ر*سیورها هم که همه ضبط دارن

بعد از آپدیت اگه اقیانوسیه شدیم باید چیکار کنیم که برگردیم به حالت قبل؟
    بعد ابدیت خود به خود اقیانوسیه نمیشه مگه اینکه خودتون انتخاب کنید اگه هم انتخاب کردید و بعد پشیمون شدید میتونید به تنظیمات کارخانه بروید و دوباره منطقه دلخواه یا خاورمیانه رو انتخاب کنید .دوستان کسی میدونه چطوری قسمت نوار بالای تصویر راهنما رو غیر فعال کرد خیلی رو مخه با هر پرش تصویر یا تعویض کانال میاد و قسمت بالای تصویر رو سیاه میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام تلویزیون رو ببرید رو حالت safe mode وقتی روشن داره میشه دکمه کم کردن صدارو از روی کنترل نگه دارید
    تو حالت safemode میتونید ریست فکتوری کنید
    سلام میشه بگید چطوری باید تلویزیون رو ببرم رو حالت safe mode ؟؟؟؟

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام میشه بگید چطوری باید تلویزیون رو ببرم رو حالت safe mode ؟؟؟؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وقتی تلویزیون روشن میشه دکمه کم کردن صدا رو نگه دارید اگه وارد safe mode بشه گوشه پایین چپ زده safe mide...
    من هم این مشکل رو داشتم که ریست فکتوری نمیشد... ولی تو حالت safe mode ریست فکتوری میشه. امتحان کنید

11. 2 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند مدل از قبیل 50w800b سونی و 47lb7200 ال جی و 49ub830t الجی رو داشتم و هر کدام رو هم زیاد نداشتم دو مدل اول رو هر کدام ۳ روز و مدل سوم رو ۵ ماه داشتم ولی هیچ کدوم من رو راضی نکردن سونی که اصلا تصویرش تاریک بود و شفافیت و جذابیت خاصی نداشت مدل های الجی هم تصاویر شبکه های ایران رو افتضاح نمایش می دادن و رنگ ها رو غیر طبیعی نمایش می دادن تصمیم گرفتم منتظر مدل های سال های بعد مثل uf8500الجی و uh850 ال جی و sj 850 ال جی و x8500 سونی بمانم که با مراجعه به این سایت و مشاهده نظرات دوستان باز هم از خرید این مدل ها منصرف شدم واقعا دیگه خسته شده بودم تصمیم گرفتم یکبار هم شده دل رو به دریا بزنم و پول بیشتری خرج کنم تصمیم گرفتم oled الجی یا سری ks سامسونگ رو انتخاب کنم بعد از تحقیق راجع به oled الجی یکسری مشکلات مثل کم بودن عمر و کم بودن روشنایی و کرم نشون دادن رنگ سفید باعث شد فقط سری ks باقی بمونه که هم رنگ مشکی رو عالی نشون میدن و هم رنگ سفید یعنی کنتراست عالی دارن و و بین دو مدل 55ks9995 و مدل 55ks8985 مدل ks8985 که معادل مدل جهانی ks8500 میشه رو انتخاب کردم چون ظاهرش با پایه به نظرم شیک تره و بالاترین کنتراست تو تلویزیون های ال ای دی رو تا کنون داشته (طبق سایت rtings)
    بعد از خرید واقعا متوجه شدم تلویزیون واقعی یعنی چه ؟
    الان ۵ ماهه دارمش واقعا تصویر خیره کننده ای داره و هیچکدام ازمشکلات تلویزیون های رده متوسط رو نداره کیفیت تصویر تو اکثر شبکه های ایران و شبکه های sd واقعا با تلویزیون های قبلی زمین تا آسمانه
    پدیده صفحه کثیف اصلا مشاهده نکردم در حالی که تو مدل های ال جی زمان پخش فوتبال کاملا آشکار بود
    رنگ ها کاملا طبیعی
    تصویر بسیار شفاف و دلربا
    من شهریور ۹۶ به قیمت ۶ تومن خریدمش ۳۰۰ هزار کارت هدیه داشت در کل ۵۷۰۰ تمام شد
    البته همون زمان بانه همین مدل رو ۵۳۰۰ میداد که ترجیح دادم ۴۰۰ تومن بیشتر بدم ضمانت سام سرویس بخرم و به اصل بودن تلویزیون های بانه شک داشتم
    این تلویزیون حاصل چند سال تحقیق من تو سایت های ایرانی و خارجی مختلف بوده و وظیفه خودم دونستم شما دوستان عزیز رو راهنمایی کنم اگر براتون مقدوره کمی بیشتر هزینه کنید و اعصاب خوردی چند ساله ای که من کشیدم رو شما نکشید ضمنا تو رده بندی سایت rtings همین الان هم جز چند تلویزیون برتر دنیاست
    البته مدل 55ms8985 که یه مدت کوتاه سام سرویس تولید می کرد فکر کنم فرقی با هم نداشته باشن الان فکر کنم مدل 8985 تولیدش کم شده شاید هم تولید نشه
    زمان نصب تست پیکسل هم انجام دادم پیکسل سوخته نداشت
    هنگام زلزله کرمانشاه تلویزیون از روی میز افتاد و تلویزیون با شدت تمام به پشت زمین خورد و خدا کمک کرد پنلش آسیب ندید وفقط یک پیکسل گوشه پایین سمت چپ بر اثر شدت ضربه سوخت و اون هم تو فاصله یک متری معلومه اونم تو رنگ سفید
    در کل مقاومت تلویزیون تو این ضربه شدید هم واقعا عالی بود
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان خوبم
    فقط دو نکته مانده :
    ۱-اگر کسی این مدل رو خرید باید یک سری تنظیمات رو برای بهترین تصویر انجام بده
    ۲-به علت مشغله کاری چند ماه یکبار به تاپیک سر می زنم الان هم فقط جهت راهنمایی دوستانی که مثل خودم برای خرید هر چیزی باید اول تحقیق کنم این مطلب رو نوشتم و مشغله کاری باعث میشه اگر کسی سوالی داشته باشه بی جواب بمونه
    با آرزوی موفقیت برای همه عزیزانم

13. 4 کاربر از سامان سروی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

با سلام
    کسیس تونسته قند شکن نصب کنه روی TV سونی
    هیچی نصب نمیشه
    خواهشاً راهنمایی بفرمائید
    با سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •