تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 49 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این لینک فکر کنم برای منطقه امریکا هستش ...فکر نکنم بشه از این لینک اپدیت کرد

2. این کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

البته من از جوانرود خریدم و کابل htmi داخل جعبه بود برای اپدیت باید منطقه اسیا باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

البته من از جوانرود خریدم و کابل htmi داخل جعبه بود برای اپدیت باید منطقه اسیا باشه
    این لینک میدل ایست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این هم لینک مالزی:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اپدیت ها باید به ترتیب باشه یا وایستم اپدیت جدید که قرار بیاد را دانلود کنم ممون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام من مدل 49 8000d را خریدم اپدیت اندروید به چه صورته اینترنتی هم می شه و نصب برنامه و چرا داخل جعبه این تلویزیون کابل htmi قرار داشت در حالی که هیچ جا گفته نشده ممنون.
    سلام، از طریق خود دستگاه معمولا بصورت اینترنتی هم میشه آپدیت کرد ولی با پرس و جویی که کردم معمولا به خطا میخوره بنابراین طبق همون لینکی که براتون گذاشتم از طریق USB باید راحت بشه آپدیت کرد. البته خودم تا الان تی وی آپدیت نکردم ولی معمولا دستورالعمل های مربوط به آپدیت رو باید قدم به قدم دقیق(تمام نکات گفته شده) انجام داد تا به مشکلی برنخوره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اپدیت ها باید به ترتیب باشه یا وایستم اپدیت جدید که قرار بیاد را دانلود کنم ممون
    فکر نمی کنم نیازی به آپدیت پی در پی باشه
    معمولا اینجوریه که آپدیت ها در دستگاه های و سیستم های کامپیوتری بصورت تجمیع شده ارائه میشه. مثلا تو سرویس پک های ویندوز و یا تو آپدیت گوشی ها موبایل. پس نیازی به آپدیت پی در پی نیست. در صورتی که آپدیت بایستی پی در پی انجام بشه معمولش اینه که شرکت سازنده هر قت آپدیت جدید میده آپدیت های قبلی هم همچنان در دسترس قرار میده و ....
    تو تی وی های سونی نمیدونم چجوریه چون تا حالا اینکار رو نکردم. اگه میخوای مطمئن بشی فکر می کنم بهتر تو تاپیک های قدیمتر مثل تایپک W800C این سوال رو بپرسی و از اونا جواب مطمئن رو بگیری

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان من تصمیم دارم مدل سامسونگ ks8500 بخرم

این مدل بهتره یا سامسونگ ؟؟

این سیستم اندروید سونی چه مزیت و امکاناتی داره ؟؟

فقط برای اجرای اپلیکیش برنامه هست یا کاربرد دیگه ای هم داره یا نه ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان من تصمیم دارم مدل سامسونگ ks8500 بخرم

این مدل بهتره یا سامسونگ ؟؟

این سیستم اندروید سونی چه مزیت و امکاناتی داره ؟؟

فقط برای اجرای اپلیکیش برنامه هست یا کاربرد دیگه ای هم داره یا نه ؟؟
    به نظر منکه مدل ۸۵۰۰ سامسونگ از این مدل سونی خیلی بهتره هم کثیفی پنل نداره و هم نشت نور و تو سامسونگ عمق رنگ مشکی عالیه سیستم عامل سامسونگ تایرن هستش و سونی اندروید تایزن هم سیستم عامل خوبی هستش و بیشتر نرم افزار های اندروید رو داره ولی نه همشون رو مشخص هستش که اندروید نرم افزار های بیشتری داره ولی واسه تی وی فکر کنم تایزن هم عالی باشه من دیروز تو پاساژ چهارسو تلویزیونهای سامسونگ رو از نزدیک دیدم میتونم بگم ks9000 عالی بود و بهترین رنگ و کیفیت رو داشت بعد اون همین مدل ks8500 البته اونجا اسم مدلش ۸۹۸۵ بود و مدل بالاترش ks9995 بقیه مدلهاش اصلا چنگی به دل نمیزنه و بهتره اصلا طرفشون نرین.

10. این کاربر از hagijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

به نظر منکه مدل ۸۵۰۰ سامسونگ از این مدل سونی خیلی بهتره هم کثیفی پنل نداره و هم نشت نور و تو سامسونگ عمق رنگ مشکی عالیه سیستم عامل سامسونگ تایرن هستش و سونی اندروید تایزن هم سیستم عامل خوبی هستش و بیشتر نرم افزار های اندروید رو داره ولی نه همشون رو مشخص هستش که اندروید نرم افزار های بیشتری داره ولی واسه تی وی فکر کنم تایزن هم عالی باشه من دیروز تو پاساژ چهارسو تلویزیونهای سامسونگ رو از نزدیک دیدم میتونم بگم ks9000 عالی بود و بهترین رنگ و کیفیت رو داشت بعد اون همین مدل ks8500 البته اونجا اسم مدلش ۸۹۸۵ بود و مدل بالاترش ks9995 بقیه مدلهاش اصلا چنگی به دل نمیزنه و بهتره اصلا طرفشون نرین.
    سلام
    - مشکل کثیفی صفحه چیزیه که همه مدل led ها دارند حالا کم یا زیاد
    - به سایت رایتینگ مراجعه کنید برای تست صفحه 50 درصد خاکستری مقدار کثیفی صفحه(DSE) رو برای ks8000=0.165% برای X8500d=0.180 و برای ks8500=186 درصد محاسبه کرده و برای صفحه 5 درصد خاکستری ks8000=106 درصد و برای X8500d=0.096 درصد
    - یکی از علت های اصلی کثیفی صفحه اینه که منابع نوری پنل(Ledهایی که روی لبه های کناره ای یا پشت پنل قرار دارند) نمی تونند نور یکنواختی روی سطح پنل فراهم کنند که وقتی به دلیل عدم طراحی درست و یا اینکه در هنگام ساخت روی خط تولید این ledها تحت فشار قرار می گیرند از حالت توازن خارج میشن، این موضوع تشدید میشه. بنابراین ممکنه بدلیل مشکلات طراحی یک مدل عموما کثیفی صفحه قابل توجهی داشته باشند و یا بدلیل مشکلات خط تولید از یک مدل خاص صدتا دستگاه مشکل نداشته باشن اما یک دستگاه از همین مدل داشته باشه
    - در خصوص x8500d پسر دایی بنده این مدل رو خریده. سوال کردم میگه اصلا مشکل کثیفی صفجه رو نمی بینم. تو فروم همسایه که اغلب کاربرای حرفه ای تری هم حضور دارند از یکی دو نفر پرس و جو کردم با قاطعیت گفتن کثیفی صفحه وجود نداره
    - یکی از دوستان فروم گفتن مشکل کثیفی صفحه دارند که همونطور که عرض کردم میتونه از دستگاه ایشون باشه
    - برای مشکل کثیفی صفحه بهتره هر کسی خودش بره از نزدیک هر سه مدل رو چک کنه .
    - مشکل نشت نور هم کاربرایی که اشاره کردم منکر شدن و یا اینکه اصلا قابل توجه ندونستن. برای ks8500 هم اگه مرجعی بدین و یا کسی که این مدل را خودشون تست کرده باشن که نشت نور نداره عنوان بفرمایید.
    - رنگ مشکی پنل های VA خیلی بهتز از Ips هاست ولی اینم باید دید در عمل چقدر خودش رو نشون میده. مثلا اگه فضای اتاق تاریک یا کم نور باشه خودش رو نشون میده ولی اگه فضای اتاق روشن باشه تا حد زیادی تفاوت کم میشه
    - شدت روشنایی و کنتراست سامسونگ(هر دو مدل مورد نظر شما) بهتر از سونیه.
    - سیستم اندروید سونی قابل مقایسه با سیستم تایزن سامسونگ نیست
    - تولید رنگ مدل های سامسونگ (مثل گوشی هاش) عموماً اغراق آمیزه ولی سونی خیلی طبیعی تره. البته سامسونگ طیف رنگی بیشتری رو پوشش میده
    - زاویه دید مدل سونی خیلی بهتر از این دو مدل سامسونگه(زاویه دید منظور این نیست که مثلا بگیم از یک زاویه دید دیگه صفحه مات میشه بلکه بیشتر یعنی این که از چه زاویه ای رنگ ها شروع به تغییر می کنن)
    - از نظر موشن بلور(تو فوتبال یا تو بازی وقتی دوربین سریع حرکت می کنه کناره های آبجکت ها سایه می افته) سونی بهتر عمل می کنه
    - برای قضیه ی Upscaling سونی خیلی بهتر عمل میکنه(پخش شبکه های داخلی یا م.اه.و.اره ای sd). این مورد رو خودم از نزدیک تو فروشگاه مقایسه کردم بین x8500d و ks8985
    Last edited by mahdi255; 02-03-2017 at 11:45.

12. 6 کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

سلام
    این نسخه آپدیت اندروید که سایت سونی گذاشته نسخه 5 مارشمالو هست درسته؟
    اینجور که شنیدم نسخه اندروید 6 نوقا رو کم کم برای مناطق مختلف داره میزاره درسته؟
    یه سوال دیگه اینکه قابلیت ضبط تصاویر رو اگه فعال نباشه میشه مثلا نرم افزار scr pro رو مثل گوشی روش نصب کنیم تا از محتوی در حال پخش فیلم تهیه کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •