تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 49 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دیشب تلوزیون سونی مدل SONY 65X8500D خریدم و با تحقیقات بسیار زیاد رفتم سراغش . تنها تلوزیونی که باهاش میشه مقایسه کرد که ازش بالاتر باشه OLED الجی هست اما بزرگترین ضعفش درخشش بسیار پایین و گرم نشون دادن رنگهاست که اصلا خوشم نیومد . انگار درخشندگیش روی ۵۰ درصده .
    غیراز این ها خودم عاشق سونی هستم و سیستم صوتی X7 هم چندماه پیش خریدم و حسابی از شنیدن موسیقی لذت میبرم .
    الان یه مشکل دارم .
    وقتی یه فیلم با فلش پخش میکنم ( با USB خود تلوزیون ) نمیتونم اندازه تصویر رو تنظیم کنم . هرچی دکمه مربوطه رو میزنم میگه امکان پذیر نیست .
    الان فیلم رو به جای ۱۶.۹ روی حالت Sketch یا کشیده پخش میکنه تصویر رو فول اسکرین پخش میکنه .
    چکارش کنم درست بشه این حالت ؟
    از منو home برنامه ویدیو رو باز میکنی بعد از داخل برنامه ویدیو فیلم مورد نظرت رو پخش میکنی بعدش دکمه action menu رو میزنی سمت راست میری تنظیمات مربوط به زیرنویس و صدا برنامه پلیر ویدیو هستش اونجا گزینه information رو میزنی
    حالا فیلم رو داخل مستطیل کوچک 16.9 نمایش میده انتخابش که میکنی تو اون حالت فیلم پخش میشه دیگه sketch نمیشه!

2. 2 کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از منو home برنامه ویدیو رو باز میکنی بعد از داخل برنامه ویدیو فیلم مورد نظرت رو پخش میکنی بعدش دکمه action menu رو میزنی سمت راست میری تنظیمات مربوط به زیرنویس و صدا برنامه پلیر ویدیو هستش اونجا گزینه information رو میزنی
    حالا فیلم رو داخل مستطیل کوچک 16.9 نمایش میده انتخابش که میکنی تو اون حالت فیلم پخش میشه دیگه sketch نمیشه!
    ممنون درست شد .
    یک سوال دیگه
    من با بلوتوث به X7 سونی نمیتونم وصل بشم . یعنی پیداش نمیکنه .
    و آیا موس بلوتوث با تلوزیون هماهنگی داره و کانکت میشه ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون درست شد .
    یک سوال دیگه
    من با بلوتوث به X7 سونی نمیتونم وصل بشم . یعنی پیداش نمیکنه .
    و آیا موس بلوتوث با تلوزیون هماهنگی داره و کانکت میشه ؟
    تی ویهای آندروید سونی قابلیت انتقال صدا از طریق بلوتوس رو ندارن (هدستهای بلوتوس به این تی وی فعلا وصل نمیشن)
    من موس و کیبورد وایرلس تست کردم جواب داده

5. این کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تی ویهای آندروید سونی قابلیت انتقال صدا از طریق بلوتوس رو ندارن (هدستهای بلوتوس به این تی وی فعلا وصل نمیشن)
    من موس و کیبورد وایرلس تست کردم جواب داده
    ممنون پس باید با Optical Audio ازش خروجی بگیرم . خیلی ضایست که ! اگه Home بخریم وایرلس باشه هم نمیشه وصل کرد .
    با موس میشه راحت مثل تلوزیون های LG هرکاری کرد و توی منوها چرخید ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون پس باید با Optical Audio ازش خروجی بگیرم . خیلی ضایست که ! اگه Home بخریم وایرلس باشه هم نمیشه وصل کرد .
    با موس میشه راحت مثل تلوزیون های LG هرکاری کرد و توی منوها چرخید ؟
    بله خیلی بده بلوتوس داره ولی صدارو نمیتونه انتقال بده
    اگرسیستم صوتی HDMI ARC ساپورت کنه میتونی با اون صدارو انتقال بدی من با اپتیکال نصب کردم
    برنامه Video & TV sideview رو نصب کن رو گوشی کنترل و موس رو جواب میده امتحانش کن برنامه خوبیه.. فقط باید تی وی و گوشی به مودم وصل شده باشن فعلا موس نخریدم بخاط وجود همین برنامه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by abbas_p; 29-03-2017 at 19:23.

8. این کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

برای شما هم وقتی ماوس وصل میکنید توی صفحه home مشکل کلیک کردن داره؟
    واسه من اینطوریه البته جاهای دیگه مشکل نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دیشب تلوزیون سونی مدل SONY 65X8500D خریدم و با تحقیقات بسیار زیاد رفتم سراغش . تنها تلوزیونی که باهاش میشه مقایسه کرد که ازش بالاتر باشه OLED الجی هست اما بزرگترین ضعفش درخشش بسیار پایین و گرم نشون دادن رنگهاست که اصلا خوشم نیومد . انگار درخشندگیش روی ۵۰ درصده .
    غیراز این ها خودم عاشق سونی هستم و سیستم صوتی X7 هم چندماه پیش خریدم و حسابی از شنیدن موسیقی لذت میبرم .
    الان یه مشکل دارم .
    وقتی یه فیلم با فلش پخش میکنم ( با USB خود تلوزیون ) نمیتونم اندازه تصویر رو تنظیم کنم . هرچی دکمه مربوطه رو میزنم میگه امکان پذیر نیست .
    الان فیلم رو به جای ۱۶.۹ روی حالت Sketch یا کشیده پخش میکنه تصویر رو فول اسکرین پخش میکنه .
    چکارش کنم درست بشه این حالت ؟
    مبارک باشه دوست عزیز ، اتفاقا بنده هم قصد دارم تلویزیون الجی 55uh850v خودمو بفروشم و سونی 65x8500 بخرم ولی با توجه به اینکه میدونم سونی تو این مدل از پنل ips استفاده کرده و شما هم فرمودی که این مدل کنتراست پایینی داره و رنگها رو گرم نشون میده مردد هستم که نکنه بخرم و ببینم که نسبت به تلویزیون قبلیم تفاوت چندانی تو کیفیت تصویر نداشته باشه و دیگه کار از کار گذشته باشه ، ضمن اینکه اینم میدونم که این مدل سونی حجم صداشم پایینه و برای منی که این مدت با صدای عالی و پرججم الجی 55uh850v عادت کردم ممکنه ناخوشایند باشه ، بهر حال بدجور گیر کردم که این تعویض رو انجام بدم یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید
    Last edited by danial4; 01-04-2017 at 14:09.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مبارک باشه دوست عزیز ، اتفاقا بنده هم قصد دارم تلویزیون الجی 55uh850v خودمو بفروشم و سونی 65x8500 بخرم ولی با توجه به اینکه میدونم سونی تو این مدل از پنل ips استفاده کرده و شما هم فرمودی که این مدل کنتراست پایینی داره و رنگها رو گرم نشون میده مردد هستم که نکنه بخرم و ببینم که نسبت به تلویزیون قبلیم تفاوت چندانی تو کیفیت تصویر نداشته باشه و دیگه کار از کار گذشته باشه ، ضمن اینکه اینم میدونم که این مدل سونی حجم صداشم پایینه و برای منی که این مدت با صدای عالی و پرججم الجی 55uh850v عادت کردم ممکنه ناخوشایند باشه ، بهر حال بدجور گیر کردم که این تعویض رو انجام بدم یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید
    رنگهای OLED الجی رو گفتم گرم نشون میده و درخشندگی پایینی داره ولی خب از نظر کیفیت OLED الجی حرفی برای گفتن نزاشته . سونی هم OLED زده و به زودی وارد بازار میشه باید ببینیم اون چی هست . شما صبر کن تا OLED سونی بیاد قطعا میترکونه و میتونه برای شما یه چیز متفاوت باشه .

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اگر شما بیشتر شبکه های داخلی و یا م ا ه ....(hd-sd ) استفاده می کنید با توجه به upscailing بهتر سونی و یرنامه های ورزشی ( بخصوص فوتبال ) با توجه refresh rate خوب، این مدل بهتر عمل میکنه. در مورد رنگ ها هم سونی رنگ های طبیعی تری نمایش میده .
    البته 55uh850v ال جی هم نقاظ قوت خودش رو داره مثل گیرنده م ا ه ... یا پخش 3d و صدای بهتر و .... در ضمن پنل این مدل ال جی هم ips هست.
    در بخش نمایش 4k و HDR کیفیت نزدیکی دارند .
    موضوع دیگه اینکه هرچقدر سایز پنل بزرگنر باشه، upscailing تصویر سخت تر میشه ، یعنی به طور مثال شما تصاویر شبکه های داخلی رو تو 55 بهتر از 65 اینچ مشاهده می کنید . البته این مورد در تصاویر hd یا full hd کمتر به چشم میاد . موفق باشید
    Last edited by s.hossein45; 02-04-2017 at 22:58.

13. 2 کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

رنگهای OLED الجی رو گفتم گرم نشون میده و درخشندگی پایینی داره ولی خب از نظر کیفیت OLED الجی حرفی برای گفتن نزاشته . سونی هم OLED زده و به زودی وارد بازار میشه باید ببینیم اون چی هست . شما صبر کن تا OLED سونی بیاد قطعا میترکونه و میتونه برای شما یه چیز متفاوت باشه .
    اینکه فرمودید این مدل رو فقط میشه با Oled الجی مقایسه کرد بنظرم کمی اغراق آمیزه ، اگه واقعا مطمئن بشم همینطوره که شما میفرمایید بدون هیچ درنگی اقدام به خرید 65 اینچ این مدل خواهم کرد ، البته در اینکه کیفیت تصویر و انتخاب مدل و برند ، بخش زیادیش بر اساس سلیقه و نظر شخصیه شکی نیست ولی خیلی دوست دارم بدونم شما تلویزیونی که قبل از این داشتید چی بوده و این مدل رو بغیر از Oled الجی با چه مدل و برندی مقایسه کردید که به این نتیجه رسیدید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •