تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 49 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز به نظر منکه رتبه بندی سایت رایتینگ عجیبه مثلا تو کیفیت uh850 رو از x850d بالاتر گذاشته اگه اینطور باشه پس این مدل چه برتری داره از لحاظ کیفیت تصویر پایینتر از ال جی که خود uh کیفیت تصویرش خوب نبود حالا سونی چطوری باید باشه در صورتیکه دوستان از کیفیت تصویر سونی تعریف میکنند و از لحاظ کیفیت تصویر ks8500 در ردیف بالایی قرار داره و جزو بهترین هاست طبق اعلام سایت رایتینگ
    اتفاقا این سایت تو اکثر پارامترها x850d رو بهتر دونسته:
    Contrast ، Black Uniformity ، Peak Brightness ، Gray Uniformity ، Viewing Angle ، Motion ، Image Flicker
    تو این پارامترها هم uh850 رو :
    Sound Quality ، Color Accuracy ، Color Volume ، Image Retention

2. این کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سونی مدل ۴کا سه بعدی اندرویدی هم داره؟؟؟

Sent from my D6502 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سونی مدل ۴کا سه بعدی اندرویدی هم داره؟؟؟

Sony X930D

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بنده نسبت به حرف شما کاملا ممطئن هستم و منظورم این نبود که شما اشتباه می کنید بهیچ وجه. منظور این بود که شاید لازم باشه مورد رو به گارانتی(البته اگه داره) ارجاع بدین. شاید این مشکل از دستگاه شما باشه
    همین آمار و ارقامه که بیشتر باعث سردرگمی میشه ، بهترین منبع چشم خود شخص هست که متاسفانه تو کشور ما قبل خرید امکان تست و بررسی کامل قبل خرید وجود نداره و اینطوری ریسک انتخاب و خرید بالا میره .
    عباس جان شما تهران تشریف دارید یا شهرستان ؟ در کل صرف نظر از عمق کم رنگ مشکی در تاریکی اتاق و کثیفی پنل از کیفیت تصویرش راضی هستی ؟ اگه الان میحواستی اقدام به خرید کنی این مدل رو نمیخریدی ؟
    من وقتی این مدل رو خریدم نمیدونستم رنگ مشکیش خوب نیست مدل 930d رو رویوهاشو دیده بودم فکر میکردم این مدل هم رنگ مشکیش خوبه واقعا نمیدونستم ips هسنش این مدل
    من قبل از این تی وی پلاسما پاناسونیک داشتم رنگ مشکی برای من مهم بود حالا خوشبختانه این مدل با روشن گزاشتن حداقل یه چراغ یا مهتابی مشکی رو خوب نمایش میده وگرنه نمیتونستم باهاش کنار بیام البته انعکاس نورش هم زیاده لامپ تو دید باشه معلوم میشه تو تی وی
    من این مدل بدون گارانتی گرفتم قیمتش با گارانتی بالاست من هم بهمین خاطر بدون گارانتی خریدم
    اگر این امکان داشت که پنل رو مثلا پس بدم شاید این کار رو میکردم و سامسونگ میگرفتم( KS 8000 or ks8500)
    ولی الان دیگه دارم عادت میکنم کم کم... مدلهای دیگه هم هرکدوم یه ایرادی دارن
    من تو نظرات خارجی ها دیدم که طرف هم سامسونگ ۸۰۰۰ و سونی ۸۵۰ رو گرفته و گفته از سونی بیشتر خوشم آمده خوب سلیقه ای هستش من خودم مدل سامسونگ رو ندیدم و تستش نکردم

تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

قیمتش چنده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اگه مشکل کثیفی پنل نبود من حتما ال جی uf950 رو میگرفتم کیفیت تصویرش نسبت به uh850 خیلی بالاتر هستش من این دوتا رو از نزدیک تو بانه دیدم به احتمال فراوان از سونی x850d هم کیفیت تصویرش بالاتره تو بحث کیفیت صدا که جای هیچ شکی نیست که بهترین هستش تو بازار ۴ بلندگو قدرت صدا ۶۰ وات هارمان کاردون و دیزاین زیبا و قدرت بالا تو اجرای فایلهای ۴ کی و با امکانات فراوان بهترین انتخاب اگر مشکل کثیفی پنلش نداشته باشه حتما این مدل رو هم از نزدیک قبل خرید تست میکنم البته ks8000 هم گزینه خوبی هستش و حتی js8000 البته اگه بودجه برسه تلویزیونهای oled ال جی اولین انتخاب خواهد بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

قیمتش چنده؟

تو سایت های بانه ای نگاه کن فکر کنم 55 ش حدود 7200 هست

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

من تا الان حدود 6 ماه شده که این مدل رو خریدم و تلویزیون قبلیم هم که hx800/40 بود.
    در مورد عمق رنگ مشکی اون hx800 بوضوح عمق بهتری داشت تا این و فوق العاده بود مشکیش در برابر این
    اما این فقط مربوط به یه صفحه تمام سیاه هست.در صورتی که هیچ برنامه یا فیلمی وجود نداره که همش سیاه باشه و بنابراین شما متوجه ضعف ساهش نخواهید شد.
    رنگ امیزی تصاویر تو این تی وی بی نظیر و فوق العاده چشم نوازه به طوری که اصلا قابل قیاس با تی وی hx800 نیست.در حدی که بعد چند روز که تصاویر hx800 رو میدیدم انگار دارم فیلم سیاه سفید میبینم.واقعا عالیه کیفیت رنگهاش و البته که کیفیت و شفافیت تصویر بسیار بالاست و به بهترین شکل ممکن upscale رو انجام میده و کانال های 576i رو بسیار با کیفیت بالایی نشون میده.
    تنظیمات زیادی داره تصویرش و بسیار بر کیفیت نهایی تاثیر گذار هستند که میتونید با تنظیم درست بر اساس سلیقتون تصویر عالی داشته باشید.

بلندی صداش نسبتا کمه که البته من از سینما خانگی دستساز خودم استفاده میکنم.

در مجموع با توجه به قیمتی که داره و کیفیت فوق العاده بالای تصویر انتخاب بسیار ارزنده ای هست.
    در مقایسه با oled ال جی 55 که کنارش بود نور صفحش بسیار بالاتر بود که ضعف بزرگی در ال جی بود و خیلی تاریک بود.هچنین تصویر بسیار نرمتر و روانتری داشت نسبت به ال جی

11. 3 کاربر از yoosefshaskol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من تا الان حدود 6 ماه شده که این مدل رو خریدم و تلویزیون قبلیم هم که hx800/40 بود.
    در مورد عمق رنگ مشکی اون hx800 بوضوح عمق بهتری داشت تا این و فوق العاده بود مشکیش در برابر این
    اما این فقط مربوط به یه صفحه تمام سیاه هست.در صورتی که هیچ برنامه یا فیلمی وجود نداره که همش سیاه باشه و بنابراین شما متوجه ضعف ساهش نخواهید شد.
    رنگ امیزی تصاویر تو این تی وی بی نظیر و فوق العاده چشم نوازه به طوری که اصلا قابل قیاس با تی وی hx800 نیست.در حدی که بعد چند روز که تصاویر hx800 رو میدیدم انگار دارم فیلم سیاه سفید میبینم.واقعا عالیه کیفیت رنگهاش و البته که کیفیت و شفافیت تصویر بسیار بالاست و به بهترین شکل ممکن upscale رو انجام میده و کانال های 576i رو بسیار با کیفیت بالایی نشون میده.
    تنظیمات زیادی داره تصویرش و بسیار بر کیفیت نهایی تاثیر گذار هستند که میتونید با تنظیم درست بر اساس سلیقتون تصویر عالی داشته باشید.

بلندی صداش نسبتا کمه که البته من از سینما خانگی دستساز خودم استفاده میکنم.

در مجموع با توجه به قیمتی که داره و کیفیت فوق العاده بالای تصویر انتخاب بسیار ارزنده ای هست.
    در مقایسه با oled ال جی 55 که کنارش بود نور صفحش بسیار بالاتر بود که ضعف بزرگی در ال جی بود و خیلی تاریک بود.هچنین تصویر بسیار نرمتر و روانتری داشت نسبت به ال جی
    سلام ممنون از شما دوست عزیز بابت اشتراک گذاری تجربه تون شما متوجه کثیفی صفحه نمایش در موقع تماشای فوتبال نشدید یا نشت نور؟ در مورد کیفیت تصویر این مدل کمی نظرات متفاوت هستش یکی از دوستان تو همین سایت که این مدل رو از نزدیک دیدن در مورد کیفیت کانالهای اس دی بسیار شاکی بود و شما تلویزیون oled ال جی رو دیدید که تو کدوم مود کیفیت تصویر بود ایا هر دو مدل در کیفیت تصویر استاندارد بود ؟ اخه تلویزیونهای oled ال جی در حال حاضر در همه سایتهای تحلیل و مقایسه در ردیف اول کیفیت هستن و فکر نکنم قابل مقایسه با کیفیت این مدل سونی باشه و میشه کمی در مورد سینمای خانگی دست سازتون توضیح بدین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •