تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 49 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

الان فوتبال استقلال رو نگاه میکردم متاسفانه الان متوجه شدم منظور شما از حاله های نور چی هستش وقتی دوربین چمن زمین رو نمایش میده اون حاله ها دیده میشه شاید خیلی ها متوجه نشن یعنی از دور معلوم نیست از دو سه متری معلوم میشه
    از نظر من این مشکل موقع پخش فوتبال زیاد مهم نییت میشه باهاش کنار امد
    سلام گرامی. این موضوع کثیفی در X850d رو تو فروم همسایه از یکی دوستانی که همین مدل رو خریده پرسیدم(با همین اشاره شما به زمین چمن) ایشون اینطور جواب دادن:".... من دقیقا فاصله ام با تی وی 3 متر هست..به هیچ وجه هاله نداره و خیالت راحت باشه..من هم فوتبال میبینم و هم فیلم...چون تی وی ال جی هم دارم و اون هاله داره دقیقا میدونم منظورت چی هست..خیالت راحت که نداره........من که خودم به هیچ وجه با مسایلی مثل هاله و نشت نور و ... نمیتونم کنار بیام..حقیقتش خیلی رو مخ آدم میره..برای همینم روی خرید این تی وی خیلی دقت کردم که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره..."

از اینرو گفتم شاید مشکل عمومی نیست و از تی وی شما باشه.
    کاش صاحب تاپیک یا سایر دوستانی که این مدل رو دارن هم نظرشون رو اعلام می کردن.
    Last edited by mahdi255; 22-02-2017 at 09:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام گرامی. این موضوع کثیفی در X850d رو تو فروم همسایه از یکی دوستانی که همین مدل رو خریده پرسیدم(با همین اشاره شما به زمین چمن) ایشون اینطور جواب دادن:".... من دقیقا فاصله ام با تی وی 3 متر هست..به هیچ وجه هاله نداره و خیالت راحت باشه..من هم فوتبال میبینم و هم فیلم...چون تی وی ال جی هم دارم و اون هاله داره دقیقا میدونم منظورت چی هست..خیالت راحت که نداره........من که خودم به هیچ وجه با مسایلی مثل هاله و نشت نور و ... نمیتونم کنار بیام..حقیقتش خیلی رو مخ آدم میره..برای همینم روی خرید این تی وی خیلی دقت کردم که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره..."

بنظرم بازم تا از نزدیک تست نشه نمیشه مطمئن شد ، بطور کل تلویزیون باید دست خود آدم باشه و از همه منابع و تصاویر مختلف تست و مورد ارزیابی قرار بگیره و همچنین کاملا براساس سلیقه هر شخص تصویرش کالیبره بشه بعد نتیجه گیری کرد ، چون ممکنه یه سری مشکلات در نظر خیلیا اصلا مشکلی نباشه یا اصلا متوجه نشه .

3. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بنظرم بازم تا از نزدیک تست نشه نمیشه مطمئن شد ، بطور کل تلویزیون باید دست خود آدم باشه و از همه منابع و تصاویر مختلف تست و مورد ارزیابی قرار بگیره و همچنین کاملا براساس سلیقه هر شخص تصویرش کالیبره بشه بعد نتیجه گیری کرد ، چون ممکنه یه سری مشکلات در نظر خیلیا اصلا مشکلی نباشه یا اصلا متوجه نشه .
    مشکل همین جاست که نمیشه قبل از خرید تست کرد. شما ممکنه به خاطر این موضوع از x8500d منصرف بشی و بری مثلاً ks8500 (که اتفاقا تو سایت ریتینگ امتیاز پایین تری گرفته برای گری یونیفورمیتی)بخری و وقتی خریدی متوجه میشی که اونم همین مشکل رو داره. متاسفانه تو فروشگاه هم بهیچ عنوان اجازه تست کامل رو نمیدن. بنابراین بهترین راه سوال کردن از دوستانی که این مدل ها رو خریدن و دارن استفاده می کنند. مسئله کالیبره کردن هم موضوع مهمیه که میتونه خیلی تو تصویر نهایی تاثیر داشته باشه.
    ضمنا توجه تون رو به این نکته سایت ریتینگ جلب می کنم:
    Gray uniformity is unique to each individual panel. This means that no two TVs, even of the same model, will have matching uniformity. Generally, though, higher-end TVs will have better gray uniformity, as the manufacturers will have stricter standards for the panels being used.
    Last edited by mahdi255; 22-02-2017 at 11:30.

5. 2 کاربر از mahdi255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بله حالت live football mode داره تو اون حالت هم کثیفی پنل دیده میشه
    هنوز اپدیت نکردم اینپوت لگ بیشتر برای بازی هستش فکر نکنم تو فوتبال تاثیر داشته باشه
    متاسفانه اینجا هرکس یه برندی میخره میاد فقط ازش تعریف میکنه کمتر میان ایرادهاش رو بگن تو رویوهای این تی وی دیدید که گفتن رنگ مشکی تو اتاق تاریک مشکی نیست و به خاکستری تبدیل میشه اما تو صفحه اول همین پست عکس گزاشتن از عمق رنگ مشکی که با لامپ روشن گرفته شده حالا اگر خواستید شب عکس میزارم متوجه میشید رنگ مشکی در این مدل تو اتاق تاریک اصلا خوب نیست
    من همچنان منتظرم این دوستمون تو شرایط کاملا تاریک یه عکس بگیره ببینم کم شدن عمق رنگ مشکی تو این تلویزیون در چه حده ، هرچند عکس گویای همه چیز نیست و نمیشه نتیجه گیری دقیق و مطمئنی ازش کرد .

7. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من همچنان منتظرم این دوستمون تو شرایط کاملا تاریک یه عکس بگیره ببینم کم شدن عمق رنگ مشکی تو این تلویزیون در چه حده ، هرچند عکس گویای همه چیز نیست و نمیشه نتیجه گیری دقیق و مطمئنی ازش کرد .
    کسی نگفت عکس بگیر من هم نگرفتم... امشب عکس میگیرم میزارم چون تو اتاق کاملا تاریک مشخص میشه

9. این کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

عباس جان شما تهران تشریف دارید یا شهرستان ؟ در کل صرف نظر از عمق کم رنگ مشکی در تاریکی اتاق و کثیفی پنل از کیفیت تصویرش راضی هستی ؟ اگه الان میحواستی اقدام به خرید کنی این مدل رو نمیخریدی ؟

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من چیزی که دیدم رو گفتم تو پخش فوتبال توضیح دادن من هم همون ایراد رو متوجه شدم که بصورت ستونهای عمودی تو که حدودا شش یا هشت تا ستون میشه
    این حالت تو پخش فیلم و تماشای عادی برنامه ها فعلا ندیدم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من چیزی که دیدم رو گفتم تو پخش فوتبال توضیح دادن من هم همون ایراد رو متوجه شدم که بصورت ستونهای عمودی تو که حدودا شش یا هشت تا ستون میشه
    این حالت تو پخش فیلم و تماشای عادی برنامه ها فعلا ندیدم...
    بنده نسبت به حرف شما کاملا ممطئن هستم و منظورم این نبود که شما اشتباه می کنید بهیچ وجه. منظور این بود که شاید لازم باشه مورد رو به گارانتی(البته اگه داره) ارجاع بدین. شاید این مشکل از دستگاه شما باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مشکل همین جاست که نمیشه قبل از خرید تست کرد. شما ممکنه به خاطر این موضوع از x8500d منصرف بشی و بری مثلاً ks8500 (که اتفاقا تو سایت ریتینگ امتیاز پایین تری گرفته برای گری یونیفورمیتی)بخری و وقتی خریدی متوجه میشی که اونم همین مشکل رو داره. متاسفانه تو فروشگاه هم بهیچ عنوان اجازه تست کامل رو نمیدن. بنابراین بهترین راه سوال کردن از دوستانی که این مدل ها رو خریدن و دارن استفاده می کنند. مسئله کالیبره کردن هم موضوع مهمیه که میتونه خیلی تو تصویر نهایی تاثیر داشته باشه.
    ضمنا توجه تون رو به این نکته سایت ریتینگ جلب می کنم:
    Gray uniformity is unique to each individual panel. This means that no two TVs, even of the same model, will have matching uniformity. Generally, though, higher-end TVs will have better gray uniformity, as the manufacturers will have stricter standards for the panels being used.
    سلام دوست عزیز به نظر منکه رتبه بندی سایت رایتینگ عجیبه مثلا تو کیفیت uh850 رو از x850d بالاتر گذاشته اگه اینطور باشه پس این مدل چه برتری داره از لحاظ کیفیت تصویر پایینتر از ال جی که خود uh کیفیت تصویرش خوب نبود حالا سونی چطوری باید باشه در صورتیکه دوستان از کیفیت تصویر سونی تعریف میکنند و از لحاظ کیفیت تصویر ks8500 در ردیف بالایی قرار داره و جزو بهترین هاست طبق اعلام سایت رایتینگ

تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

همین آمار و ارقامه که بیشتر باعث سردرگمی میشه ، بهترین منبع چشم خود شخص هست که متاسفانه تو کشور ما قبل خرید امکان تست و بررسی کامل قبل خرید وجود نداره و اینطوری ریسک انتخاب و خرید بالا میره .

15. این کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •